Şimdi Ara

dünyanın en güzel kızları hangi ülkede (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
88.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

dünyanın en güzel kızları hangi ülkede

(En Son Oy Tarihi: 1.3.2020)
Giriş

• iran iran iran !! yurtdısına cıkmıs iran lı bir kız gordunuz mu ? bu kadar havalı ve guzel olunur. . . . kıbrısta bolca varlar.okumaya gelmısler, dıbınız duser :D
  • bence eski yugoslavyadan
  • Pls beyler..Seçenekler yetersiz..Benzer bir topikte ittifak ve açık ara ile Venezüella lı kızların en güzel olduklarını ehem ehem sayemde tesbit etmiştik.Ama hayalinde bir şey canlandıramayanlara, en paçoz
    Venezüela güzellerinden birini Mummy returns filminde An_ackh_su_ramon (büyücünün sevgilisi) rolünde
    hatırlayınız derim.
    Türkiye'de Ordu ,dünyada Venezüella ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gold_Moon

quote:

Orjinalden alıntı: Lómion

Fİnlandiyaaaa. Hastasıyım. Bu arada birz fince biliyorsanız.
    http://irc-galleria.net/
    2 tane kızla konuşuyorum burdan. Sırf finli bi kızla evlenip Türkiye'den kaçmayı düşünüyorum falla

Türkiyeden kaçmayı düşünüyorsan evlenmene gerek yok aslanım biz seni kapıya kadar geçiridik Türkiyeden kaçmakmış

Ben hiç çirkin melez görmedim

Tamam hadi ayarla pasaport işlemlerimi, yurtdışında iş olayımı imkanlarımı gitmeyen senin gibi olsun. Ucuz milliyetçilik yapıp sürüneceğime kendimi kurtarmaya bakıyorum varmı ötesi. Adama bak yaaa...

• quote:

quote:

quote:

2 tane kızla konuşuyorum burdan. Sırf finli bi kızla evlenip Türkiye'den kaçmayı düşünüyorum falla

Türkiyeden kaçmayı düşünüyorsan evlenmene gerek yok aslanım biz seni kapıya kadar geçiridik Türkiyeden kaçmakmış

Tamam hadi ayarla pasaport işlemlerimi, yurtdışında iş olayımı imkanlarımı gitmeyen senin gibi olsun. Ucuz milliyetçilik yapıp sürüneceğime kendimi kurtarmaya bakıyorum varmı ötesi. Adama bak yaaa...

hehü türkiyede yaşamak bir hatadır.En iyisini yapıyosun

• quote:

Orjinalden alıntı: nvidialover

quote:

quote:

quote:

Amerikalı velet modlar basıyor tekmeyi sen geliyorsun. Git gelme artık

• quote:

quote:

kapıya kadar geçirirken arkadaşı benide çağırın

• quote:

Orjinalden alıntı: Hellmarch

quote:

Orjinalden alıntı: nvidialover

quote:

quote:

quote:

Amerikalı velet modlar basıyor tekmeyi sen geliyorsun. Git gelme artık

?? ne demek istiyorsun

• Herkese meraba ben bu forumu daha onceden misafir olarak izliyodum ve takip ediyodum.ve uye olmaya karar verdim.benide aranıza alırsanız sevinirim simdiden saolun !!! bence en gusel kızlar hollanda be rusya da bulunuyor tavsiye ederim marmariste yasadğım için tanısma fırsatım baya oluyor. onun için

HOLLAND & RUSSİA
  • üniversiteyi rusayada okuyacağım için şanslı görüyorum kendimi. bekleyin kızlar ben geliyorum
  • listede neden Trkiye yok?
  • GÜNEY KORE
    Kendi Sevgilimden biliyorum nisanliyiz msn den tanisdik. her ay hediye yolluyor fotograflari da var tabiki icinde ben ki kizdan cok iyi anlarim adimi koyiyorum ortaya bak hayatimda oyle guzelini gormedim.sadece o deil arkadaslariyla da gordum yani cok milletten kizlarla tanisiyorum kac senedir konusuyorum Guney KORE yek geciyorum cok tatli oluyorlar cekik de deil ole cizgi de deil tatli büyük gözlü biraz cekik gozler
  • Turk kizlari hem pasakli kibirli hemde listeye mi alinacak

TURK KIZLARI OUT!
    YABANCILAR IN!
    Teknoloji sen nelere kadirsin art1k türk k1zlar1n1n ne kadar cins oldugunu gördük herkesde biliyor, merhametli ve sabirli erkegine duskun yabancilari kesfettik teknoloji sayesinde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShockAttack

Turk kizlari hem pasakli kibirli hemde listeye mi alinacak

TURK KIZLARI OUT!
    YABANCILAR IN!
    Teknoloji sen nelere kadirsin art1k türk k1zlar1n1n ne kadar cins oldugunu gördük herkesde biliyor, merhametli ve sabirli erkegine duskun yabancilari kesfettik teknoloji sayesinde.

