Şimdi Ara

dünya göz vs. kudret göz hastanesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
24.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Fathmetinol

Konuyu hortlatayim

sormak istediginiz sorular varsa yanıtlayabilirim

Ameliyat olali 4yil oldu sol göz 0,50 sağ göz 0,25 olarak kaldi rahatim sadece uzun yol gece yolculugunda cok hafif bulanik goruyorum ankara kudret göz oldumbu arada.

bende konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama biraz acil bilgiye ihtiyacım var? bilginiz varmı acaba bu mercek konusunda?

Merhaba arkadaşlar öncelikle.

size bir soru sormak istiyorum? Babam Ankara kudret göz hastanesinde gözünde katarak ve gözleri zayıf gördüğü içinde
    gözlerdeki mercekler bi tür mercekle değişip eskisi gibi sağlıklı görebilecekmiş. benim sormak istediğim bu ameliyattan sizden veya tanıdık çevrenizden olan birileri varmı? var ise ameliyat öncesi ve sonrası
    nasıl durumdasınız / durumdalar? hem maddi olarak külfetli hemde göz olduğu için çekincelerimiz var acaba görmede gerçekden fark varmı? çünkü doktor ilk zamanlardaki gibi görebilirsiniz diyor? bilgisi olan varmı teşekkürler...?

• quote:

Konuyu hortlatayim

Ameliyat olali 4yil oldu sol göz 0,50 sağ göz 0,25 olarak kaldi rahatim sadece uzun yol gece yolculugunda cok hafif bulanik goruyorum ankara kudret göz oldumbu arada.

Numaran kaçtı benim 8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al1mert

quote:

Konuyu hortlatayim

Numaran kaçtı benim 8

5,50 sabit kaldı 2 yıl ondan sonra operasyona girdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.