Şimdi Ara

EDGE, Geçtiğimiz Neslin En İyi 10 Oyununu Sıraladı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

gelmiş geçmiş en iyi oyun lol dür aksini idda eden asla bir oyuncu olmamıştır

Anırdım la.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Dark souls çok iyi oyun ama , hadi ordan en iyisi olamaz.

• Gow ve Uncharted serisinden en az bir oyun bu listeye girmeliydi bence
  • 10- Castlevania Lord of the Shadow
    9- Tomb Raider
    8- Halo 3
    7- God of War 3
    6- Journey
    5- GTA 5
    4- Red Dead Retemption
    3- Uncharted 2
    2- Skyrim
    1- The Last of Us

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

Crysis 1 gelmiş geçmiş en balon oyundur. Teknoloji demosundan başka bir şey ifade etmiyor. 1 saat sonra dayanamayıp bırakıp silmiştim.

crysis 2 ve 3 evet balon ama 1 degil.

Bence en iyi oyunu 3 dü. Atmosfer olarak oynanış zenginliği görev kalitesi olarak iyiydi.
  • Dark Souls heyt be çekilin uleyn:):)

• Kesinlikle son çıkan Batman oyunu olmalıydı.Sessizliğe bağlı hiçbir oyun yok
    Ayrıca Edge de çok güvenilir bir inceleme sitesi değil.Her AC oyununa 7-8-9'u basıyor.Ama bazı oyunlara neredeyse tam beklenilen puanı veriyor (BKZ:Max Payne 3'e verdiği puan:7, beklenti:6.)
  • Dark souls liste de olmalı ama 1. olmamalı bence herkese hitap eden bir oyun değil.Genele hitap eden güzel hikayeli bir oyun olmalı bence ki Uncharted ın liste de olmaması ilginç bayonetta nedir ya?

• 1-Super Mario Galaxy 1&2
    2-GTA V
    3-Portal 2
    4-Bioshock Infinite
    5-Far Cry 3
    6-Assassins Creed II
    7-Mirror's Edge
    .... Şu an aklıma gelmeyen o kadar çok süper oyun var ki, çoğunu atlamışımdır

• quote:

Orijinalden alıntı: WiiSmash

1-Super Mario Galaxy 1&2<br>2-GTA V<br>3-Portal 2<br>4-Bioshock Infinite<br>5-Far Cry 3<br>6-Assassins Creed II<br>7-Mirror's Edge<br>.... Şu an aklıma gelmeyen o kadar çok süper oyun var ki, çoğunu atlamışımdır

Skyrim'i unutmuşum, half life 2 yazıcaktım yazmadım 2004 oyunu olduğu yani 6.nesile giriyo diye düşündüm yoksa tüm zamanların en iyisi

• Listedeki oyunların hepsini oynamadım ama Portal 2, CoD 4 ve Bioshock Infinite üçlüsü beni çok etkilemişti. Hele Portal 2 çok çok iyi.

• Bu tarz listeler ilk 50 şeklinde olmalı çünkü kafamızda başarılarını eşit düzeyde olarak gördüğümüz bazı oyunlar listede yer alamamış. Allah için o listede Uncharted 2 Among Thieves, Batman Arkham City, Bioshock(1) veya Bioshock Infinite nasıl olmaz? Ve devamında listede olması gereken oyunlar şunlar:

Metal Gear Solid 4 Guns of the Patriots, Halo 3, God of War III, Tomb Raider, Killzone 2, Assassin's Creed II, Forza Motorsport 3 veya 4, The Elder Scrolls V Skyrim, Crysis, Gears Of War(1), Battlefield 3, Ratchet & Clank Future Tools of Destruction, The Legend of Zelda Twilight Princess, Portal 2, Demon's Souls, Super Mario Galaxy 2, Far Cry 3, Grand Theft Auto IV, Heavy Rain, Team Fortress 2, The Witcher 2 Assassins of Kings, F.E.A.R.(1), NBA 2K12 veya 13, FIFA 12 veya 13 ve aklıma gelmeyen oyunlar da var, tabi dediğim gibi ilk 10 çok kısır ve tartışmaya çok açık ilk 50 olmalıydı liste.

