Şimdi Ara

Düşük siralama icerir Mf4 !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaaslar 231 puanla 226 k dayim elazig otomotiv muh bekliyorum 2.ogretim yazdim siralamasi 232 k da ama gecem sene kontenjan 62 iken bu sene 42 ye dusmus ama umutluyum neden mi cunku gecen sene 62 kontenjan olmasina ragmen 39 kisi tercih etmis bosta kalmis ondan kontenjan dusurmusler 2.ogretim birde elazig zaten otomotiv o kadar istenen bir bolumde degil yani digerlerine gore sizce yuzde kac ihtimal gelir ben kesin gibi bir gozle bakiyorum sizlerin dusunceleri benim icin onemli gelmez diyenler nedenini aciklarsa sevinirim gelir diyenlerde aciklarsa iyi olur kac gundur ölup diriliyorum gelir insallah ya yardim edin su kardesinize herkese teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Up

• Up

• Up

• Up

• up
  • LucasHood kullanıcısına yanıt
    Hocam bence 1 sene daha hazırlan,içine sinen güzel bir üniversiteye git,gerçekten o tür üniversitelerden mezun olup da adam akıllı iş bulabilen azdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksygen -- 21 Temmuz 2015; 1:50:53 >
  • oksygen kullanıcısına yanıt
    dostum tavsiyen için teşekkürler ama elazığ istiyorum sevdiklerim orada çünkü benim durumuma yorum yaparsan sevinirim sence gelir mi ? gelmez diyorsan sebebinide söyle gelir diyorsa sebebini yine söyle eyv sağolasın :)
    Hocam pek tercih edilen bölüm değil,burada bizim yorumlarımız sadece görüşten ibaret çünkü belli değil
    Şans bu işler biraz da,tercih edecek insanlar son anda cayar vaz geçerse sen girersin
    Kaderi bilmem de,bazı şeyler kısmet oluyor,hayat insana her zaman alternatif yollar sunar,kazanırsan sevinirsin,ancak olmazsa belkide aklında olmayan çok daha iyi bir yere gidebilirsin

Sakin,relax ol,sonuçların açıklanmasını bekle,dünyanın sonu asla değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksygen -- 21 Temmuz 2015; 2:16:26 >
  • oksygen kullanıcısına yanıt
    eyv yorumun için saol bu yorumunu GELİR anlamında anladım D:D::D saol :)
  • UpPpppppp

• UP

• Up

• Up

• Up

Yorumundan da anladığım kadarıyla gerçekten istiyorsun bu bölümü. Ben TM yim ama yorum yapmak istedim. Bence gelmesi yüksek ihtimal, kont. düşmüş ama senin sıralamanı aşmaz diye düşünüyorum. Her şey gönlünce olsun, inşallah girersin
  • ToCheb T kullanıcısına yanıt
    EYv kardeşim guzel yorumun icin cok tesekkur ederim insallah seninde istedgn yer gelir

• UP
  • up up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.