Şimdi Ara

E DEVLET ÖĞRENCİ BELGE SORGULAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kyk başvurusu yaptım okulun sitesine giriş yaptığımda kayıtlı öğrenci gösteriyor okuldan kaydınız tamamlanmıştır diye ama e devlette öğrenci belge sorgulamada aktif öğrenciliği yok diyor sıkıntı var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen ya sorun olur mu acep
  • Üniversiteden öğren. Bizim üniversite 17-20 eylül arasında ders kaydı yaptığınızda öğrenci belgesi gözükür diye not yazmış. Böyle belirtmesi lazım.
  • Belirtmemişler teli de açmıyorlar hocam

• Tyt ayt T kullanıcısına yanıt
    Siz yine sakin olun okula başladığı halde çıkmayanlar varmış önceki senelerdir. Okulla ilgili durum. YÖKSİS`e bildirildiyse AİS`te gözüküyorsa. Öğrenci numaranızı aldıysanız ve e-kayıt belgeniz varsa tamamdır.
  • İmam Bayıldı kullanıcısına yanıt
    Hocam üninin sayfada öğrenci belgesi var onu çıkardığımda fakülte öğrencisidir diyor kyk başvurusu yaptım her şey yaptım bir ora eksik

• Tyt ayt T kullanıcısına yanıt
    üniversitenin sayfasında öğrenci belgesi var derken hocam anlamadım?
    Öğrenci sisteminde belge talep et diye bir kısım var ordan öğrenci belgesi talep dediğimde imzalı mühürlü x fakültesi devamlı öğrencisidir yazıyor

• Up

• Aynisi bende de vardi hala var. Dun okulu aradim 17 eylulde ders kayitlarini yaptiktan sonra aktif ogrenci olarak gozukmeye baslarsin dedi
    merhaba ,https://forum.donanimhaber.com/eski-universite-kayit-sildirme-yardim-lutfen--134842618 bilgi sahibiyseniz yardımcı olur musunuz
    Hocam okul başlayınca Bi tek e kayıt
    belgesini mi götürüyoruz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • okul ne istediyse onu götür. Okuldan okula değişiyor.
  • Arkadaşlar sıkıntı yapmayın e devlete geç düşürüyor genelde üniversiteler bizimkiler okul başladıktan sonra düşmüştü misal okulda görünüyorsa sıkıntı olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.