Şimdi Ara

Edena'da +8 crimson set fiyatı nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son zamanlarda hiç pazarda +8 crimson set ile karşılaştınız mı karşılaştıysanız fiyat söyleyebilirmisiniz ? iki gündür göremiyorum ne kadara satılıyo meraktan çatlamak üzereyim.

• quote:

Orjinalden alıntı: LurtzStrenuous

son zamanlarda hiç pazarda +8 crimson set ile karşılaştınız mı karşılaştıysanız fiyat söyleyebilirmisiniz ? iki gündür göremiyorum ne kadara satılıyo meraktan çatlamak üzereyim.

Edana da mage misn ? bnde mage açıcam , bi kaç şey danışmam lazım edana da oynayan..beraber kasarız ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: |Mustafa|

quote:

son zamanlarda hiç pazarda +8 crimson set ile karşılaştınız mı karşılaştıysanız fiyat söyleyebilirmisiniz ? iki gündür göremiyorum ne kadara satılıyo meraktan çatlamak üzereyim.

Edana da mage misn ? bnde mage açıcam , bi kaç şey danışmam lazım edana da oynayan..beraber kasarız ?

yeni başlıcam
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: |Mustafa|

quote:

yeni başlıcam

Hangi ırk açıcan bnde yeni açıcam char bide neler var ? Yani nasıl bi char planlıosun..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.