Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Jedi Fallen Order ne zaman gelicek tam olarak ?

• erhanreo123 kullanıcısına yanıt

Bu akşam 20:00 olması lazım.

• eklenmiş ,hadi iyi oyunlar :D

• Bu Star Wars oyununda 10 saat olayı yok değil mi?

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

yok. ea play varsa aboneliğin boyunca oynayabilirsin

• arkadaşlar yeni çıkan NFS hot pirsuit remastered EA play'a dahil mi olanlar kontrol edebilir mi ?

10 saat limitli olarak varsa bile yeterli olur diye düşünüyorum

• Sırf Jedi Fallen Order için bende aranıza katılmış oldum.

• englishman22 kullanıcısına yanıt

EA Play'im var FIFA 21'e bakınca 10 saat deneme aktif ama NFS'de oyunu kütüphaneye ekleyemiyorum. Sayfa detayında 10 saat detayı olduğu yazıyor ancak şu an için oyunu oynayamıyorum. 10 saat bu oyuna yetmeyecektir :( NFS Heat 8 Kasım 2019'da çıkmış, 16 Haziran 2020'de EA Play'e eklenmiş. Bu da en geç Ekim 2021'de eklenecektir

• playstore'dan alınan bir oyunu origine eklemek ve oynamak için daha önceden hatırladığım originin uygulaması vardı steam veya epic tarzı ? bunlar değiştirmiş mi bunu?

oyunlar artık play ve play pro aylık ücret ödeyerek mi oynanılıyor ? nedir buradaki mantık bir türlü çözemedim?

• McCarty kullanıcısına yanıt

Origin uygulamanın adı. Oyunları oradan indirip satın alabilirsiniz. Ea play ve ea play pro abonelik sistemi. Ea play pro aboneliği sanırım yıllık 90 euro ve oyunlar çıkar çıkmaz erişime açık oluyor. Ea play ise daha düşük fiyatlı hali. Çıkan oyunlar 1 sene sonra eklenmeye başlıyor. Ea play proda fifa 21 varken ea playde yok ve mayıs-hazirandan önce eklenmeyecek. Star wars hedi fallen order ea playa yeni eklendi ancak play proda çıkışından beri vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamdır saolun. şimdi çözebildim. Originin web sitesinde giriş yaparken hata mesajı alıyordum sonra googleda origin download yazarak indirme sayfasına girebildim. öyle indirdim ve giriş yaptım. playstore'dan aldığım oyunuda ekledim.  

• Aylık ile senelik üyelik arasında fark nedir? Oynama sınırı var mı? Hangi oyunları oynayabiliyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byJuck kullanıcısına yanıt

Bunu sorduğunuza göre almayın daha iyi. Gerçekten bu nasıl bir soru. 1997 yılında değiliz, internette hem türkçe hem ingilizce bir sürü içerik var. Videolar da dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 28 Kasım 2020; 15:32:38 >
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Herkes sizin kadar sivri zekalı değil
  • Ya bu uygulamanın tr fiyatları niye bulunmuyo hep euro bir de game pass gibi gelen oyun üyelik boyu kütüphanede mi yoksa geçici ii mesela fifa 21

• Origin hesabımda Battlefield 4 need for speed gibi oyunlar vardı ama şuan yükleyemiyorum EA play olmadan oynayamıyorumuyum hata veriyor 🥺

• roomonecool kullanıcısına yanıt

Ea playde onların üst sürümleri var. Gelen uyarıları kabul edip üst sürüme yükseltmek gerekiyor. Veya origin üzerinde oyunu arat, ea playdeki sürümüyle oynayın. Ea playiniz bittiğinde oyunlarınız normal sürümlerine düşüyor. Yapamazsanız aldığınız hatayı youtubeda aratın videolu anlatımı vardı

• Dagsta D kullanıcısına yanıt

Tl fiyatlar için steame bakabilirsiniz. Fifa 21 ea play proda var. Ea play basicte şu an sadece 10 saat deneyebilesiniz. Tam sürümü mayıs hazirandan önce eklenmez. Ea play ve ea play pro içeriklerini youtube veya googledan öğrenebilirsiniz "ea play game list" şeklinde aratarak.

Indie yapımlar hariç çoğı kendi yapımları olduğu için xbox gamepass gibi oyun silme olmuyor. Hiç haber görmedim ea playden oyun çıkarıldı diye.

15 aralık gibi xbox gamepass içerisine ea play oyunları da eklenecek. Ayın 15ini bekleyin ona göre alın derim alacaksanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 5 Aralık 2020; 13:29:1 >
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt

Benim sıkıntım şöyle ki ea playim yok zamanında bu oyunları almıştım şimdi oynayamıyorum

• roomonecool kullanıcısına yanıt

Ben yanlış anlamışım pardon. Oyunları ea play olmadan tabiki oynayabilirsiniz. Aldığınız hatanın ekran görüntüsünü atar mısınız

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.