Şimdi Ara

E900 & S.E W810i (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: navigator_

Samsung E900 dokunmatik bir kere artı samsunglarda batarya problemi olduğu söyleniyor ve buna ilaveten e900 de radyo yok!
    Bana kalırsa SE W810i şu an fiyat performans anlamında piyasadaki 2 telden biri! Ben de bu hafta içerisinde almayı planlıyorum ama Vizeler bitmiyo :( w810i al daha üstün...

evet bende katılıyorum.ama son karar senin.....
  • herhangibir sorun olmamakla birlikte,dış görünümde bozulma renk atma,tuşlarda silinme emaresi var mı?

quote:

Orjinalden alıntı: *BlaCkEaGLe*

w810'u 6 aydır kullanıyorum tek bir sorunla karşılaşmadım 4-4'lük bir telefon
    daha önce 6630 kullanıyodum sabah akşam şarjdaydı alet w810 aldım normal kullanınımda 4 gün rahat rahat gidiyor.

quote:

Orjinalden alıntı: rahmi2253

ilk defa bağlanıyorum. sony erikson w810 almayı planlıyorum. aletin özellikleri iyi gibi görünmekle beraber genel fikriniz nedir merak ediyorum. özellikle batarya durumundan memnun musunuz. sunuda belirtmem lazımki D600 ile kötü bir deneyimim oldu alet süper ama batarya rezalet

• Hoşunuza gittiği için alacaksanız LG Chocolate bunun dışında W810i çok üstün bence.Ben de araştırma aşamasındayım.W810i yi ve e900 u deneme şansı buldum ben w810i alacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan86 -- 1 Aralık 2006; 20:20:59 >
  • quote:

herhangibir sorun olmamakla birlikte,dış görünümde bozulma renk atma,tuşlarda silinme emaresi var mı?

Telefonu yaklaşık 7 aydır kullanıyorum. Hiçbir deformasyonla karşılaşmadım.
  • Arkadaşlar
    1-) EW900 de ofis programlarını gösteren yazılım var W810i de varmı ?
    2-) Benim bu gune kadar kullandığım hiçbir sonyericssonun şarjı 2 tam günü geçemedi bu w810i gerçekten jarj bakımından aşmışmı yoksa salıyormusunuz ?
    3-) Telefon çalarken dışarıda duyulan ses hangisinde daha fazla malum bir telefonun en önemli özelliği cebindeyken biri arayınca duyabiliyor olmak
    4-) Benim bu gune kadar kullandığım sonyericsson tellerin hepsinde yazılım problemleri vardı(kendi kendine kapanma kameraya girmeme yavaşlama takılma vb...) w810 da bu tür şeyler varmı? ve e900 de de varmı butür şeyler ?
    5-) Birde telefonların farklı renklerini ayrıntılı görebileceğim bir site varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: turusan

Arkadaşlar
    1-) EW900 de ofis programlarını gösteren yazılım var W810i de varmı ?
    2-) Benim bu gune kadar kullandığım hiçbir sonyericssonun şarjı 2 tam günü geçemedi bu w810i gerçekten jarj bakımından aşmışmı yoksa salıyormusunuz ?
    3-) Telefon çalarken dışarıda duyulan ses hangisinde daha fazla malum bir telefonun en önemli özelliği cebindeyken biri arayınca duyabiliyor olmak
    4-) Benim bu gune kadar kullandığım sonyericsson tellerin hepsinde yazılım problemleri vardı(kendi kendine kapanma kameraya girmeme yavaşlama takılma vb...) w810 da bu tür şeyler varmı? ve e900 de de varmı butür şeyler ?
    5-) Birde telefonların farklı renklerini ayrıntılı görebileceğim bir site varmı ?

1) hayır yok
    2) senin kullandığın sonyericssonlarda sorun var herhalde benim bugüne kadar kullandığım sonyericssonların şarjı 4 günden aşağıya düşmedi...
    3) w810 hem titreyip hem çalabiliyor,e900 ya önce 3 kere titreyecek sonra çalacak,ya sadece çalacak,ya da sadece titreyecek bu durumda tabii ki w810..
    4) benim bugüne kadar kullandığım sonyericssonların hiçbir yazılımsal sorunu çıkmadı en sağlamı ise w810..
    5) w810'un garantili olarak sadece siyah rengi var,e900'ün ise altın sarısı,siyah ve pembe renkleri mevcut..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLLaT_1905 -- 3 Aralık 2006; 13:58:27 >

• ben e900 kullanıyorum gayet güzel ve şık tabi resimleri açarken yavaşlıyor ama sizde bilirsinizki bir bilgisayar bile 1600*1200 bi jpg resmini açarken hafifte olasa bekler deyilmi ama? zerafet açısından bence piyasada ki tellerden daha çok dikkat çeken e900 kullanıyorum bence çok zarif
  • benim gibi kamera ve mp3 kalitesine önem veriyorsan w810i al,
    karizma diyeceksin ama bence w810i daha karizma
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.