Şimdi Ara

Edifier S530D 2.1 145 watts

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Edifier S530D 2.1 145 watts Ses sistemimi satılığa çıkarıyorum,sistem sorunsuzdur. Optik girişi vardır, üst düzey kaliteli bir müzik sistemidir, bilen bilir zaten. Resimlerini sonra yüklyeceğim, önceliğim konyadan elden teslim zira baya ağır bir sistem. Kargoyada verilebilir ama dinleyerek almanızda fayda var. Sistem kozmetik olarak 9/10 alır, isteyene ayrıntılı foto yollarım. Fiyat 700 TL, pazarlık takas yok.
    Edifier S530D 2.1 145 watts

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satan arkadaşı tanımam ama ürünü iyi tanırım..:) Aynı modelin beyazına 6 ay önce 2. el aynı fiyattan sahip oldum.
    Büyük bir keyifle kullanıyorum..Buffer daki hoparlörü yerinden kaldıramazsınız.Malzeme kalitesi on numara ses yüksekliğide gayet yeterli ancak kalitesi 10 numara..
    Keyifle müzik dinleyeceğinizi garanti ederim.Şu an Türkiyede bir yerde satılıyor fiyatı 1.800 TL..
    Kargo biraz yüksek tutuyor bende başka şehirden aldım.Konya daki arkadaşlar ihtiyacınız varsa gerçekten fırsat ürünü..
    Optik girişten televizyona bağladım diziler,filmler çok daha keyifli..
    Hayırlı Satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: utabev

Satan arkadaşı tanımam ama ürünü iyi tanırım..:) Aynı modelin beyazına 6 ay önce 2. el aynı fiyattan sahip oldum.
    Büyük bir keyifle kullanıyorum..Buffer daki hoparlörü yerinden kaldıramazsınız.Malzeme kalitesi on numara ses yüksekliğide gayet yeterli ancak kalitesi 10 numara..
    Keyifle müzik dinleyeceğinizi garanti ederim.Şu an Türkiyede bir yerde satılıyor fiyatı 1.800 TL..
    Kargo biraz yüksek tutuyor bende başka şehirden aldım.Konya daki arkadaşlar ihtiyacınız varsa gerçekten fırsat ürünü..
    Optik girişten televizyona bağladım diziler,filmler çok daha keyifli..
    Hayırlı Satışlar
    Güzel günlerde dinleyin hocam sisteminizi, teşekkürler yorumunuz için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.