Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (72. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.250
Cevap
41
Favori
111.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • full versiyonu gelecek trial zaten var battlefield için.hatta ve hatta müjdeli haberi veriyim 2 oyun da bu ay sonu ekleniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • classlord kullanıcısına yanıt
    Full versiyonlari geliyor. Trial versiyonlari ekim ayinda gelmisti oyun cikmadan.
  • Harika hemen almak kazım. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titanfall 2 nezaman geliyor

• fifa 18 çıktığında ea access bize ne gibi bir güzellik sağlayabilir acaba?
  • Geçen sene ki erkenden 10 saat sınırlı oynama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Geçen sene ki erkenden 10 saat sınırlı oynama.

erken derken ne kadar erken acaba? demo şeklinde mi yoksa full sürüm mü? daha sonradan bunu full sürüme çevirebiliyor muyuz?
  • Hocam ea access sayfasında detaylı bilgi var. Tam sürüm oynuyorsun belli süre. Devam etmek istersen satın alıyorsun kaldığın yerden tekrar indirme olmadan devam ediyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Hocam ea access sayfasında detaylı bilgi var. Tam sürüm oynuyorsun belli süre. Devam etmek istersen satın alıyorsun kaldığın yerden tekrar indirme olmadan devam ediyorsun.

Tamam dostum teşekkürler...

• şu titanfall gelsin artık :D :D
  • dün bitane EA ACCESS için profil oluşturdum ve burdan FİFA 17 oyununu indirdim....

1. sorum... oyun indikten sonra o hesaptan çıkıp kendi ana hesabımda GOLD üyeliğimle oyunu single / multi oynayabilir miyim?

2.sorum EA ACCESS için oluşturduğum profili aynı anda başka xbox kullanıcısı ile paylaşabilir miyim? ve kardeş seçtiğm kişi aynı şekilde oyunu indirip kendi ana hesabında oyunu oynayabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 20 Temmuz 2017; 13:35:31 >
  • Nihayet 1 yıllık üyelikle EA Access'e katıldım bugün itibariyle.FIFA 17'yi iğrenç internet hızımla(AKK sonrası 3mbps)40 küsür GB indirmeye çalışıyorum.Allah sabır versin bana :D

NOT:Teşekkürler(!) Türk Telekom-TTNET

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga_06tr kullanıcısına yanıt
    2 sorunun cevabıda evet.
    Ea access hesabını ilk sen xbox a eklediğin için sen p1 sin oturumu açmadan kendi profilinden oynayabilirsin.

Hesabı başka xbox kullanıcısına verirsin oturumu açar sonra kendi profilinden ea accessten faydalanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaresma2016 -- 20 Temmuz 2017; 20:2:28 >
  • Titanfall 2 ve Battlefield 1 gelene kadar indirmemis olan varsa NHL 17 ile Madden 17'yi herkese tavsiye ederim. Ozellikle Fifa Ultimate Team'i oynuyorsaniz hem Amerikan futbolu hem de buz hokeyi icin yaptiklari Ultimate Team gayet iyi. Hem de en dusuk seviyeden baslattigi icin baya bir ilerleyebiliyorsunuz. Fifaya kiyaslada ikisinde de yuksek overallu kartlari daha cok hediye ediyorlar.
  • Ağustosun 1'inde Titanfall 2, Eylül ilk haftası Battlefield 1 servise eklenecek. Belki EA güzellik yapar da Battlefield 1'i de bu ay ekler.
  • arkadaşlar bişey sorcam ea access alınca makineye mi yoksa mail hesabına mı bağlı oluyor makineyi satınca gidiyor mu maille bende mi kalır
  • eto177 E kullanıcısına yanıt
    Hesabınıza bağlanır. Xbox'ı satınca hesabı Xbox'tan kaldırın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eto177

arkadaşlar bişey sorcam ea access alınca makineye mi yoksa mail hesabına mı bağlı oluyor makineyi satınca gidiyor mu maille bende mi kalır

live hesabın ile aldığın herşey live hesabına bağlı kalır... bu sayede xbox'ın bozulursa yada daha üst modele geçersen kaybın olmaz... EA Access'de de durum böyle... üyelik senin live hesabında olduğu için hangi makinaya "bu benim xbox'ım" dersen oradan indirip oynayabilirsin oyunlarını...
  • bilgilendirme için saolun arkadaşlar
  • Battlefield 1 vaulta eklenmiş. Oynamayan arkadaşlara hayırlı olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgay26 -- 10 Ağustos 2017; 7:22:7 >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.