Şimdi Ara

E.C.A, LG ve MİDEA Klima Önerisi Hk. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
11.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E.C.A Spylos karar verdim alacağım yeride ayarladım. Keşife gelecek eleman sorun sıkıntı yaratmaz ise hafta taktırmış olacağım
  • E.C.A Spylos karar verdim alacağım yeride ayarladım. Keşife gelecek eleman sorun sıkıntı yaratmaz ise hafta taktırmış olacağım
  • Hayırlısı olsun memnun kalırsın inşallah
  • Emekkk kullanıcısına yanıt
    Sağolun nasipse salı günü takılmış olacak
  • Klima bugün takıldı. servis ve hizmet mükemmeldi :) ürünüde test ettim fakat havalar serinlediğinden uzun test sağlanmadı. Söyleyebileceğim hizmet kalitesi ve servisden memnum kaldım sıcak havalarda üründe 5 yıldız olursa yemede yanında yat :)
  • zaf3r89 Z kullanıcısına yanıt
    Aynen makinayı aldık havalar bozdu
    Hayırlı olsun, detaylı inceleme fırsatı bulduğunuzda inceleme konusu açsanız güzel olur.
  • unreleased kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Kullanım sonrasında özellikle cok sıcak günler muhakkak bir konu açıyor olacağım çückü e.c.a klima hakkında malesef yeterli bilgi bulunmamaktadı.r
  • Belki alakasız olacak ama E.C.A Bataryaları (musluk vs) Çok kalitelidir. Bence yerleşmiş bir vizyonları var. Klimadada bu vizyonlarını bozmamak için paraya kıyıp kaliteli ürün yapıp Türkiye de klimada rekabete girmek istiyorlar gibi düşünüyorum kendimce. Bende klimaların arttığını görünce biraz öteleyim dediydim klima işini ancak bu konuyu okuyunca eca alsam mı diye düşünür oldum. Buarada bende Ataşehir Örnek mahallesindeyim acaba sizde bu tarafa yakın bir servistemi taktırdınız
  • h@ydut kullanıcısına yanıt
    Evet bir E.C.A musluk ve bağlı olduğu grup firmaları her şeyi kaliteli şekilde sunmakta. Bu yüzden E.C.A akılda bıraktığı kalite fark yarattı diyebiliriz.Ben Pendikte oturuyorum özellikle sabah erken saatlerde gelmesini istedim ve 10' da direk gelmişlerdi :) sana hayli hayli gelirler. Bir konuda daha haklısın marka değerinden dolayı E.C.A klima konusunda baştan savma iş yapacağını düşünmemekteyim çünkü şikayet oluşturduğumda gösterilen ilgi göz doldurur nitelikteydi :) Servis işini bitirdi çıktı arkasından 5dk sonra merkezden konuyu takip eden kişi arayıp memnun kalıp kalmadığımı sordu vs.
    Çok iyi ya , bende ozaman bir kombo yapıp bu cihazdan bakim. Ev sahibi binaya delik açılmasını istemediğinden ve balkona da sıcak bakmadığından binanın dışına profil yaptırdı. Ancak bu profil ayaklarının arası her klimaya uymuyor. Eğer sizinki zor bir yerde değilse bana iki ayak arasının ölçüsünü verebilirmisiniz. Duruma göre profillerin yerini değiştircem.

E.C.A, LG ve MİDEA Klima Önerisi Hk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h@ydut -- 21 Temmuz 2017; 21:5:0 >
    hocam geç gördüm kusurabakma. hafta sonu tatili araya girdiğinden ve evde belli süre bulunmayacağımdan acelen yoksa salı günü eve geçtiğimde verebilirim veya eca servisi arayarak yada çağrı merkezini öğrenebilirsin ama beklersen salı günü metre ile ölçerek iletirim çünkü balkona taktırdım.
  • Midea 2017 mission serisi iyidir
    http://www.modernklima.com.tr/Mission

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agah07 -- 22 Temmuz 2017; 2:06:38 >
    Çok teşekkür ederim. ECA birkaç yeri aradım fakat kutular kapalı olduğundan bakamadılar. Acelem yok sizin dönüşü beklerim
    az önce ölçtüm bacakların uc taraflarından ölçtüğümde 55.5 cm iç kısımlardan ölçtüğümde 44.8cm çıktı
    Çok teşekkürler.
  • Arkadaşlar Klimayı taktırdım. Henüz klima hakkında yorum yapamayacağım çünkü daha bugün takıldı. Ancak servis konusunda 10 yıldız verebilirim. Kendi evime taksam bukadar dikkat etmezdimm. 30 - 35 dakika sırf vakum sürdü , gelen ekip İstanbul anadolu yakasına bakıyormuş sanırım. DS mekanik servisin adı. Bana gelen Servis Personelinin ismi Selçuktu işi bilen biriydi. Zaten kurumsala hizmet verirken bireysel kuruluma da geçmişler. Klimadanda bir şikayet almadıklarını söyledi. İyiki eca almışım diyorum. buarada @zaf3r89 size tekrar teşekkür ederim. Yoksa o ayakları monte etmek çok zahmetli olacaktı.@zaf3r89
    Hocam öncelikle h.o bana gelen ekipteki genç eleman sanada gelmiş :) elemanın ilgisi alakası seninde benimde belirtmiş olduğum üzere çok iyiydi. Performans gelince ben catı katı saç olduğundan aşırı sıcakda oda sıcaklığını hemen düşürmüyor ama araştırdığımda tüm klimaların standart süreleri ile eş değer fakat serinmi serin ona sözümüz yok zaman gösterecek nasıl olduğunu:) E.C.A marka değere çok önem verdiğinden servis ve ilgi alaka konusunda sıkıntı çekmeyeceğimi emin oldum ek olarak servis ücretleride uygun 70-75tl demişti. ilk midea görüştüğümde 150tl söylemişti kavacık servisi .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaf3r89 -- 28 Temmuz 2017; 16:21:30 >
  • Evet eleman genç ama donanımlıydı. Meslek Lisesini bitirmiş şimdi üniversitesini okuyormuş sanırım, bende kumandayı keşfetmeye çalışıyorum, extra tuşunu daha çözemedim. Kullanım klavuzu çok zayıf geldi bana. Artık alan arkadaşlar olursa tecrübelerimizi paylaşıcaz :)
    zaf3r89 Z kullanıcısına yanıt
    aradan 1 ay geçmiş. Hala bu ürün hakkında yeterince yorum yok. Artık sanırım yeterince izleniminiz oluşmuştur:) Ne dersiniz aldığı puanı hakediyormu? Özellikle ses seviyesi ve elektrik tüketimi hakkında görüşünüz oluştu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1gel -- 3 Eylül 2017; 0:1:40 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.