Şimdi Ara

DYiNG LIGHT [PS4 ANA KONU] AKSİYON / KORKU (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.074
Cevap
31
Favori
75.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • steam'de türkçe oyun ve 20 liraya düşüyor ama gıcık olduğum için almıyorum
  • Bu kadar iyi oyuna yeni basladigim icin herkesten ozur diliyorum.eger yeni baslayan arkadaslar var ise benim gibi co op olarak oynayabiliriz psn:Serhann_tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler bildiğiniz gibi geçtiğimiz neslin en iyi oyunlarından biri de sürpriz şekilde Dying Light'dı. Resetera da, Playstation 5 yama isteği konusu açtım, buradan da bir iki dakikanızı ayırarak destek verebilirsiniz.

http://dyinglight.support.techland.pl/en/support/tickets/new

https://www.resetera.com/threads/dying-light-playstation-5-patch-request.344725//

Burada Era üyeleri var sanırım. Onlarında Era da ki konuya desteğini beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 15 Aralık 2020; 15:22:36 >
  • gamerasi kullanıcısına yanıt

Abi dur adamlar Dying Light 2'yi yapamıyor odur 😁

• gamerasi kullanıcısına yanıt
    Ben bir çok kere mail attım. Pek iplemiyorlar, en son yazdığımda geldiğinde haberiniz olur dediler. Sanırım hiçbir zaman gelmeyecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    Birde o vardı dimi unuttum neredeyse 2. oyunun geleceğini
  • Son güncellemeden sonra save silinmiş

• Arkadaşlar server lar dolumu almata değermi

Ya milletin gow undan lou sundan böyle mükemmel oyunlardan mahdum kalıyoruz
  • the_dedektif kullanıcısına yanıt
    ne alakası var dostum bu söylediğinle.ikiside single oyun.buna ne etkisi var anlamadım?
  • Böyle güzel oyunlardan medyada cok bahsedilmiyor. Diğer saydıklarım aylarca yıllarda bahsediliyor. Böyle bir oyunu yeni keşfettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_dedektif

Böyle güzel oyunlardan medyada cok bahsedilmiyor. Diğer saydıklarım aylarca yıllarda bahsediliyor. Böyle bir oyunu yeni keşfettim

Dostum oyun çıkalı 6 sene oldu. Zamanında baya oynandı ve bahsedildi. Bugün medyada pek adının geçmemesi, normal diyebiliriz 👍

• inciteen kullanıcısına yanıt

ben daha bugün yeni aldım zaten 2.ci versiyonunun çıkması rahat 1 2 seneyi bulur

oynanmamış her oyun yeni oyundur.

• Daha önce Türkçe olan oyunda, son gelen güncelleme ile sürüm 1.23 yine Türkçe dil desteği eklenmemiştir.

• bugra69 kullanıcısına yanıt
    lanet olsun arkadaş ne diyim
  • bugra69 kullanıcısına yanıt
    Hala güncelleme gelmesi ilginç. Pc de Türkçe varken konsola hala Türkçe gelmemesi daha ilginç.
  • NiTRocy kullanıcısına yanıt

Bir an önce getirmeleri lazım. Niye böyle bir sorumsuzluk yapıyorlar? Topluca mail mi atsak ne yapsak? Firmanın sorumsuzluğu bu.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Üst mesajlarda firmaya mail atan birini hatırlıyorum. Pek olumlu dönüş olmamış bildiğim kadarıyla. Yani hazır text var. Ne kadar zor olabilir ki konsola eklemek..
  • NiTRocy kullanıcısına yanıt

Çoklu mail atmak lazım. Çünkü yaptıkları hiç hoş değil. Sorumsuzluk ve müşteriye saygısızlık.

• Bir bu Dying Light bir de Kingdom Come Deliverance PC tarafında resmi Türkçe olmasına rağmen. Aylar-yıllar geçti konsola Türkçe dil eklemediler şaka gibi. Bu konsola Türkçe dil eklemenin nasıl bir prosedürü varmış böyle. Defalarca mail attık ulaşmaya çalıştık olumsuz geri dönüş aldık ne yazık ki. En son ulaştığımızda, geldiğinde artık haberiniz olur gibi tuhaf bir cevap almıştık.

Bundan artık gelmeyecek beklemeyin cevabını mı anlamalıyız? Garip yani işin özeti pek umursamadılar gibi üzücü.
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.