Şimdi Ara

Düşük FPS sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler oyunu 12 fps ile oynuyorum 150 ms ile oynamam yetmiyormuş gibi. Tamam çok yüksek performans beklemiyorum ama pc'imin 12 fps verecek kadar da düşük bir pc olduğunu zannetmiyorum.

Pc'im Asus X550JK 8 GB modelidir.

GTX 850M 2gb paylaşımsız ekran kartı.
    8gb ram
    Intel Core i5-4200h 2.8Ghz

Oyun ayarları grafik yüksek çözünürlülük 1366 768 FXAA
    12-17 fps veriyor.

Deneme amaçlı bildiğim her şeyi minimum yaptım. Çözünürlülük en düşük grafik minimum yumuşatma kapalı.
    20-25fps

Bu işin bir çözümü yok mudur?

• Şu derdime derman yok mudur mübarekler?
  • En düşük ayarlarda oyna. . Ek efektlerin hepsini kapat. Yinemi düşük, bilgisayari pencereden at vatana git bi bilgisayar toplat, ekran karti iyi olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

Şu derdime derman yok mudur mübarekler?

kardeş konu biraz hortlayacak ama aunı laptop bende de var 4 gün önce geldi n11'den 8gb olanından aldım.Wotta medeium ayarlarda AA'yı kapat water efektini kapat efektleri kıs biraz.Ben 70-80 fps alıyorum gayet de akıcı .Bir de nvidia'nın sitesie gir sürücüyü otomatik olarak arat son driverkarı yükle.Bilgisayarında netframework 3.5 i yükle,pil kullanımın maksimum performans moduna al.Prizde takılı olsun.Eğer uzun süreden beri kullanıyosan fan temizliği ve işlemci macununu yenile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chewrim

quote:

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

Şu derdime derman yok mudur mübarekler?

kardeş konu biraz hortlayacak ama aunı laptop bende de var 4 gün önce geldi n11'den 8gb olanından aldım.Wotta medeium ayarlarda AA'yı kapat water efektini kapat efektleri kıs biraz.Ben 70-80 fps alıyorum gayet de akıcı .Bir de nvidia'nın sitesie gir sürücüyü otomatik olarak arat son driverkarı yükle.Bilgisayarında netframework 3.5 i yükle,pil kullanımın maksimum performans moduna al.Prizde takılı olsun.Eğer uzun süreden beri kullanıyosan fan temizliği ve işlemci macununu yenile.

usta niye medium yapıyorsun ki ? Ben hallettim meseleyi. Güç ayarlarından maksimum değil yüzde 99 yap. Böylelikle yüzde yüz yapmarak şeyi sağlıyorsun. Turbo çalışmadığı için işlemci 85 dereceyi görmüyor. 75 72 gibi derecelerle oynuyorsun. Başka da bişey yok. Potimum ayarlarda oynuyorum 60-70 fps alıyorum. Bence sende optimum yap niye medium kim ? Bende her şey açık.

• arkadaşım merhaba, bilmiyorum şimdiki söyledigimi yaptınmı varmı yokmu. Sanırım bilgisayarın 2 ekran kartı kullanıyor yapman gerek oyunun yüksek işlemcili nvidia ekran kartında çalıştırmak umarım faydam dokunmuştur.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürücülerden de fark ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 1 Mart 2015; 23:33:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman zaman oluyorsa, oyundan çıkıp yeniden girmeyi deneyin. Girerken arkada çalışan programları kapatın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.