Şimdi Ara

Edifier 1280T Kitaplık Tipi Aktif Hoparlör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Edifier 1280T Kitaplık Tipi Aktif Hoparlörleri TV ye bağlasam verim alır mıyım ? 1250 lira bandından önerebileceğiniz başka ne alternatif olur ?

Apartman dairesinde kalıyoruz zaten tvnin bile 20wattlık hoparlörlerini sonuna kadar açmıyoruz o açıdan ses seviyesi çok yüksek olmayan ama surround kalitesi yüksek bir hoparlör sistemi almak istiyorum eve.

Logitech z506 falan önerdiler ama bana çok mantıklı gelmedi.

Siz ne önerirsiniz ?

• Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gayet iyi hoparlörler ama surround değil sadece stereo olarak kullanırsınız. Belki daha sonra bir subwoofer eklersiniz sisteme.

• sqOn S kullanıcısına yanıt

belirtilen hoparlörün subwoofer çıkış sinyali verebilecek bir sistemi mevcut değil. bu altyapı ile subwoofer bağlayamaz.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt

Yeni çıkan modellerinde mevcut ama ondalarda model sonunda bir 's' yer alıyor. R1280Ts modeline sub çıkışı eklemişler.

• rca kablosunu y splitter ile ayirarak kaynaktan hem subwoofer, hem de speakera gonderim yaparak olmaz mi? Crossover ayarini da sub uzerinden yapabilir. Daha once boyle birsey yapmadim ama yapilabildigi ile ilgili yazilar okumustum...

• ecrasniann kullanıcısına yanıt

Peki bu hoparlör ile aynı ayarda ses verecek surround ve subwooferlı bir sistem öneriniz var mıdır ?

Daha az çıkış gücü olan aynı fiyatlı sistemler de yeterli olabilir.

3x2W iki hoparlör ile bile iyi sonuçlar almak mümkünken insanlar neden 100w 200w sistemlere gidiyorlar ?

Cahilliğimi bağışlayın.

• eflatun45 E kullanıcısına yanıt

ben soundbarcıyım demiştim. en uygun en işlevsel sonucu soundbar ile alırsın.

Samsung a650, buna ek olarakta Samsung swa8500 arka uyduları ile surround ses elde edilir. aklıma gelen en uygun, en işlevsel, doyurucu sistem bu.

• amaç surround ses almak ise sadece önden gelen ses ile surround etki elde edilemez. mutlaka arkada da hoparlör olması gerekli. bunu bilerek tercihinizi yapın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.