Şimdi Ara

EBA Canlı Ders Mac'te ekran paylaşımı pembe çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MacBook cihazımda EBA'nın canlı ders uygulamasını açıyorum. Hiç bir sorun olmuyor sesler bana geliyor, benim sesimde karşı taraftakilere gidiyor ama öğretmen ekran paylaşımı yaptığında ekran pembe oluyor. Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum. (Düzenleme 6 Nisan 2021) Evet yaklaşık 1 ay geçti ve hiç bir çözüm bulamadım. EBA'nın destek hattına defalarca kez mail attım geri dönüş yapan bile yok. Öğretmenlerim bu sorunun uzun süre çözülemeyeceğini öngörüyor ama olsun dünyanın en iyi online eğitimi bizde :D

EBA Canlı Ders Mac'te ekran paylaşımı pembe çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antpolatli -- 6 Nisan 2021; 12:28:14 >

• Sorun Mac ten cok uygulamanın kendisi ile ilgili görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözebildiniz mi bu sorunu ben de aynı sorunu yaşıyorum acilen düzeltmem gerek

• sdklc S kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 1 ay oldu ama çözemiyorum. EBA'nın destek hattına defalarca kez mail attım ama geri dönüş yapan yok. Öğretmenlerim bu sorunun çok uzun sürebileceğini söylüyor, öngörüyor. Bence beklemeye alış :D en azından ben EBA'nın uygulaması için Mac'ten Windows'a dönmem. Eğer sen bir çözüm bulursan lütfen beni de bilgilendir.

• Ebadaki derse zoomdan girmenizi sağlayan 2 3 eklenti vardı, eğer zoomda sorun yoksa onlara bir bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortis32 -- 7 Nisan 2021; 1:26:56 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EBA için aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

https://github.com/sh4dowb/eba-canli-ders-crossplatform

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.