Şimdi Ara

Duvar Kağıtları (Wallpapers) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
582
Cevap
26
Favori
92.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

wallbase.cc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 3 Eylül 2011; 11:32:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircan256

Arkadaşlar selam..off topikte cezalı olduğumdan(nedeni bilinmiyor-um) o nednele buraya yazmak zorunda kaldım...acaba aşağıda vereceğim resimde w7 de bu şekilde nasıl masaüstüne alanlara bölebiliyoruz...yani gerekli olanlar,diğer,hızlı v.s..şeklinde...

Bride son olarak ; masaüstünde en sağda en üst köşede EV GRUBU denen dosya ne işe yarıyor..gözüme çok çarptı ama masaüstünde değil..genellikle denetim masasına girdiğim ağ bağlantıları alanında gördüm hep..asıl orda ne işi vardır ve ne işe yarar...

yardımcı olursanız sevinirim...

Duvar Kağıtları (Wallpapers)

http://download.cnet.com/3001-2072_4-10909535.html?spi=cf0f878d1726fee3fb39d25454210f46 dediğin işlemi bu programla yapabilirsin .
    ev gurubuna gelince internet bağlantısını ev gurubu altında bir ağ oluşturulmuş odur .

•  Duvar Kağıtları (Wallpapers)

• quote:

Orijinalden alıntı: kara duman

quote:

Arkadaşlar selam..off topikte cezalı olduğumdan(nedeni bilinmiyor-um) o nednele buraya yazmak zorunda kaldım...acaba aşağıda vereceğim resimde w7 de bu şekilde nasıl masaüstüne alanlara bölebiliyoruz...yani gerekli olanlar,diğer,hızlı v.s..şeklinde...

Bride son olarak ; masaüstünde en sağda en üst köşede EV GRUBU denen dosya ne işe yarıyor..gözüme çok çarptı ama masaüstünde değil..genellikle denetim masasına girdiğim ağ bağlantıları alanında gördüm hep..asıl orda ne işi vardır ve ne işe yarar...

http://download.cnet.com/3001-2072_4-10909535.html?spi=cf0f878d1726fee3fb39d25454210f46 dediğin işlemi bu programla yapabilirsin .
    ev gurubuna gelince internet bağlantısını ev gurubu altında bir ağ oluşturulmuş odur .

Teşekkür ederim..ma sanırım link virüslü..eset uyarı verdi ve bende bağlantıyı kestim..zaten ek programa gerek varsa istemem...ben w7 nin özelliğidir sandım...yinede teşekkür ederim...

• çeşitli türlerde yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları .

Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)

• quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim..ma sanırım link virüslü..eset uyarı verdi ve bende bağlantıyı kestim..zaten ek programa gerek varsa istemem...ben w7 nin özelliğidir sandım...yinede teşekkür ederim...

link sağlam üretici güvenilir bir firmadır program sistem dosyalarınla beraber çalıştığı için uyarı vermiştir yanlış alarm emin olabilirsin forumda programın kullanımı ile alakalı konuda var zaten tabi seçim senin .

• quote:

quote:

quote:

quote:

link sağlam üretici güvenilir bir firmadır program sistem dosyalarınla beraber çalıştığı için uyarı vermiştir yanlış alarm emin olabilirsin forumda programın kullanımı ile alakalı konuda var zaten tabi seçim senin .

Hocam haklısınız ..sonra taratım sıkıntı olmadı uyarı o zanlıtı artık neden verdi anlamadım...

ancak bu verdiğin program nasıl birşey anlamadım ben..yani daha çok bir uzak masaüstü bağlantı programına benzyior...kullanımı ile ilgili detay vardmı..ayrıca tam olarak bu ne işe yarıyor...

mesela yine bu forumda bir konuda rastladım ama şimdi adını unuttum...şöyle bir masaüstü idi..

bir evin odası,lcd ekran,duvara takılı kameralr,sehpa...v.s..bunların hepsi bilgisayarın dosyaasrı..yani..

bilgisayarım,belgelerim..v.s

lcd ekrana tıklandığında videolar açılıyor gibi...

mükemmel bişey ..

işte ben buna benzerde bişey yapabilirim...

umarım anlatabildim..

• verdiğiniz resimdeki olayı bu program yapıyor yeni söylediğiniz olay şöyle olabilir programı kurup masa üstünde bölgeler oluşturup gruplandırma yaptıktan sonra koyduğun kısayolları olmasını istediğin iconlarla değiştirebilirsin örneğin sehpa iconu bulursun onu bilgisayarım simgesine icon olarak atarsın sehpa iconuna tıklayınca bilgisayarım açılır gibi iconlar için bu siteyi kullanabilirsinhttp://www.iconarchive.com/
  • sanırım dediğim programın adını öğrendim..

avadex...

peki sizin önerdiğiniz programla ayırma işlemini nasıl yapıyoruz...?
  • ağırlıklı olarak su temalı yüksek çözünürlüklü tek tek toplanmış duvar kağıtları umarım beğenirsiniz .

Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)  Duvar Kağıtları (Wallpapers)

• Mystic Planet by ~Robsonbillponte666

İNDİR...

• karaduman, teşekkür ettim. çarptım bi kaç tanesini :)
  • çok iyi konu...
    bişey sorucam sizlere siz bilirsiniz...
    http://wallbase.cc de artık +18 içerik kaldırıldı mı tamamen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gegirti

karaduman, teşekkür ettim. çarptım bi kaç tanesini :)

beğendiğinize sevindim .
  •  Duvar Kağıtları (Wallpapers)

• aytacesmebasi@ resimleri verdiğin site güzelmiş otomatik ekran çözünürlüğünüzü belirleyip resimin büyük halini o çözünürlükte açıyor önüne üyelik penceresi çıkarıyor ama üye olmazsan da resimi veriyor teşekkürler .
  • Foruma bir katkım olsun dedim, elimde olan duvarkağıtlarının bir kısmını aslında Assassin's Creed kısmını paylaşıyorum.
    Dropbox üzerinden paylaşıyorum bir sorun olmaz diye düşündüm.

http://dl.dropbox.com/u/38059608/AC.rar

EDİT:Resimler eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamamba -- 29 Eylül 2011; 19:29:40 >

• Belki lazım olur dedim bunlar da oyunlarla ilgili duvar kağıtları:

http://dl.dropbox.com/u/38059608/Oyun%20Duvarka%C4%9F%C4%B1tlar%C4%B1.rar

Edit: Resimler eklendi.

Not: İksinin de içinde yaklaşık 50 tane var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lamamba -- 29 Eylül 2011; 19:30:31 >

• paylaşımın için teşekkürler yalnız biraz örnek resim koysan insanlarda indirmeden bir fikir sahibi olsalar iyi olur diyorum
    ilave:iki paketi de indirdim güzel resimler var özellikle asc paketinde .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara duman -- 29 Eylül 2011; 13:09:47 >
  • quote:

paylaşımın için teşekkürler yalnız biraz örnek resim koysan insanlarda indirmeden bir fikir sahibi olsalar iyi olur diyorum
    ilave:iki paketi de indirdim güzel resimler var özellikle asc paketinde .

Birşey değil. Beğendiğinizi sevindim.

Zamanım olmadığı için koyamamıştım birazdan koyarım.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.