Şimdi Ara

Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu Xbox One'ı Denedik

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En güçlü oyun konsolu Xbox One X ile 4K çözünürlükte oyun oynadık. İşte ilk değerlendirmelerimiz.

• cok cok abartiliyor gücu 1060 gtx degerinde grafik islemcisi ,,,,,,zaten cpu su gpu sunu besleyemiyor bizzat kendileri söyledi yani denilebilir ki ara bir konsol konsol alacaklar ps5 i beklesin

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu cihaz iyi midirK

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 4k keskinliğini hissedememen normal native dedikleri olayı upscale nin başka bir hali gerçek 4k olmadığını açıkladılar , native 4k imiş adamlar akıllanmıyor ya , tek özelliği güç olan bir konsol kendi oyunu olan forza horizon 3 ü 60 fps çalıştıramıyor sistem isteyen oyunlar hep 30 fps e pro da öyle 30 fps ne anladım pro dan güçlü olmasından şimdi ? Pro oyunlarıyla uzak ara daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni playstation umu beklemek acaba?

• Yav bari Crysis 3 gibi teknoloji demosu dandik de olsa bi Halo yapaydınız Halo Untold Stories, Begin vs vs diye bi EXC..
  • Sonrada diyonuz neden pc.. Bi sene ram yeniler önüne bakarsın bir sene ssd alırsın 2 sene de 1 değiştir kartı al sana mis gibi sistem. Steam de sağolsun ot mot her dk indirim yapıyor ucuza da alırsın oyunları tamam işte. Öyle online için gold epic vs üyelik olayı da yok. Oyunu aldın mı? E multi oyna işte..
  • Xbox one mı Xbox one x mi ? başlık yanlış
  • quote:

Orjinalden alıntı: konsoldede

cok cok abartiliyor gücu 1060 gtx degerinde grafik islemcisi ,,,,,,zaten cpu su gpu sunu besleyemiyor bizzat kendileri söyledi yani denilebilir ki ara bir konsol konsol alacaklar ps5 i beklesin

Pc de 1060 değil o :D
  • şuan xbox one x , android telefon gibi.
    çok güçlü ama ne yaparsa yapsın doğru dürüst exc oyun yelpazesi olmadığı için tıpkı iphone ile android alanların hız ve ram e bakmadığı gibi playstation a yöneltiyor.Aldın da oyun yok ne oynicaksın menide hızlı hızlı gir çık falan mı ??
    ben ağır xbox cıyımdır 2008 den beri kullanıcıyım.Ama halen oyunlar eksik halen eksik.Böyle gitmez
  • ps sadece exc. oyunları icin oynanir.

xbox alinmaz.

onun disinda daima pc guclu bir secenek olarak kalacak oyuncular icin.

• Güzel konsol ama fiyatı handikabı. Rakibinin 2 katı fiyatı olacak nerdeyse.

• Nintendo Switch ve PS4 exclusive leri ile Xbox One X e göre daha iyi duruyor ki ben ikisini de aldım. Güçlü bir PC ve bu iki konsol ile devam ediyorum. Herkese PS4 ve Siwtch i tavsiye derim.

• Hikayeli oyun yapmiyolar diye oyun yok demenizde saçma aslinda oyun var ama bizim millet hala 2000 kafasi ile geziyo.Devir online oyun oynama devri girer arkadaşlarinla coluk cocuk hile olmadan takilirsin.xbox in sundugu şey tamda bu.Tek tük de olsa hikaye oyunda çikiyo bu benim için yeterli.

• Sunucu çok güzel özetlemiş. Güçlü konsol ama oyun yok, minecraft 4k tanıtılmış...
  • Eski Xbox oyunlarının yenisi bari bu konsolla duyurulsaydı yine iyiydi.Bir Perfect Dark Zero,PGR5,Ninja Gaidenin devamları bu konsolla gelse güzel olurdu.Duyurulacaklarına dair beklentim vardı e3'den önce ama olmadı.

• PC baba ya, konsol sakat.....
  • muhteşem bir konsol en iyi konsol.ex. oyunlarda zamanla yerini alacaktır! fakat diğer artıları ps'den çok üstün dx12,4k,1080p,crossplay,ea access,gamepass,gold üyelik,geriye uyumluluk,mükemmel controller...vs..vs...
  • quote:

Orjinalden alıntı: konsoldede

cok cok abartiliyor gücu 1060 gtx degerinde grafik islemcisi ,,,,,,zaten cpu su gpu sunu besleyemiyor bizzat kendileri söyledi yani denilebilir ki ara bir konsol konsol alacaklar ps5 i beklesin

Olurmu,750ti'a denk geliyor.1060 bunu yer bitirir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

4k keskinliğini hissedememen normal native dedikleri olayı upscale nin başka bir hali gerçek 4k olmadığını açıkladılar , native 4k imiş adamlar akıllanmıyor ya , tek özelliği güç olan bir konsol kendi oyunu olan forza horizon 3 ü 60 fps çalıştıramıyor sistem isteyen oyunlar hep 30 fps e pro da öyle 30 fps ne anladım pro dan güçlü olmasından şimdi ? Pro oyunlarıyla uzak ara daha iyi

Arcade Horizon serisi tabii 30 fps olacak . 60 fps isteyen zaten simülasyon Forza 7 oynar

Açarsın Xbox One X ile PS4 Pro karşılaştırma videolarına aradaki grafik detayı farkını anlarsın. Bu kadar da körü körüne Pro daha iyi demekte işin farklı boyutu tabii.

PS4 Pro dediğin şeyi PS Exclusive(Uncharted vs) oyunlarını upscale 4K oynamak için alacak hali yok milletin. Milletin en mantıklı hareketi ucuz yollu ikinci el düz bir PS4 alarak yoluna bakması olacaktır. Nasıl olsa multiplatform oyunlar da artık Xbox One X önde. Ha sen aradaki grafik farkını göremezsin veya PS fanatikliğinden görmek istemezsin o farklı mesele.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.