Türk kızlarına tamamen genelleme yapmıyorum ama sahip oldukları 250 gr'mı herşeyleri gören bi ton kız var türkiyede. Kendilerini geliştirmeyi bırak muhabbet edebilceğin bişey bile yok. Pörsümüş tarafları 75m yukarda dolaşıyolar. Çok bişi sanıyolar. Ama bizde bu kadar abazan olduktan sonra doğaldır yane. Yukardada sölemiştim. 2 tane finli kızla konuşuyorum. Gerektiğinde kitap muhabbetide yapabiliyorum. Gerektiğinde 2 ülkenin geçmişi hakkındada konuşabiliyorum. Gerektiğinde müzikte konuşuyorum. Bunları yapabilceğim Türk kızı varmı en fazla %5 lik kısmı. Bu yüzden beyinsiz türk kızlarını beyinsiz abazanlara bırakıp yurtdışında gayet güzel ama güzel olmayı bi m.k sanmayan aksine kendini her konuda geliştirmeye çalışan kızlara yöneliyorum. Beyni g.tüne kaçmış türk kızlarınıda beyni bacakarasında dolaşan abazanlarla keyifli saatler diliyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lómion -- 14 Temmuz 2005, 22:18:48 >

• Olaya Objektif bir yorum getireyim ve noktayı koyayım. VENEZUELA diyorum, onun hemen ardından KOLOMBİYA. Bu ülkelerin kızlarında var bir şeyler, havasından mıdır suyundan mıdır nedir? Bir de dikkat edin bütün dünya güzelleri hep buralardan çıkar.
  • sarısında ıskandınav esmerde guneydogu derım atletıkte brezılya danceda ıspanya boyda rusya mınyonlukta cin ve japonya piskopatlıkta karadenız nazda tekrar guneydogu en cırkınler yunanıstan natalie bır ornek yunanıstanın lesı bızde ıs yaptı herneyse ınsan olmayan kızlar (leş)ıse ermenıstan...
    moda gıyımde ıtalyanlar bakım makyaj fransızlar kafaları bır dunya olma konusunda hollanda kızlarırdır.... hepsının ayrı bı ozellıgı var

hadı selametle....

• quote:

quote:

TURK KIZLARI OUT!
    YABANCILAR IN!

Türk kızlarına tamamen genelleme yapmıyorum ama sahip oldukları 250 gr'mı herşeyleri gören bi ton kız var türkiyede. Kendilerini geliştirmeyi bırak muhabbet edebilceğin bişey bile yok. Pörsümüş tarafları 75m yukarda dolaşıyolar. Çok bişi sanıyolar. Ama bizde bu kadar abazan olduktan sonra doğaldır yane. Yukardada sölemiştim. 2 tane finli kızla konuşuyorum. Gerektiğinde kitap muhabbetide yapabiliyorum. Gerektiğinde 2 ülkenin geçmişi hakkındada konuşabiliyorum. Gerektiğinde müzikte konuşuyorum. Bunları yapabilceğim Türk kızı varmı en fazla %5 lik kısmı. Bu yüzden beyinsiz türk kızlarını beyinsiz abazanlara bırakıp yurtdışında gayet güzel ama güzel olmayı bi m.k sanmayan aksine kendini her konuda geliştirmeye çalışan kızlara yöneliyorum. Beyni g.tüne kaçmış türk kızlarınıda beyni bacakarasında dolaşan abazanlarla keyifli saatler diliyorum....

bak bu yazıyı gormemıstım... ılkın efendı gıbı konus ustume alındıgımdan degıl Turksun ve bu kızlar senın ole yada bole namusun sayılır...genelleme yaptıgın kızlar genellıkle buyuk sehırlerde zengınlık gorup gozlerı acılmıs kızlar...evet cok var ama onlara laf etmek ne sana ne bana duser her kızın ole yada bole sahıbı var ole yada bole babası anası var bızde dusmez ayıp kacar kardesım herkezın sahıbı herkezın serefı haysıyetı kendıne bosver sen...ha gelıstırme konusunda konusabılırsın orası ayrı evet bıraz cahıller ama cok akıllılarda var...gene bı genelleme yapmak yanlıs...ozaman bende sana sunu soluyorum senın muhabet edılebılcek dedıgın o fınlı ıskandınav kızlar her yaz gelıp gelene gecene emanetı teslım edıo...turk kızına gelınce gotu kalkık dolasıo ama emanetı ole kolay kolay teslım etmıo ne olursa olsun musluman ulkeyız ben turk kızlarının bukadar kotu oldugunu dusunmek ıstemıorum daha dogrusu kabullenmek ıstemıyorum...sımdı bır kac dallama cıkıp etrafına bakmıosun dıcek yok artık kızlar cok fena falan dıcek ben heryoldan gecmıs adamım allah sukur sora dogru yolu bulduk ama bende sadece sunu dıcem AHİR zaman normal dahada beter olcak bu yuzden adam gıbı buldugunuz kızları hemen sımdıden secıp egıtmeye baslayın bundan 5 sene sora ısler ıyıce karıscak ve neolursa olsun turk kızları muslumandır ve bızım kardesımızdır ...bıraz daha hosgoru kardesım bu konusma yada bu yazı suan burda yerı ve zamanı degıl alakasızda dıyenler cıkcaktır ama temel ve oz olarak demek ıstedıgım su Bır TURK OLARAK turk kızlarının kotu dusunmek ıstemıyorum cunku zaman gelcek o kızlar ıcın bu vatanı koruyup savasa bıle gırebılcez neolursa olsun hepsı kardesımız sayılır... kurtulus savasında turk kadınları yanında turk kızlarıda kendının 10 katı agırlıgında top ve mermı tasımıstır...ha dıceksınız zamanında sende bakmadınmı orasına burasına dısarda kızların nefis bu kardesım baktık allah affetsin ama ne olursa olsun turk kızları bızım kızlarımız ve korumak sahıp cıkmak gorevımız turk kanını tasıyan bır ınsana turk dıceksın 250 gram degıl...bılmıyorum ben bole dusunuyorum... hadı selametle ....