Hatta Half-Life 2 The Orange Box da alınmalı listeye, Half-Life 2 2004 çıkışlı olsa da ek paketleriyle geçtiğimiz nesle de gelmişti yani The Orange Box sayılabilir ve kendisi büyük bir efsanedir.

• Yeni İP olarak en fazla göze çarpan The Last of US'tı tamam ama Super Mario Galaxy'de güzel bir oyun. Beni Listede tek şaşırtan Dark Souls'un o kadar önde olması. Beğeneni çok beğenmeyeni de çok olan bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veli@1144

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: zakatek<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: veli@1144<br><br>bence saçmalamışlar süper mario ikinci 2. olmuş last of us üçüncü hele ki gta beşinci oyun anlayışlarından şüphe ettim ayrıca tomb raider falan da yok</blockquote><br><br>Mario diye kötü olması gerek zaten, kendi türünde iyi ise olay bitmiştir, bunu anlayamayan insan çok fazla maalesef, çoğu kişi bu gibi listelerde Mario oyunu görünce bebe oyunu, Mario ne alaka, şu varken Mario olur mu... Super Mario Galaxy türünde tepe noktasıdır, Last Of Us da neslin en iyi oyunlarından biri tabi ki ama at gözlüklerini çıkarın.</blockquote><br><br>kendi türünün en iyisi olması en iyi olmasını gerektirmez bence o zaman şöyle sorayım acaba 1. nin neden önüne geçmemiş acaba o kadar iyi de

http://www.metacritic.com/game/wii/super-mario-galaxy

http://www.metacritic.com/game/wii/super-mario-galaxy-2

Ha inanmıyorsan kullanıcı puanına bak

• mass effect 2 dururken pehhhh

• 1 - ESV Skyrim
    2 - GTAV
    3 - LoU
    4 - Bioshock
    5 - Uncharted 2-3
    6 - Batman AC
    7 - God of War 3
    8 - GTA IV
    9 - Mass Effect 2
    10 - Starcraft 2

listede eklenecek çok oyun var ama benim ilk 10 listem bu şekilde. gönül ister ki bir bioshock infinite bir ES Oblivion bir dead space bir portal 2 yada RDR sığdırayım ama say say bitmeyecek. işin ilginç yanı günümüzün modern FPS türünden bu listeye layık olan bir tane oyun gelmiyor aklıma. FPS kalite olarak kan kaybediyor diyebiliriz herhalde. EDGE nin listesinde ilk sırada dark souls fazla tartışmalı olmuş. listede olmasını anlarım ama 1. sırayı çok daha fazla hak eden bir sürü oyun var dark souls dan önce. Super Mario Galaxy ı aldığı puanlara nazaran kabul edilebilir (bıkmadılar şu mario dan) de Super Street Fighter IV neyin nesidir neyin fesidir anlamak güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcrex -- 6 Ekim 2014; 10:48:40 >
  • Bayonetta dan sonrasını okumadım yapacağınız listeye tüküreyim sizin.
  • Artık oynamasamda Minecraft kesinlikle olmalı. Oyun yıllardır doğru düzgün verilmeyen sandbox teriminin tam anlamı.

• 10. Trine 2
    9. Darksiders 1
    8. Portal 2
    7. God of War 3
    6. Batman Arkham City
    5. Bioshock 1
    4. Dragon Age Origins
    3. Super Mario Galaxy
    2. Grand Teft Auto V
    1. The Legend of Zelda: Skyward Sword

benim listem bu şekilde. İlk 10 zor iş gerçekten,listeye neyi koyacağını şaşırıyorsun.

• half life 2 yok alın bunu burdan

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.