Şimdi Ara

Echo of soul (EOS) Satılık üyelik Founder pack+50 lvl Archer-Hunter+700 AP (aeria games)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar EOS online oynunu hepiniz bilirsiniz 2015MMORPG en iyi oyunu seçilmiştirClose Beta aşamasındadır oyun ve founder pack olmayanlar giremez..

Echo of soul (EOS) Satılık üyelik Founder pack+50 lvl Archer-Hunter+700 AP satılıktır oyunu denemek için aldım gerçekten güzel oyun ve pvp için sağlam sınıf hunter.

Alıcı arkadaşlar telefonuma mesaj atarsa sevinirim fiyatı mesajla öğrenebilirsiniz.

Tel:05556109872

iyi oyunlar

Karakter fotografları vs eklenecektir...

• çok güldüm yorumuna öncelikle EOS u sana anlatamam gir oyna gör Soul ve skill sistemi gerçekten farklı. Aeria ya gelince Shaiya S4 league ragnarok dk online gibi saglam oyunların dağıtımcısı ve birsürü oyunu olan 16 milyon üyesi olan bi oyunlar şirketi. Kaç tane MMORPG oynadın bilmiyorum TERA dan sonra en sevdiğim oyun oldu. Cabal 2 ve bu oyun kapışacak bence ha renkler zevkler tartışılmaz tabi oynamak isteyene satıyorum zaten zorla değil. Bide cabal2 yi korede Eos u thailand serverinda oynadım şuan cabal2 olmadığına göre piyasadaki en yeni ve sağlam oyun bu.
  • up
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.