Şimdi Ara

East mi Tr mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Easte oyuncu kalitesi daha iyi ama trdeki rp fiyatları indirimler turnuvalar derken gecesim geliyo tr ye 30 lvl den sonradami duzelmiyo oyuncu kalitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-390818BB9 -- 16 Mart 2013; 6:46:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TR'ye geç napıcaksın orda East değilde west iyi.
  • East west kadar kaliteli olmasa bile belirli bir seviyede. En azından tr den iyidir. Fakat karar senin.
  • Eastte arkadaşlarım var aslında hepsi estteydi 2ark turnuva için trye geçti donmediler :(

• Eastte küfür yemezsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''PL'' East'tekiler anladı.
  • TR PİŞMANLIKTIR
  • her tarafın birkaç artı ve eksileri var ona göre karar ver
    Tr:
    İyi rp fiyatı
    W/L +60 yaparsan troll gercekten az veya ranked girip yüksek liglerde oynaman gerek
    Sunucu yeni oldugundan tam oturmamış jungle metası fakat ranked maclarda kesinlikle oluyor
    Cok fazla turnuva var ve sadece turnuva icin bile gecilebilir
    Trye özel haftasonu indirimleri oluyor her hafta ve Avrupa sunucuları bunları yapmıyor

East:
    Polonyalılar ve Rusların ırkçılık yapması Ve Türklerden daha cok trollemeleri
    Cok fazla dil var herkes kendi dilini konuşuyor anlaşmazlık oluyor
    Rp alırken paypalin yoksa belki zorluk cekebilirsin
    Sunucuları trye göre eski oldugundan metalar oturmuş

Sonuc olarak ben kendini geliştirmek istiyorsan west>tr>east
    Turnuvalar katılmak istiyorsan trye geç
    Fakat bir süre westte devam edip trdeki meta oturmasını beklersen daha mantıklı olur
    Ben su anda trye yeni geçtim ve yaklaşık 30 normal gameden 3 tanesini kaybettim w/l +62 gibi birseydi, ayrıca oynadığım ranked maclarda daha kaybetmedim 12/12 gidiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• east cidden tr den daha kötü hele o nikinin sonu PL yle bitenler
  • East
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prototp

her tarafın birkaç artı ve eksileri var ona göre karar ver
    Tr:
    İyi rp fiyatı
    W/L +60 yaparsan troll gercekten az veya ranked girip yüksek liglerde oynaman gerek
    Sunucu yeni oldugundan tam oturmamış jungle metası fakat ranked maclarda kesinlikle oluyor
    Cok fazla turnuva var ve sadece turnuva icin bile gecilebilir
    Trye özel haftasonu indirimleri oluyor her hafta ve Avrupa sunucuları bunları yapmıyor

East:
    Polonyalılar ve Rusların ırkçılık yapması Ve Türklerden daha cok trollemeleri
    Cok fazla dil var herkes kendi dilini konuşuyor anlaşmazlık oluyor
    Rp alırken paypalin yoksa belki zorluk cekebilirsin
    Sunucuları trye göre eski oldugundan metalar oturmuş

Sonuc olarak ben kendini geliştirmek istiyorsan west>tr>east
    Turnuvalar katılmak istiyorsan trye geç
    Fakat bir süre westte devam edip trdeki meta oturmasını beklersen daha mantıklı olur
    Ben su anda trye yeni geçtim ve yaklaşık 30 normal gameden 3 tanesini kaybettim w/l +62 gibi birseydi, ayrıca oynadığım ranked maclarda daha kaybetmedim 12/12 gidiyorum

Vay Vay Vay.. Burak DonanımHaber e Gelmiş

• East berbat.
  • East'e karşılık tabiki Tr.
  • east teyim ve tr gecmek icin suppa mesaj attım, son damla dunku ranked game oldu. arkadasla girdik premade ben 1st pick o kast pick, adc supp yapicaz dedim. saolsun nickinin sonunda "PL" olan bi adam direk adc pickledi butun oyun adama sovdum ve tr gecmeye karar verdim tr nin farki olmucak gibi ama naparsın yabancilar daha bi sinir ediyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: FTHorde

east teyim ve tr gecmek icin suppa mesaj attım, son damla dunku ranked game oldu. arkadasla girdik premade ben 1st pick o kast pick, adc supp yapicaz dedim. saolsun nickinin sonunda "PL" olan bi adam direk adc pickledi butun oyun adama sovdum ve tr gecmeye karar verdim tr nin farki olmucak gibi ama naparsın yabancilar daha bi sinir ediyolar.

challenger detected
  • 2 side kötü vest geç.
  • tabikide TR
  • weste git.Illa eune ve tr arasindaysan tr git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illfeel -- 16 Mart 2013; 11:36:24 >
  • Onun yerine west var ne uğraşıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: PikacuTR

TR'ye geç napıcaksın orda East değilde west iyi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.