Şimdi Ara

E-pin Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar salı gunku genel update den sonra account undaki silk charge bolumunde e-pin secenekleri kayboldu bu yuzden silk yukleyemiorum, bunu yeni actıgım uyeliklerdede denedim aynı sorun var acaba sorun sadece bendemi yoksa genel bi sorun mu baska boyle sorunu olan varmı bide cozumunu bilen varsa soleyebilirmi?

• sanırım maximum 20 level olması gerekli paypal ve diğer ödemeler için..
  • 20 lvl derken? benimn charım 42 lvl ve irisdeyyim premium alıcam ama alamıorum bence baska bi sorun olması lazım bilen varsa yardım plsss!!!!
  • hatta size bi resim sunuyum bu actıgım yeni account alrdan biri bunlardada aynı sorun var

E-pin Sorunu
  • resim icin kusura bakmayım ilk kez bi forum a resim ekledim ama gorundugu gibi bu soruna bi cozum yoksa char kasamıcaz gibi :S
  • arkadaslar yardım plsss varmı bilen biri bugun bana yarın size boyle sorunları es gecmeyelim lutfen!!!!!
  • e-mail veraficition(yada öyle birşey) yapmak gerek diye hatırllyorum eve gidince bakıcam
  • joymax a logi,n olduktan sonra silkroad online a tıkla ordan alabilirsin
  • yok arkadasım aynı sorundevam ediyo e-pin ler cıkmıo yeni uyelik aldım bidaha ondada aynısı oldu bu sorun nasış bişi anlamadım plsss HELPP!!
  • aynen benimde aldığım e'pinler biyerimde patladı. Vallahi bu Joymax'în yaptiklarina akıl sır ermiyor.
  • galiba buldum.kullandıgın web tarayıcını kısa bir sureligine degiştir.scriptler çalışmıyor olabilir

bende ie7 ve e-pin sayfası

E-pin Sorunu
  • yok arkadasım web tarayıcısından oldugunu sanmıorum arkadasın uyeliği ile aynı web tarayıcısından girdik onda e-pin ler var ama benim aldıgım uyeliklerde ve su an kullandıgımda cıkmıo herhalde account a gore muamele yapacak halleri yok bu işte bi iş var !!!!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

galiba buldum.kullandıgın web tarayıcını kısa bir sureligine degiştir.scriptler çalışmıyor olabilir

E-pin Sorunu

firefox'da olmadı normalde olmadi olmuyor. Epinler eski charimda görünüyor ama yeni hesabimda görünmüyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

galiba buldum.kullandıgın web tarayıcını kısa bir sureligine degiştir.scriptler çalışmıyor olabilir

E-pin Sorunu

• bu arkadasın uyeligi altınada benim uyeligi koyuyorum bu sefer ie7 de yaptım

E-pin Sorunu
  • buda arkadasın uyeligi

E-pin Sorunu
  • www.silkroadonline.net deki Üye profilinde Ülken Türkiye olarak gözükmüyor olabilir. Bu yüzden Türkiye'ye özgü silk alım yöntemlerini göremezsin.
  • iyi de uyelik alırken bile ulke secmioz manage account danda baktım turkiye yapabilecegim bi secenek yok bugune kadar oyle bişi olmadı yeni bişi olsa resmi siteyede eklerlerdi haber olarak ama hala sorun cozulemedi :S
  • biri şu soruna çare bulsa?
  • arkadaslar bu yeni bi sro sorunu olabilir bende bi yandan arastırıyorum ama gorunurde bişi yok sizde bi el atarsanız seviniriz plss help!!
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.