Şimdi Ara

EA için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Salim Ünsal çokmu iyimser .ya tahminleri çıkarsa (inşallah) ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burak Kılanç’ın tablosuna göre yapmış olabilir yani

• salim'e ea için yorum yapabilirim.. daha bile iyi gelebilir. burak kılanç'in grafiklerinden bi tik kötümser yapmış hatta. zaten kendisi de tm için biraz daha iyi gelebilir dedi. ayrıca o ekipte kimler kimler var abicim, burak hoca, şirin hoca, salim hoca, fen Bilimleri rehberlik başkanı.. ismini riske atmaz kimse. iyimser de değil kötümser de.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecelerdenbirece

salim'e ea için yorum yapabilirim.. daha bile iyi gelebilir. burak kılanç'in grafiklerinden bi tik kötümser yapmış hatta. zaten kendisi de tm için biraz daha iyi gelebilir dedi. ayrıca o ekipte kimler kimler var abicim, burak hoca, şirin hoca, salim hoca, fen Bilimleri rehberlik başkanı.. ismini riske atmaz kimse. iyimser de değil kötümser de.
    Şimdi ozmaan ben ea 163 bindeyim sınıf öğret. gidebilirmiyim yani hep açıkta kalirsin dediler de bana

• Salime göre gidicem foruma göre hayal aleminde yaşıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Evlad-ıOsmanlı

Burak Kılanç’ın tablosuna göre yapmış olabilir yani
    PDF de Burak hocanın da ismi yazıyor

• bittercikolata2 B kullanıcısına yanıt
    forum patlaya patlaya bi hal oldu:)) sınav öncesi de 2010 gibi gelecekler terör estiriyordu. ben de tahmin istedim netlerim için, çok alakasız bi şey geldi. burası böyle, bi halt bilmediği halde kötümserlik yapıyorlar, kimse alınmasın. önce bi puan türleri olayı için 2009-2010u incelesin herkes, sonra önündeki mfcilere baksın, bu sene ea da nasıl sürprizler gelecek herkes görür o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecelerdenbirece

forum patlaya patlaya bi hal oldu:)) sınav öncesi de 2010 gibi gelecekler terör estiriyordu. ben de tahmin istedim netlerim için, çok alakasız bi şey geldi. burası böyle, bi halt bilmediği halde kötümserlik yapıyorlar, kimse alınmasın. önce bi puan türleri olayı için 2009-2010u incelesin herkes, sonra önündeki mfcilere baksın, bu sene ea da nasıl sürprizler gelecek herkes görür o zaman.
    Ağzınızdan bal damlıyor :D hadi inşallah bakalim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.