Şimdi Ara

Dyson Fırsatları (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
879
Cevap
102
Favori
101.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • V12 kendi sitesinde kalmadi, media marktlarda istanbul ici hicbir subede kalmamis, media markt club a uye olup, yaradan sığınıp, 50 tl kupon ile 3 taksit 22999 - 50 = 22949 a sitesinden aldim, 1000 tl puan da bankkarttan geldi, alacaklara kadinlar gününde jestim olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezeyan01 -- 8 Mart 2024; 12:16:44 >
  • hezeyan01 H kullanıcısına yanıt

Dün vardı sitesinde, demek ki tükenmiş. Neyse ki bulmuşsunuz hayırlı olsun.

• Dyson V15 Detect™ Total Clean veya diğer çeşitleri Dyson Mağazalarında var mı yakın zamanda giden oldu mu?

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Evet sabah tukendi, tskler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezeyan01 -- 8 Mart 2024; 12:47:20 >
  • hezeyan01 H kullanıcısına yanıt

Hocam öncelikle hayırlı olsun,

Bankkart'a bin TL puan nasıl geldi, hangi kampanya?

*Bu arada Dyson sitesinden alsak her hangi bir kampanya işliyor mu?

Saygılarımla.

Ben gittim, sadece v15 total clean modellerinin artık gelmeyeceğini söylüyorlar, submarine ve gen 5 devam edecekmiş sadece. Mediamarkt'ta da Dyson personeli dışında bölüm sorumlusuna sordum o da aynısını söyledi.

• V12 almak isteyenler Beymen'e de baksın. Orada da var.

• pasaport02 P kullanıcısına yanıt
    bankkart mobil

beyaz eşya kampanyası

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • logistico79 kullanıcısına yanıt
    Gen5 de Tetik olmamasını sevmedim. Gelse de tek tük gelir diye düşünüyorum.

• logistico79 kullanıcısına yanıt

2 gün önce dyson mağazasına gittim. V15 artık Türkiye ye gelmeyecek dedi. Bende tercihimi gen5 ten yana kullandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mistikabi M kullanıcısına yanıt

Diğer modeller satsın diye gelmeyecek diye düşünüyorum halbuki diğer ülkelerde mevcut.

•   haydaa... galiba son posta total cleanleri sattılar onlarıda biz almış olduk.. gen5 ağır biraz kullanımdan sonra bile bilek ağrıtıyormuş,submarinenin paspas başlığı ise kullanışsız diyenler çoğunlukta hocam,pekmez vs yoğun şeyleri çekmiyormuş-çektirilmiyormuş,ee ne anladım ben bu işten ? bence black-deckerların paspaslarından alınmalı 2 işi bi makine %100 performans ile yapamıyor hep bi eksi tarafı oluyor.

• pasaport02 P kullanıcısına yanıt
    Merhaba, teşekkürler, beyaz esya kampanyasina dahil olmalisin, 50 tl de media markt cluba uye olunca veren kupon var, 3 taksitle 22949 a alinabiliyor. 50 tl kupon cluba uye olduktan 4_6 saat icinde hesaba yukleniyor. 1000 tl ziraat puan hemen geliyor. Saat 14 ten once siparis verilince ayni gun kargoya veriliyor.

Diger alanlar dyson kendi magazasinda 22999 a alinip ardindan 1000 tl puan aldiklarini da soylediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hezeyan01 -- 8 Mart 2024; 18:29:2 >
  • Dyson mağazalarında fiyatlar sitesine göre farklılık gösterebiliyor mu?

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

V15 ler en son kaçtan satılmıştı hocam? 23-24 mü?

• ben de stoğa v15 gelsin de alayım diye bekliyordum ama artık gelmeyecek olması yeni tercihimi sorgulamaya itti.

ev küçük ve evcil hayvan var. gen5 biraz fazla gelebilir. sizce nasıl bir yol izlemek gerekir?

23.999 dan. 2 gün önce beymenden aldım. Bugün kargoya verildi. Şansa yaşıyoruz demek ki. Evde ayrıca v10 var. Şunu söyleyeyim v10 da mükemmel. Ben fiyatları yükseleceğini düşündüğüm ve v10 dan da çok memnun olduğum için yedek olarak aldım.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Total clean mi aldığınız modeli?

Evet.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.