Şimdi Ara

E-82303112 Hatası Alanlar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • E-82303112 hatasını alanlar? Dijital mi hepinizin? Kutulu olup alan var mı bu hatayı? Varsa derin bir oh çekicem, yoksa kardeşliğin sonu mu geliyor diye korkmuyor değilim...

• psn planlı bir bakımda. Eğer Primary olmayan bir oyunu açmaya çalışırsan veya ps+ hesabın primary değilse online oynayamıyorsun veya hata alıyorsun.
    Gerizekalı yönetim ekibi bunu düşünememiş işte. Sevdiğim bir kaç oyun olmasa şu konsolu parçalayacağım yemin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

psn planlı bir bakımda. Eğer Primary olmayan bir oyunu açmaya çalışırsan veya ps+ hesabın primary değilse online oynayamıyorsun veya hata alıyorsun.
    Gerizekalı yönetim ekibi bunu düşünememiş işte. Sevdiğim bir kaç oyun olmasa şu konsolu parçalayacağım yemin ediyorum

Hocam yanlış bir tanım olmuş bence daha genel bir sorun çünkü benim hesabım secondary değil primary , nba de fifa da açilmiyor. Tüm hesaplarda denedim , hatta modeme reset attım yok. Ps plus hesabımda primary

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atacani -- 2 Ağustos 2015; 16:49:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.