Şimdi Ara

dv7-1040et hakkında acil!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar. 1.5 senedir bu aleti kullanıyorum yalnız 2 haftadır ilginç bi sorunla karşılaşıyorum. mesela cod5 oynamak istiyorum ve aşağı yuları 10-15 dk sonra alet kendi kendine kapanıyor. ısınmadan dolayı değil çünkü altında coolermaster coolpad war. herhangi bir oyun açtıgımda alet hata verip kapanıyor. sizce sebebi nedir?

• Isıdan olmadığına eminsen geriye donanımsal demek kalıyor ekran kartı olabilir mesela.
    Ama emin olmak için (virüs olmadığından) bir format atmak gerekir bence..
  • arkadaşın dediği gibi teknik bir arıza yada sağlam bir virüs bulaşmış olabilir... bir formatla eğer sorunun devam edersen servise danış..
  • söyleyecek tek bir şey var. lanet olsun hp gibi firmaya.. aleti aldıgımdan beri 10kere sevise yolladım. zamannda 2300lira verip aldım. ve bilgisayardan cidden anlayan biriyim kaldı ki bilgisayar mühendisiyim... bildiğin ömrümden ömür yedi.. kısacası şahsen ben hp den artık 1liralık bir ürün bile almayı düşünmüyorum.. virüs oldugunu sanmıyorum çünkü kaspersky kullanıyorum, muhtemelen yine anakartı fln pörtledi aletin... kafayı yemek üzereyim.. cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. siz siz olun hp'ye yaklaşmayın...
  • konuyu hortlatmak gibi olacak ama bende aynı sorunu yaşıyorum. Bütün programları kapatıyorum virus programları dahil, soğutucu da aldım fakat yine kapatıyor bilgisayar kendisini Dostum eğer sen çözüm bulduysan paylaşabilirsen çok güzel olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.