Şimdi Ara

ECSRO Oynayanlar İçeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Normal ECSRO Dün Akşamdan Belli Kapalı Bunun Nedenini Bilen Varsa Bana Pm Atsın Yada Buraya Yazsın

• aynen bende sınır oldum oyunu 2 gün önce indirdim server kapalı olcak iş mi :/
  • forumda baktım acıklamıs adminler ufak tefek bugları fixliyoruz demişler
  • ECSro Boşa zaman kaybı
  • tahmni kaç günde açılır ?
  • ben bıraktım 2 gün evvel
  • konu başlığı yanlış olmuş düzeltin lütfen
    doğrusu , ECSRO Oynayamıyanlar
  • bugünde açılmıcağa benziyo heralde fixleyemediler bi türlü her gecen gün daha fazla doluo milletin başka serverlara yönelmesi lazım kasanda kasmayanda giriyo
  • forumda next day yazıor bugün için açılacağı yazıyor adminler tarafından heralde iş uzadı inş. açılınca tüm buglar fix olur rahatlarız özellikle görev ve skillerde bazı problemler var
  • İnş Açılır Ve Arkadaşlar ECSRO'da Birlik Olalım Bana Ulaşırsınız Nick:Solamente
  • Bizde vipte takılalım dedik bi oyun açılmadı açılsa satıcam üyeliği.
  • Vipteki Carın Kac lv ?
  • 87 nuker.
  • hmm ok
    ecsro fembria 90lv hybird nukerle Takas etmessin sanırım
  • bu vip te veya fembria da olunca hani ücretli üyesiniz ya hesabınız Ecsro da etkin mi ? ayrıca şimdi ecsro nun normal serverindeyim sadece geceleri 3-4 saat kasarak tam 12 günde 53 oldum skiller pek düzgün deil şimdi 4. gap a yükselttim 7 ye kadar cıkarıp buffları arttırıcam sizce erkenmi yoksa 60 a kadar cıkartıp 60 ta skillerimi uplayayım
  • Etkin değil sadece vip serverında.
  • Arkadaşlar Benim Oyun Açılmıyor Version 1.141 Ama (????????www.srocn.com ???) yazıyor ne yapmalıyım ya ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.