Şimdi Ara

EA 8K, hukuk fakültesi önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

8K sıralama ile İstanbul içi hukuk fakültesi istiyorum. Kariyerimi savcılık-hakimlik yönünde ilerletmeyi düşünüyorum. Sizce hangi üniversiteler yazılabilir?

Haricen; İstanbul Üniversitesi ikinci öğretim gelir mi acaba? Deprem kontenjanını vs. düşününce belki ucundan kıyısından gelebilir diye düşündüm ama yanılıyor muyum?  

Beylikdüzü'nde yaşıyorum. Ulaşım da ne yazık ki çok problemli, İstanbul Üniversitesi gelmezse Marmara düşünüyorum da Kadıköy'e gitgel, zor.  

Ancak yapacak bir şey yok gibi gözüküyor, ulaşım şimdilik ikinci planda; eğitim kalitesini ön planda tutuyorum.

• marmara

• iühf iö kalktı

• rasyonel glikoz kullanıcısına yanıt

Bir arkadaş şöyle bir mesaj atmış. Kalktığına emin misiniz? Bu mesaja göre kaldırılıp yeniden açıldığı anlaşılıyor, üniversiteden öğreneyim en iyisi.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/153221040

Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için bu arada.

Diğer arkadaşlara da yorumları için çok teşekkür ederim. Bilgi, Marmara ve İbn Haldun aklımda şu anlık. İstanbul Üniversitesi ikinci öğretim gelmezse ya da kaldırıldıysa.

Ek: Kalkmış. ÖSYM'nin paylaştığı tercih kılavuzunda yer almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babakoko666 -- 21 Temmuz 2023; 18:8:7 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.