Şimdi Ara

<<<e398 ciler>>>TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI E398 FORUMU!! BURAYA (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.768
Cevap
3
Favori
432.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ewet arkdaşlar daha önce anlattığım gibi telefonunuzu bilgisayara tanıttıktan sonra p2kman programını açıyorsunuz.....
    Telefonunuzu p2kman programı tanıdıktan sonra size gönderdiğim skin dosyalrını masa üstüne açın .... Daha sonra alt taraftaki upload path yazan kısıma \a\mobile\skin\NEON\ yazın ve dosyaları tek tek upload edin tüm dosyaları upload ettikten sonra telefonunuzdaki skin kısmındaki neon skinine tekrar girin değiştiğini fazlasıyla göreceksiniz..........

Bu arada aslanimam dostum herhalde anlatacağız burası forum bilgilerin paylaşıldığı yer sıkboğaz etmeye gerek yok dimi ...

Neyse skin dosyalarını bekliyoruz...............

• quote:

Orjinalden alıntı: firadiko

rapidshare den nasıl yuklucez aşşadan free ye bastım ama hiç bişey olmadı

en allta Download: ASH.zip yazıyo ya free yaptıktan sonra gelen sayfada
  • skinleri alalım
  • tamam oldu ilk başta hiç geriye falan saymıyodu ama şimdi oldu saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcsabri

Ewet arkdaşlar daha önce anlattığım gibi telefonunuzu bilgisayara tanıttıktan sonra p2kman programını açıyorsunuz.....
    Telefonunuzu p2kman programı tanıdıktan sonra size gönderdiğim skin dosyalrını masa üstüne açın .... Daha sonra alt taraftaki upload path yazan kısıma \a\mobile\skin\NEON\ yazın ve dosyaları tek tek upload edin tüm dosyaları upload ettikten sonra telefonunuzdaki skin kısmındaki neon skinine tekrar girin değiştiğini fazlasıyla göreceksiniz..........

Bu arada aslanimam dostum herhalde anlatacağız burası forum bilgilerin paylaşıldığı yer sıkboğaz etmeye gerek yok dimi ...

Neyse skin dosyalarını bekliyoruz...............

upload patch falan yazmıyo bu p2manda sadece upload seem i gorebiliyom

• Gençler bu arada bu yolla telefondan silmek isteyipte silemediğiniz dosyaları da p2kman ile silebilirsiniz
  • İşte bak burada resime bak işaretledim...........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcsabri -- 10 Nisan 2005, 14:36:24 >
  • tamamda bende ole bişey yokki
  • ewt gençler skin linkleri NEREDE
  • mcsabri bende ole bir seçenek yok seninki farklı sen nerden indirdin
  • Dur dostum onada link koyayım walla uğraştırıyorsunuz yaw.....
  • napım baba ya kusra bakma
  • http://img24.exs.cx/my.php?loc=img24ℑ=ads305z7be.png

bak alta upload patch gozukmuyo gordun mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firadiko -- 10 Nisan 2005, 14:58:12 >
  • http://rapidshare.de/files/1207204/old_p2kman.zip.html

buyur dostum linki burada bunu indir sorunsuz yaparsın bu arada senin p2kmande java yükleme menüsü warmı
  • yok bu dandik
  • quote:

Orjinalden alıntı: firadiko

http://img24.exs.cx/my.php?loc=img24ℑ=ads305z7be.png

bak alta upload patch gozukmuyo gordun mu

linki yanlış veriyorsun resmi direk forumdan ekleyebilirsin allta cevap yazarken dosya yazıyoya orası
  • çok büyük dosya ama
  • Nasıl tanımaz ya o zaman yine aynı şekilde tanıtacaksın dur bak anlatayım denetim masasından te/modelere gel orada mot. modem gözüküyo ya onun üzerine gelip sürücüsünü güncelle ve sana gönderdiğim p2kmanin içinden p2k dosyasını seçerek tabi kendi otomatik olarak 4-5 şey güncelliyo okay........
  • www.motomodders.net çok güzel skinler gerekli tüm programlar var
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerone

adaşlar eğer p2kmana tlfnunuzu tanıttıysanız bu işin kolay yolu var bendeki p2kmanda java yukleme menusu var burdan kolayca yukleniyo ne uğraşıyonuz midway falan.programı isterseniz yolliyim.

senin kullandığın p2kman in sürümünü yazarsan seviniriz........
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.