Şimdi Ara

DÜNYANIN EN GÜZEL MODDİNG KASASI (Wolfenstein) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
11.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Görünüm iyi ama yandaki telefon bozmuş işi
  • HER TÜRLÜ YAPARSIN KARDEŞ İSTERSEN Bİ TANE KASA AL ÖN PANELİNİ ÇIKART ZATEN ONUN GİBİ OLUR 2.3 YEREDE KAYNAK YAPARSIN KAPAK LARI BOYARSIN O TELEFONU NERDEN BULURSUN BİLMİYORUM AMA _YAPARSINYA BEKLİYORUM SENDEN
  • gerçekten güzel bir kasa ama o yanındaki telefon olayını beyenmedim açıkcası.
  • fena değil oyun tutkunları için yapılmış
  • dünyanın en kötü kasası bence crysisinde kasasını bekliyoruz bu arada
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiabloXT

quote:

Orjinalden alıntı: ahmet91barut

Beyler Hakkını yemeğin bence bu kasa forumda sergilenen kasalara Havada Karada Fark atar bariz anlamıyan arkadaşlar için söylitim wolfestein 2. dünya savası havasını yansıtmak için secilmiş bi modifiye Bu yüzden Konusuna bakarak düşünürsek .. Daha iyi olur birde Sözüm meclisten dışarı bir şey vermeden olanı eleştirmek pek akıl karı değil

Elinde 3 kuruş para olsa bunun 10 katı güzellikte kasa yapacak birçok insan var bu forumda.Millet öğrenci harçlığı ile mod yapmaya çalışıyor,biz hakkını yemiyoruz,sadece bi kasaya yakışmamış dedik o kadar.

Mod var,Allah var güzel emek harcamış adam ama kasaya yakışmamış dedik yani yorum yaptık hepsi bu.

pleksi takıp, kablo toplamak mod oluyorsa bu ülkede. evet dünyanın en iyi kasası bu.

• böyle kasam olmasını istemem,aşırı abartılı
  • çok abartılı ama güzelmiş saol
  • abartmış iyice yaw beğenmedim ben
  • biraz otantik olmuss.):)
  • kime göre neye göre DÜNYANIN EN GÜZEL MODDİNG KASASI???

kim seçti bunu senmi?
  • cık ben beyenmedim
    ama işçilik süper
  • çok çalışmış adam ama bence olmamış bana göre dünyanın en güzel modlu kasası daha yapılmadı çünkü ben yapıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: (@yberk)

çok çalışmış adam ama bence olmamış bana göre dünyanın en güzel modlu kasası daha yapılmadı çünkü ben yapıcam

• quote:

Orjinalden alıntı: zhny

quote:

Orjinalden alıntı: (@yberk)

çok çalışmış adam ama bence olmamış bana göre dünyanın en güzel modlu kasası daha yapılmadı çünkü ben yapıcam

Güzel ya 2. yide ben yapıcam inşallah

ama bu dünyanın en güzel moddingi hikayesi olamaz cünkü herkesin zevkine göre hitap edemez ama bence pc ye benzemesi lazım savaş telefonuna degil

• quote:

Orjinalden alıntı: PeterPetrelli

Sende yaparsın nolcakki.

hiçç
  • burada çok daha güzelleri var çok abartılı olmuş bence
  • ben beğenmedim zevk meselesi gerçi
    bence şeffaf kasalar daha iyi oluyor
  • konu birazcık hortlamış gibi
  • pek beğenmedim ben
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.