Şimdi Ara

Dying Light (2015) [ANA KONU] (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
42
Favori
127.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Oyun atmosferi güzel mi beyler? Tavsiye eder misiniz?

Valla hocam oyunun atmosferi çok iyi.Bu tarz oyunları seviyorsan kaçırma
  • Arkadaslar oyunda yumrukla nasil zombi olduruluyor.free roamda zombi yumruklamak istiyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 6 Nisan 2015; 10:44:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

Arkadaslar oyunda yumrukla nasil zombi olduruluyor.free roamda zombi yumruklamak istiyom

Envanterinden eline aldigin bir slotu bos birak sonra oyun icinden o bostaki slota gel yumruk olcak.

• quote:

Orijinalden alıntı: katleden1995

quote:

Arkadaslar oyunda yumrukla nasil zombi olduruluyor.free roamda zombi yumruklamak istiyom

Envanterinden eline aldigin bir slotu bos birak sonra oyun icinden o bostaki slota gel yumruk olcak.

Teşekkür ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: katleden1995

quote:

Teşekkür ederim

• merhaba dying light reloaded indirdim kurdum oynadım bi sorun olmadı daha sonra v1.4.0 update ini kurdum ve oyunu açmaya çalıştığımda böyle bir hata verdi

Dying Light (2015) [ANA KONU]

edit : sorun düzeldi kendi kendine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOD_A_MAN -- 6 Nisan 2015; 16:04:26 >

• hhoops kullanıcısına yanıt
    ben senaryoda %85 e geldim merak etme aksiyon var silah kullanıyorsun...
  • oynarken dalıp gittim vlla hiç farkında değilim story %85 e geldi -- yan görevlere ağırlık vereceğim artık

bu arada sıpahi kılıçları çok etkili bide ısıtıcı takınca çok keskin oluyor kan gövdeyi götürüyor :D

excalibur kılıcını bulan varmı hatirada o adayı hala arıyorum

bu arada bu havadan yardım kutuları geliyor içinden çıkanları ne yapmamız gerekiyor nerde kullanabiliyoruz
  • Beyler bu siblings görevini yapamadım.Nasıl yapıcaz? netten baktım fakat yanına gibip sessizce öldürüp sonra üstünü aramak lazımmıs fakat bendeki 89 damagelik itemlerle pek mümkün değil.Yapanlar nasıl yaptı acaba bir ip ucu verebilirmsiniiz? orda tıkandım.Gece ölmekten çiğerim soldu
  • Oyunu kutulu almayı düşünüyorum.İçinden çıkan key ile steamden aktif edebilir miyim?

• Arkadaşlar galiba yanlışlıkla yan görev aldım benden bir evi ele geçirmemi istiyor ama elimdeki teçhizat yetmiyor.Bu görevi iptal edip nasıl ana seraryoya devam edebilirim.
  • oyunu beraber oynamak isteyen olursa

steam id : trianglexxx

eklerseniz oynarız arkadaşlar
  • Oyunda hala bir gelişme yok mu şu arabalar yeni harita vs.

zaten gta V çıkacak 3 güne ne yapıyor bu techland.
  • bu kadar saçma sıkıcı oyun görmedim yüzde 22 kadar geldim zor dayandım hep aynı şeyleri yapıyorsun bir tane farklı bişi yok zaman kaybından başka bişi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: vallerden

Beyler bu siblings görevini yapamadım.Nasıl yapıcaz? netten baktım fakat yanına gibip sessizce öldürüp sonra üstünü aramak lazımmıs fakat bendeki 89 damagelik itemlerle pek mümkün değil.Yapanlar nasıl yaptı acaba bir ip ucu verebilirmsiniiz? orda tıkandım.Gece ölmekten çiğerim soldu

Muhtemelen yapmışsındır ama yine de yazayım. Sessizce yaklaştıktan sonra balta fırlat ona. Düz kesmeye kalkma. Muhtemelen öldürür öldürmez gece yaratıkları saldıracaktır. Hızlı bir şekilde koşup üstünü ara ve güvenli bölgeye seri bir şekilde kaç.

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

quote:

Orijinalden alıntı: vallerden

Beyler bu siblings görevini yapamadım.Nasıl yapıcaz? netten baktım fakat yanına gibip sessizce öldürüp sonra üstünü aramak lazımmıs fakat bendeki 89 damagelik itemlerle pek mümkün değil.Yapanlar nasıl yaptı acaba bir ip ucu verebilirmsiniiz? orda tıkandım.Gece ölmekten çiğerim soldu

Muhtemelen yapmışsındır ama yine de yazayım. Sessizce yaklaştıktan sonra balta fırlat ona. Düz kesmeye kalkma. Muhtemelen öldürür öldürmez gece yaratıkları saldıracaktır. Hızlı bir şekilde koşup üstünü ara ve güvenli bölgeye seri bir şekilde kaç.

Evet yaptım,oyunda yeni bitti.250damagelik silahtan daha fazlasını görmedim.tabanca,tüfek vs hariç.

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    bomba yada diger patlıycıalrı neyle atıyoruz oyun bitmek uzere hiç bir bombayı yada atılan bıçakları atamadım sadece silahları atabiliyorum yardım edermisin
  • Selamun aleyküm, beyler oyunda quarantine zoneye giriyorum [T]enter yazıyor o ekranda takılıp kalıyorum T'ye basıyorum başlamıyor falan geride çıkamıyorum.Oyunu cracklanmış bir şekilde oynuyorum diğer yerlerde sorunla karşılaşmadım ama oraya girememek sıkıntı oldu bilgisi olan varsa yardım lütfen :)
  • Arkadaşlar,
    İlk haritada bütün kırmızı noktaları yeşil yaptım,bölüm atlamak için yani ikinci harita vs. ne yapmam lazım yardım rica....
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.