Şimdi Ara

EA ACCESS [ Ana Konu ] Fifa 20 EA Access’te !!! (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.250
Cevap
41
Favori
111.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kratosunbicaklari

Millet Xbox a uzağım yarın One alacağım ps4 varken sizce gereksiz mi ? diğer soracağım şey de EA ACCESS alırsam bana ne gibi avantajı olur indirebileceğim ücretsiz oyunlar var mı?

Gereksiz değil. Güzel bir alternatif oluyor. PS4'ün yanına XBOX One alın. Alacağınız oyun hangisinde ucuzsa veya indirime girmişse o konsolda oynarsınız.

EA Acess alınca oynayabileceğin oyunların listesi:

http://www.xbox.com/tr-TR/entertainment/xbox-one/live-apps/ea-access

• quote:

Millet Xbox a uzağım yarın One alacağım ps4 varken sizce gereksiz mi ? diğer soracağım şey de EA ACCESS alırsam bana ne gibi avantajı olur indirebileceğim ücretsiz oyunlar var mı?

Hocam eger her oyunu ciktigi gibi oynarim felsefesi yoksa, sirf ea access icin bile xbox one alinir ki, suanda ps4deki yaris oyunlari eksikliginden oturu de halen xbox one alinir (forza horizon 3 ve forza 6 icin).

Tabi iyi bir bilgisayara sahipseniz veya grafik sizin icin 1. Oncelik ise scorpioyu bekleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    aylık 12 liraya bu oyunlar iyiymiş cidden aldığım zaman üye olayım en iyisi
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    yok hocam bilgisayarda oyun oynayamıyorum sadece ps4 var ipadle xbox one takaslayacağım merak ediyorum xbox ı hiç oturupta oynamadım bir deneyeceğim
  • quote:

yok hocam bilgisayarda oyun oynayamıyorum sadece ps4 var ipadle xbox one takaslayacağım merak ediyorum xbox ı hiç oturupta oynamadım bir deneyeceğim

Hocam aylik degil yillik hesap alirsan aylik 6 tl ye denk geliyor. Ki bencede bu fiyat hicbirsey bu oyunlar icin. Ipad ile takaslamak bana gore mantikli hocam, en azindan deneyimleme sansiniz varsa once deneyimleyin sonra alin. Ozellikle Forza Horizon 3 u deneyin, sonrasinda zaten almak isteyeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Hocam aylik degil yillik hesap alirsan aylik 6 tl ye denk geliyor. Ki bencede bu fiyat hicbirsey bu oyunlar icin. Ipad ile takaslamak bana gore mantikli hocam, en azindan deneyimleme sansiniz varsa once deneyimleyin sonra alin. Ozellikle Forza Horizon 3 u deneyin, sonrasinda zaten almak isteyeceksiniz.

EA ACCESS kafama çok yattı hocam en olmadı alırım oynarım biraz satarım iki kollu güzel bir fiyata gider diye düşünüyorum...

• Yillik 65 tl.kardeslikle adam basi 32, 5 tl.bunu da 12 aya boldugunuzde aylik 2, 70 TL yapiyor.ve hala bu sisteme laf atanlar var!!!!size degil bazi gereksizlere sozum yanlis anlamayin beyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşlik nasıl yapabiliriz konusu var mı?

• quote:

Kardeşlik nasıl yapabiliriz konusu var mı?

Ea access i satin aldığını z hesap bilgilerini bir konsolda my home xbox yapacaksiniz diger konsolda bu secenegi isaretlemeyecksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4spenox

Skate 3 Access Vault a eklendi dün

https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/5tti6s/did_skate_3_get_added_to_ea_access/

Buna pek fazla sevinemedim 2010 yılında çıkmış bir oyun 😕

• cann89 kullanıcısına yanıt
    Oyun hala efsane. Zaten Access der güzel oyunlar. Onların yanında eski oyunlarda çıksın.
  • NFL 17 24 Şubat ta Vault a ekleniyor.

• Madden 17 24 Subatta geliyor. Ultimate Teami Fifaninki kadar iyidir hatta challenge ozelligi ile oyuna ve kurallara rahat alisiliyor.
  • NFL eskiden çok oynardım ama şimdi unuttum kuralları nasıl oynandığını falan.hazır eklenmişken denesemmi acaba.
  • Deadspace 2-3 ve army of two serisini d eklerler umarım. Hatta ve hatta imkanları varsa 360 üçin çıkan ea games oyunlarının hepsi eklenir. Dragon age serisi gibi.

• Yakın tarihte vault a eklenecek oyunlar bellimi ? FIFA 17 vermesi lazım artık mart geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Yakın tarihte vault a eklenecek oyunlar bellimi ? FIFA 17 vermesi lazım artık mart geldi

Daha yeni madden ekleyecekler fifa daha 1 ayi var

• Madden NFL 17 eklenmiş.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Bu EA Access Vaultta bulunan oyunları eklendiği tarihten sonra çıkan bütün eklentileri ile birlikte oynayabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.