Şimdi Ara

Dünyada ilk! Facebook Zero Widget! Beta 1.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, bugun soneday arkadaşımızın Cfw topiğinde bir arkadaşımızın verdiği fikir ile yola çıkarak bişeyler yapmaya çalıştım. Biraz uğraştırdı ve hala üzerinde çalışıyorum sadece bir kaç saatlik bir uğraş sonucu bunu yaptım. Bi kaç problem var üzerinde uğraştığım (oto-yenileme gibi). Ama sadece beta olarak merak eden ve denemek isteyen arkadaşlar için yayınlıyorum. Daha da geliştirmeyi düşünüyorum fakat finaller başlıyor. O yüzden üzerinde fazla duramıyorum. Ama bir kaç hafta içerisinde, (süper fikirlerim var) çok güzel geliştirmeler yapacağım. Dediğim gibi UYGULAMA HAKKINDA KÖTÜ YIKICI YORUMLARDA BULUNMAYINIZ. Çünkü betadır, normal versiyonu yapana kadar bu güzel fikirli uygulamayı size sunuyorum.

Widget olarak kullanmak istemezseniz, 3. resimde gördüğünüz uygulamalar klasöründede bir kısayol olarak mevcut bu uygulama. Yani ana ekrana kısayol olarakta ekleyebilirsiniz (ikon da çok şekil :) ) Tek dokunuşla ücretsiz facebooka giriş yapabilirsiniz

Download..
    http://www.multiupload.com/33474C7SRD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotboy_ist -- 30 Aralık 2010; 2:54:43 >

• İlk teşekkür benden,milletimizden bu tür çalışmalar görmek gurur verici bir durum,benim çalışmalarımda yakında geliyor (miniwg sorunu bittiği zaman)
  • quote:

Orijinalden alıntı: soneday

İlk teşekkür benden,milletimizden bu tür çalışmalar görmek gurur verici bir durum,benim çalışmalarımda yakında geliyor (miniwg sorunu bittiği zaman)

Eminim en kısa zamanda hallolacaktır... Bombanı bekliyoruz...
  • teşekkürler hemen deniyorum:)
  • süper çalışma tebrikler
  • Açıkçası çok hoş elinize sağlık (:
  • Hocam eline sağlık böyle çalışmalar görmek güzel. Başarılar.
  • çok güzel bir çalışma teşekkürler.
  • Fakat sorun benden mi kaynaklanıyo bilmiyorum ama benim operatörümün desteklenmediğini söylüyor hocam (Turkcell)
  • Eyvallah hocam tam zamanında yetiştin çok teşekkürler.
  • EVET ..Resmen hızır acil servis gibi oldu.. Normal FACE witget çalışmıyordu bu çalıştı. Teşşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Fakat sorun benden mi kaynaklanıyo bilmiyorum ama benim operatörümün desteklenmediğini söylüyor hocam (Turkcell)

Net ayarlarında problem olabilir. mesela turkcell gprs ve turkcell internet ayarı farklı oluyor. ben kıbrıstayım. kktcell gprs te 0.facebook.com ücretsiz. ama pc yi internete bağlamak icin kullanılan cepten internet ayarında ücretli oluyor 0.facebook. ikisi farklı ayar
  • Arkadaşlar yalnız dediğim gibi widgetin oto yenileme sorunu var ve betadır. Yani bakmak istediginizde yeni olaylara sayfayı yenilemelisiniz anasayfa linkine tıklayarak. bi ka haftaya osrunsuz sürümünü yapacağım bu sadece deneme amaçlı bi kaç saatlik bir uğraş
  • Programlar menüsüne facebook kısayolu ekleniyor.Opera facebook arayüzünden pek bir farkını göremedim ama yine de uğraşanlara teşekkür etmek lazım emekleri nedeniyle.
  • FaCebooK KullananLar İçin güzzel
    FaceeBook Kullanmıyorum ama Emeğine Teşekkürler
  • Güzel Çalışma Tebrikler. Zamanla Daha güzel OLucaktır :)
  •  Dünyada ilk! Facebook Zero Widget! Beta 1.0

Bir Görüntüde Benden İkon Gayet Şekil Duruyor. :)
  • KArdeş bi TavSiyeDe buLunSam yaPıLmAsı MümKün biŞeyse Eğer SüPer Olur :)
    Kaçak Çin Malı TeLefonLarda Ücretsiz Tv Oluyor Ona benZer biŞey yaPıLamaz Mı 5800 İçin
  • tenten16 Hangi FWyi kullanıyorsunuz?
  • çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.