Şimdi Ara

E kitap okuyucu hakkında bilgisi olan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Grafik varsa bitiyor işi. hiç birşeye benzemiyor direkt pdf atıp sayfayı yan çevirmek daha mantıklı. o yüzden eğer ki pdf lerinizi atacaksınız sizi hayal kırıklığına uğratmak istemem ama çok kötü oluyor. Ben mesela kurum sınavlarına hazırlık için 1 2 pdf attım yan çevirerek bakıyorum bir nebze idare ediyor ama çekilecek dert değil gibi. O da yolda kitap taşıma derdi olmuyor diye bu şekilde kullanıyorum çalıştığım için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • armonyy A kullanıcısına yanıt
    Malesef grafik mevcut..O zaman tablet bakayım

• Tablet de iyi göz yorar yine kitap okumak en iyisi.

Hocam çok fazla kitap var bunları taşımak zor oluyor. Peki grafik olmayan kitapları pdf şeklinden çevirip atsam performans alır mıyım

• Bak şimdi bir sayfa resim atayım sana kendin karar ver standart bi pdf a4 sayfa boyutu
    Bu mesaja eklenen görseller:

E kitap okuyucu hakkında bilgisi olan var mı?

Hocam gayet iyi duruyor tabi yan olması biraz işleri zorlaştırmış.. Sanırım alacağım

• Kitapları epub şeklinde indir.

Sorunu anlamadım, öylesine,faydalı olur diye söyledim.

• Hocam elimde olan kitapların epub ı mevcut değilse ne yapayım ? Sorum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: karragenan

bende bir şey merak ediyorum, normal ekranlar gözümü fazlasıyla yoruyor uzun saatler ekrana bakmaktan kör olucam artık. ben bu aleti alsam sadece tarayıcıyı kullansam nasıl olur tarayıcı performansı nasıldır video izlenebilir mi? şarjı nasıl gider, uygulama mağazası var mı, tablet kadar işlevsel oluyor mu,renkli ekranlı olanları da var sanırım.
    sorular saçma gelebilir ama cevaplarsanız sevinirim

Hocam bende kindle papaerwhite 3 var. Renkli yok diye biliyorum. Işığını artırıp azaltabiliyorsun. Video izlenmiyor. Zaten uygun değil izlemeye. Şarjı günde yarım saat okumayla 16 hafta gidiyor yazıyordu özelliklerde. Ama wifiyi açık bırakırsan çabuk bitiyor. Başka sorun varsa burdayım :)

Kitap arayan arkadaşlar malum sözlüğün meritokrasi servisini kullansınlar. Şu an benim bilgisayarda 4.600 küsür kitap var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Saffe

Hocam elimde olan kitapların epub ı mevcut değilse ne yapayım ? Sorum bu.

Hocam benim elimde pdf vardı. Onları kopyaladım worde yapıştırdım. Sonra aldım onları calibreye atıp epub a çevirdim. Bir güzelde okudum. Ama bazılarında sıkıntı olabiliyor. Kelimeler birleşik olabiliyor.
  • Arkadaşlar size bir öneri vereyim. Ben tableti aldığımda üzerinde böyle bir beyaz çizgi vardı. Bir kaç hafta kullandım. Sonra bunun bir sorun olduğunun farkına vardım. Biraz geç oldu. Sanırım n11 den almıştım. Aldığım firmaya mesaj attım. Sorunun resmini attım. Üç dört gün içinde sorunumu hallettiler yeni verdiler. Eğer böyle pixel kayması varsa. Aldığınız yerle iletişime geçin.

• Wattpad

• Kadınİstiyorum kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Outsider

Bende kindle paperwhite kullaniyorum ama turkce kitap cok fazla bulunmuyor. Japonca ve ingilizce sorunsuz kitap bulunuyor ve gayet rahat okumasi, icinde sozlugude oldugu icin.

Türkçe kitap fazla bulunmuyor mu? Ayy ne kadar da elit telifci bir erkek! Ekşi meritokrasi ne güne duruyor ulan? İnternette binlerce Türkçe epub kitabı var, sonuna kadar yaşasın korsanizm !

• Bende kobo var okumak istedigin makaleleri pocket hesabina atip rahatca okuyabiliyorsun. Meritokraside 3000 e yakın kitap var okumak istediğin kitap orada vardır eğer yoksa kitabı duzgun taratip okuyabilirsiniz pdf seklinde. Bendeki cihazin ekrani kucuk kobo auro h2o vardı galiba o isinizi gorur

• quote:

Orijinalden alıntı: J.Valjean

quote:

Orijinalden alıntı: The Outsider

Bende kindle paperwhite kullaniyorum ama turkce kitap cok fazla bulunmuyor. Japonca ve ingilizce sorunsuz kitap bulunuyor ve gayet rahat okumasi, icinde sozlugude oldugu icin.

Türkçe kitap fazla bulunmuyor mu? Ayy ne kadar da elit telifci bir erkek! Ekşi meritokrasi ne güne duruyor ulan? İnternette binlerce Türkçe epub kitabı var, sonuna kadar yaşasın korsanizm !

Bende gayet korsan kullaniyorum, ancak cogu kitabin turkce epub versiyonu yok. 5 bin tane falan klasikler var maksimum. D&R'a git ve ordaki kitaplari arat, %10'dan fazlasinin epubu yok. Alttaki resim uye oldugum 2 ingilizce e-book trackerlarindan birindeki kitap sayisi, suana kadar hepsini hatta daha fazla basilmayan kitaplari bile buldum. Karsilastirmayi kendin yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Outsider -- 7 Ağustos 2016; 4:00:14 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.