Şimdi Ara

e61i mi yoksa p990i mi??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • değerli arkadaşlar, br iki gün içinde kararımı vermek istiyorum. ucuzluğu nedeni ile p990i alırsam diğer seçeneği kullanmamakla ne kaçırırım. yada bunlardan hangisi daha az saç baş yoldurur. program olmadı kaldır tekrar kur vs hangisi daha az uğraştırır. wifi çekimi hangisinin daha iyi ve bağlanması sorunsuz, interneti hızlı. pil performansları ne kadar farklı. e61i de tel konuşmasnın kaydı yapılabiliyormu, sep990 yapamıyor...

burada daha ayrınlıtı şekilde sorduğum başlık var sıkılmadan okuyacak olursa cevapları dörtgözle bekliyorum..
    http://forum.donanimhaber.com/m_18189974/tm.htm

her iki modeli de kullanmış arkadaşlar varsa kısaca karşılaştırabilirlermi, + ve - leriyle.

şimdiden ilgilenenlere teşekkür ederim.

• arkadaşlar yokmu fikir verecek kimse
  • P990i alın, kesinlikle E61 almadığınıza pişman olmayacaksınız.
    En basiti dokunmatik ekranı var.

GSM olarak da çok başarılı bir telefon o açıdan cep bilgisayarlarının önüne geçiyor.
  • e61
  • quote:

Orjinalden alıntı: ggame overr

e61

ya bole mesaj atıcaksanız hıc atmayın. arkadasa ne yardımı dokunur sızce?

arkadasım bende su sıralar bi telefon arayısı ıcersındeyım maddıyat elverse p1i alacagım. p1i ye bir bak derim.

ama bu ıkısı ıcınden kesın tercıh yapacam dıyor isen. p990i.
    dokunmatik ekranı olması herseyden once gelicektir. farklı birşey touch panel. rahat kullanım demek. ve şarjı daha ıyı gıdıyor.
  • cevap verenlere teşekkür ederim, zaten %50 fiyat farkı nedeni ile p990i akıllı seçim gözüküyor. ama diğer sorularıma cevap alamadım henüz.
  • her ikisinide kullanmış birisi olarak p990i'nin daha iyi bir seçim olacağını düşünüyorum.e61i nin kamerasından pek bir şey bekleme, ayrıca cihazım genişliği sebebiyle tek elle kullanmak hemen hemen imkansız.p990i numerik tuş takımı ve dokunmatik ekran ile daha esnek kullanım seçenekleri sunuyor.özellikle otomobil kullanırken e61i ile büyük sıkıntı yaşarsın.qwerty klavye şart değilse ayrıca e60'ıda değerlendirmeye al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.