Şimdi Ara

DVDROM Gözükmüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
29.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaw hoca sen bi mükemmelsin(talking)bunu denedim ve bilgisayarım düzeldi allah senden,bu forum sitesini düzenleyenlerden,vediğer bana yardım eden arkadaşlardan razı olsun arkadaşlar bu çözümü deneyin işe yarıyor
  • Allah hepinizden razı olsun
    Sizin sayenizde hallettim
    Çok teşekkürler
  • yukarıda yazılanların hepsini enedim.ama dvd rom görünmüyor.bilgisayarım dizüstü toshiba

DVDROM Gözükmüyor
  • Ben de aynı sorunu yaşıyorum fakat. Aygıt yöneticisinde CD/DVD gözükmüyor. Ben GTA 4 için bir tane ek paket yükledim yüklemez olaydım. Ondan sonra bilgisayar DVD görmüyor. Ne yapacam? DVD romu altındaki düğmeye basarak açabiliyorum yani bağlantılarında problem yok, Yazılım problemi olduğunu düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
  • benimde lg dvd rw open tuşuna basmama ragmen açılır gibi ses yapıyor ama bazen açılmıyor. bu neden olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinneo

Ben de aynı sorunu yaşıyorum fakat. Aygıt yöneticisinde CD/DVD gözükmüyor. Ben GTA 4 için bir tane ek paket yükledim yüklemez olaydım. Ondan sonra bilgisayar DVD görmüyor. Ne yapacam? DVD romu altındaki düğmeye basarak açabiliyorum yani bağlantılarında problem yok, Yazılım problemi olduğunu düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Kardeş her konuda problem aynı tek fark gta 4 ü yükleyeli 1 ay felan oldu :D arkaşlar bizim problemede bakın lütfen???
  • mendede olmur komek edin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.