Şimdi Ara

EA, FIFA 12'deki Bazı Değişlikleri Açıkladı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
7.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar ben konsolda peside oynadım fifayıda kesin şu karara vardım pes fifanın tırnağının arasındaki pislik bile olamaz :) arkkadaşlarım bile pesi fifayla tanıştıktan sonra sildi attı, pes hersene kupa lisansı alacağına lig lisansı alsa ve grafik geliştireceğine oyun içini geliştirse belki %0,1 fifaya yaklaşır
  • PES 2012 yi merak ediyom 2011 den sonra toparlamaları lazım seriyi :)
  • ALINTI:
    Oyunu çıkartmasınlar en büyük değişiklik o olur bence.
    Senelerdir aynı kekleme...
    Fifa 2012 de sahaya meteor düşcekmiş doğru mu ? ahuahaha

Liseli Detected
  • Ayrıca oyuna daha fazla ruh vermek istediklerini söyleyen yapımcı, mesela bir futbolcu eski takımına karşı oynarken yuhalayan taraftarların olmasını istediğini, ayrıca eski takım arkadaşlarının bu oyuncuya daha sert girmesini düşündüklerini söyledi

bu sözler ne böyle koskaca sırket bunları söylüyorsa durum vahım halbuki bunun yerine mesela bir futbolcu eski takımına karşı oynarken mac öncesi tokalasma sahneleri olucak gibi seyler söyleyebilirlerdi burdan onları kınıyorum...
  • pes akar hocam.
  • pes akar hocam
  • fifa da adamların bilek hareketleri bile estetik yani maket oynar gibi değil pes te tüm adamlar bide enine geniş tüm futbolcular şişko mu olur arkadaşım bu milleteki konamicilik nedir maaş mı alıyorsunuz bide pes'in maçtaki hız seviyesi ulan dünya standartlarında o kadar hızlı top oynansa Mars yada Venüs ün takımlarına karşı oynarız dimi ahaha :D yer çekimi var olum bu yeryüzünde öyle hızlı top oynanmaz anti-pes !! Fifa Rulzz! o Ye
  • PES3 serisinden PES2010'a kadar oynamış biri olarak, bu yıl fifa nın gerçekten çok iyi iş çıkardığını söyleyebilirim.(PC'de).KONAMI işi eline yüzüne bulaştırdı.Konsoldaki versiyonu deneme fırsatım olmadı ama herhangi bi şüphem yok..Yiğidi öldür hakkını ver...
  • YÜRÜYÜN GİDİN FİFA 2011 SİZ XBOX 360 VE PS3 TE OYNADIĞINIZMI VARR YADAA ŞU DOĞRU FİFA OYNADIĞINIZMI VARRRRRRRRRR
  • fifa pesten milyon kat daha iyi
  • ya sen hepsini biliyorum editorum ayaklarına yatacagına once bir r1 den parmagını cek, bi analogu ince ince işle ole gel.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.