Şimdi Ara

Dünyanın en yavaş forumu DonanımHaber'dir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir sayfayı açacağım diye 2,5 dk bekliyorsan,
    **** kullanmadığında bilgisayarın donuyorsa,
    Bu reklamlarla kullanıcılarını boğmayı görev bilmiş bir forumun üyesiysen,
    Küfredenlerden çok kendi halinde paylaşımlar yapanların konuları paldır küldür siliniyorsa,
    Ama yine de (adminler başlarını çevirebilir) forumu güzel yapan güzel insanlar için tüm bunlara katlanıyorsan,

Donanımhaber'lisin.

• donanımhaberdeki sorunlardan yıldığım için geçtiğimiz bu süreçte resmen bireysel isyan ettim ve başka bir tekboloji forumuna üye olup zaman geçirmeyi denedim.

2005 yılında üye oldum ve 2005'in öncesinde de ziyaretçi olarak yıllarca bulunduğum bir forumun yerine başka forumda yapamadım malesef. hatta kendimi engellemek için kısa yollardan kaldırdım dh'yi o teknoloji sitesini koydum.

2-3 gün sürdü dh'yi elle tarayıcıya girip açmam. olmuyor. 10 yılım burada geçmiş yapamadım başka yerde.

adminler hiç vicdanınız sızlamıyormu sitenizi bu kadar seven ve ona bağlı üyeleri mahvettiniz günlerdir ne günleri haftalardır. ne haftaları yıllardır sorun sorun sorun. yemin ediyorum bu bağımlılığın, dh'de geçirdiğimiz anıların yılların kredisini bir bir tüketiyorsunuz. umarım şu yazıyı bir admin görür, sitenin sahibi gün görürde birşeyler düzelir.

hala daha kısa yollarım o teknoloji sitesinde ama buraya giriyorum. sitenin biraz daha hızlı açıldığını görünce seviniyorum. bizi düşürdüğünüz psikolojik durum budur. artık sizin vicdanınıza bırakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 4 Ekim 2015; 3:00:29 >

• Burayı seneler önce kaliteli seviyeli saygın bir ortam olarak tanıdım, takip ettim, geç üye oldum. Site olabildiğine sadeydi, insanlar bilgilerini paylaşmaktan çekinmiyorlardı. Ancak zamanla değişen ne derseniz, site sahiplerinin para hırsı olmuştur eminim. Eskiden bu site böyle değildi, çizgisini bozdu. Olamayacağı kadar kötü oldu. Daha da olacaktır.

Bakın ne çektiyse artık, konuda A D B L O C K yazdığımda bile sansürlemişler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.