Şimdi Ara

E Disk erişilemez hatası-ÇÖZÜLDÜ- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
2
Favori
56.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • çok teşekkürler KIDEMLİ YARBAY çok işim e yaradı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaguarr95

tamam hallettim saolun forun.donanimhaber.com ailesi teşekkürler...

Nasıl hallettiğinizi yazabilir misiniz başkaları da faydalansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

başlat/çalıştır/cmd yazın.. ve açılacak dos penceresine chkdsk/r x: yazın (buradaki x i siz harici hddnizin harfini yazın..) entere basarak chkdsk hizmetini çalıştırın.

bu şekilde yaptım düzeldi
  • quote:

Bir de şu komutu deneyiniz:
    chkdsk /f /r x:

Aynı sorun bende de oldu. yönetici iznim tam olmasına rağmen diskteki dosyayı silemiyordum. güvenlik sekmesinde bir iki değişiklik yaptım. şimdi konu başlığındaki erişilemez sorunu çıkmakta. 1. adım olmadı şimdi 2. adımı deniyorum. umarım düzelir. sonucu buraya yazarım.
  • quote:

Bir de şu komutu deneyiniz:
    chkdsk /f /r x:

Çok işime yaradı bu teşekkürler.
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    bende erişilemiyor hatası alıyorum. bu komutu yazdığımda
    the type of the file system is exfat.
    windows cannot run disk checking on this volume because it is write protected.
    yazdı.
    yardım lütfen. biçimlendirme,diskpart ne yaptıysam olmadı. içi boş sadece çalışması önemli.
  • smkk S kullanıcısına yanıt
    Diskiniz nedir?
    Marka model nedir?
    Hangi işlemden ya da durumdan sonra bu oldu?
    Orjinal usb kablosunu mu kullanıyorsunuz?
  • quote:

başlat/çalıştır/cmd yazın.. ve açılacak dos penceresine chkdsk/r x: yazın (buradaki x i siz harici hddnizin harfini yazın..) entere basarak chkdsk hizmetini çalıştırın.

Çok sağol.
    Ellerine sağlık.
    Nasıl bir iyilik yaptın bana bir bilsen :)
    usb 3.0 bellek hayata geri döndü.
    teşekkürler.
  • 1 TB Harici diskime aldığım zaman dosyaları atmıştım sonra laptopa format attıktan sonra harici diskin içindeneki resimleri açamıyorum, veri kopyalayamıyorum. İzinleri de verdim ama sıkıntıyı çözemedim sıkıntıyı çözmeyi bilen var mıdır acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eğer bitlockerla şiftelenmiş bir diski söküp takıyorsanız dizk şifrei olduğu için erişim sağlanamıyor denetim masası bitlockerı yönete girip diski bir kez ordan açmanız yeterli.
  • alagoz A kullanıcısına yanıt

Nasıl yaptın bi anlatırmsın

• Arkadaşlar merhaba konuyu hortlatıyor gibi oluyorum ama yardımcı olabilirseniz sevinirim. işe başladığım yerde 4 tb lık toshiba harddiskimi bilgisayara bagladım 12v fişli çıkışı var birde usb data aktarım kablosu var harddiskim yerde kasaya yakın mesafede dik durarken ayağımın çarpması sonucu yan yattı bozuldu diye çok korktum ama çalıştırdım içine veri kopyalama filan yaptım düzgün çalışıyordu sonra bilgisayarcı bilgisayarı kurmak için kasaya bağlı kabloyu değil fişi birden cekip harddiski masaya koydu ben hep bu zamana kadar güvenli kaldır yapıyordum neyse bu konuyu okuyunca chckdisk yaptım ama şöyle bir ekran karşıma geldi yardımcı olabilir misiniz nedir neden kaynaklanmıştır ? A disk read error occured hatası aldım yardımcı olur musunuz ?

E Disk erişilemez hatası-ÇÖZÜLDÜ-

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.