Şimdi Ara

ECONOMY MODE!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
33.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: sonay7566

arkadaşlar öncelikle herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim , sabah göral a gittik problemin çift uçlu şön sigortasının ters takılmasından kaynaklandığını söylediler ve düzelttiler , ssorunum düzeldi=))))

selamlar araçtaki şönt sigortası zaten takıldıgı yerde iki kademeli takılır (fabrika modu vede müşteri modu) fabrika modunda genelde bazı uygulamalr çalışmaz siz ayar yapmasız bile araç ekonomi moduna girince tekrar çalıştırınca kaybolur aracı yeni aldıgınıza göre fabrika modundadır ordaki arkadaşalr onu müsteri moduna alması gerekiyordu hayırlı gunlerde kullanın
  • BİR SORUN DAHA !!!

silecekler çalışıyor fakat su püskürtmüyor!!! arkaya su geliyo ama önden su fışkırtmıyor !!!!

birde frenler aşırı sert ya hiç böle sert fren olur mu kardeşim ya!!!

yarın ' a 8,30 randevu aldık off keşke corsa yada fiesta mı alsaydım!!!
  • quote:

BİR SORUN DAHA !!!

silecekler çalışıyor fakat su püskürtmüyor!!! arkaya su geliyo ama önden su fışkırtmıyor !!!!

birde frenler aşırı sert ya hiç böle sert fren olur mu kardeşim ya!!!

yarın ' a 8,30 randevu aldık off keşke corsa yada fiesta mı alsaydım!!!

selam frenlerınıze bıset dıyemıycem ama su püskurtme konussunda yardımcı olayım bırıncı sebep one basıpta atmayıp arkaya atıyorsa su fıskıye motorunun on arka ayırımda bır sorun olusmustur ıcıne pıslık kactıysa (su fıskıye motorunun one arkaya ayıran kısım motorun ustunde su ayırımı ıcın) 2 cısı one atan hortumlarda bır sorun olusmus olabılır kolay gelsın
  • frenler sıfır araç olduğundan sert olmasın?
  • tüm sorunlar giderildi , su hortumu sıkışmış , frenler normalmiş ,

yardımlar için herkese teşekkürler...

başka sorun çıkmaz sanırım

KONU SİLİNEBİLİR...
  • quote:

tüm sorunlar giderildi , su hortumu sıkışmış , frenler normalmiş ,

yardımlar için herkese teşekkürler...

başka sorun çıkmaz sanırım

KONU SİLİNEBİLİR...

geçmiş olsun demekkı ıkıncı yorumum daha yakın olmus .oda kesın arabanın kaputunu acıp kapatırken sıkısabılıyor arabay aonden bakınca sol kosede meydana gelıyor genellıkle dıkkat edersenız fark edılır baska sorunlar olursursa yardımcı olmaya calısırız kolay gelsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Fransız araç almayın

Ben Fransızları Sevmiyorum Ama C4e Bitiyorum C4 le Aynı Segment Olan Alman Araçların Hepsine Kafa Tutacak Gücü Var C4 Alın Bence:9
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kanatsizkartal

quote:

Fransız araç almayın

Ben Fransızları Sevmiyorum Ama C4e Bitiyorum C4 le Aynı Segment Olan Alman Araçların Hepsine Kafa Tutacak Gücü Var C4 Alın Bence:9

Emin olun,almanlara+ford,a kafa tutamaz.

Ama derseniz ki aynı paraya daha çok donanım alabiliyoruz.Ona tamam derim.Gerçi kalite düşük olduktan sonra donanım en üst seviye olsa ne olur,olmasa ne olur?.Neyse

• Kalitesizlik sadece belli bir marka için değildir..Diyorsunuzki Alman arabaları Fransızlardan daha kalitelidir..Ben buna katılmıyorum..Benim 2003 model Ford Focus'um vardı..O araba yüzünden bir daha Ford almamaya yemin ettim..5-6 yerinde fabrikasyon hatası vardı..Servis'le akraba olmuştum..Focus yüzünden Ford markasından nefret ettim..Sadece fabrika hatası değil, arabada ne süspansiyon nede ön takım vardı..Hem içinden hemde dışından her yerinden sesler geliyordu..Sadece benim Focusumda değil Servisde gördüğüm bütün arabalarda benimkilerin aynı sorunlarla dolu bir sürü araba oluyordu..Haaa bu demektir ki Alman arabaları Fransız arabalarından asla daha kaliteli değildir.. Şu anda bir Fransız arabası yeni C5 biniyorum..Hem kalite hem konfor hemde sessizlik açısından dört dörtlük araba..Hiç bir sorun yok..Ben bir çok marka araba sahibi oldum ve yıllarca kullandım..Şu ana kadar sahip olduğum arabaların içinde en iyisi Citroen..Fransız arabası diye ön yargılı olmamak gerektiğini öğrendim..Bende sizin gibiydim önceden..Ama insan hayatda bazı şeyleri bizzat yaşadıkça öğreniyor.Saygılar..

quote:

Orjinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orjinalden alıntı: Kanatsizkartal

quote:

Fransız araç almayın

Emin olun,almanlara+ford,a kafa tutamaz.

Ama derseniz ki aynı paraya daha çok donanım alabiliyoruz.Ona tamam derim.Gerçi kalite düşük olduktan sonra donanım en üst seviye olsa ne olur,olmasa ne olur?.Neyse

• Hocam İşlerim Rast Gİderse C5 Düşünüyorum Ben Ömrüm Boyunca Cİtroen Bİnebilirim Zerafet Konfor Var Arabalarda hiçte vazgeçmem pişmanda değilim şuanda 2 tane citroen marka aracım var çokta büyük problemler yaşamadım...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.