not:bu yazdıklarıma gereksız muhalefet olan yada gereksız yorum yazan yada yanlıs okuyup dallama gıbı cevap verenler ne solıceksenız pm den burdan degıl ....
    efendı gıbı yorumlara acıgım...

bu arada genelleme yaptıgının farkındayım bende genel konustum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anzorat -- 15 Temmuz 2005, 4:47:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: anzorat

quote:

quote:

TURK KIZLARI OUT!
    YABANCILAR IN!

bak bu yazıyı gormemıstım... ılkın efendı gıbı konus ustume alındıgımdan degıl Turksun ve bu kızlar senın ole yada bole namusun sayılır...genelleme yaptıgın kızlar genellıkle buyuk sehırlerde zengınlık gorup gozlerı acılmıs kızlar...evet cok var ama onlara laf etmek ne sana ne bana duser her kızın ole yada bole sahıbı var ole yada bole babası anası var bızde dusmez ayıp kacar kardesım herkezın sahıbı herkezın serefı haysıyetı kendıne bosver sen...ha gelıstırme konusunda konusabılırsın orası ayrı evet bıraz cahıller ama cok akıllılarda var...gene bı genelleme yapmak yanlıs...ozaman bende sana sunu soluyorum senın muhabet edılebılcek dedıgın o fınlı ıskandınav kızlar her yaz gelıp gelene gecene emanetı teslım edıo...turk kızına gelınce gotu kalkık dolasıo ama emanetı ole kolay kolay teslım etmıo ne olursa olsun musluman ulkeyız ben turk kızlarının bukadar kotu oldugunu dusunmek ıstemıorum daha dogrusu kabullenmek ıstemıyorum...sımdı bır kac dallama cıkıp etrafına bakmıosun dıcek yok artık kızlar cok fena falan dıcek ben heryoldan gecmıs adamım allah sukur sora dogru yolu bulduk ama bende sadece sunu dıcem AHİR zaman normal dahada beter olcak bu yuzden adam gıbı buldugunuz kızları hemen sımdıden secıp egıtmeye baslayın bundan 5 sene sora ısler ıyıce karıscak ve neolursa olsun turk kızları muslumandır ve bızım kardesımızdır ...bıraz daha hosgoru kardesım bu konusma yada bu yazı suan burda yerı ve zamanı degıl alakasızda dıyenler cıkcaktır ama temel ve oz olarak demek ıstedıgım su Bır TURK OLARAK turk kızlarının kotu dusunmek ıstemıyorum cunku zaman gelcek o kızlar ıcın bu vatanı koruyup savasa bıle gırebılcez neolursa olsun hepsı kardesımız sayılır... kurtulus savasında turk kadınları yanında turk kızlarıda kendının 10 katı agırlıgında top ve mermı tasımıstır...ha dıceksınız zamanında sende bakmadınmı orasına burasına dısarda kızların nefis bu kardesım baktık allah affetsin ama ne olursa olsun turk kızları bızım kızlarımız ve korumak sahıp cıkmak gorevımız turk kanını tasıyan bır ınsana turk dıceksın 250 gram degıl...bılmıyorum ben bole dusunuyorum... hadı selametle ....

not:bu yazdıklarıma gereksız muhalefet olan yada gereksız yorum yazan yada yanlıs okuyup dallama gıbı cevap verenler ne solıceksenız pm den burdan degıl ....
    efendı gıbı yorumlara acıgım...

bu arada genelleme yaptıgının farkındayım bende genel konustum

Abi böyledemek kolay da özel okuldayım ben mesela, buraya gel bi gör durumu, yusuf yusf olursun kızlardan

• kardeşim finli kızlara verdim oyumu helal olsun...:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.