Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (651. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.342
Cevap
48
Favori
367.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burdan aldığım ibret bana bir ömür yeter hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Bu küre değil mi hocam, bu da mı yalan? Kendim bizzat çektim, nasa fotoğrafı da değil bu.

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam düzcüler bunada cevap varsinler bakalım

• Alttaki resim daha yakından çekildiği için böyle gözüküyor olabilir veya dünya hayal ettiğimizden daha büyük olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korsan -- 16 Aralık 2018; 0:19:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi ara Doğukan Özkan televizyonda canlı yayına katılıp dünyanın küre olduğunu ispatlayanlara 50.000 tl para vereceğini söyledi. Hiç onunla düz-küre dünya konusunu tartıştınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korsan -- 16 Aralık 2018; 0:23:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Bi ara Doğukan Özkan televizyonda canlı yayına katılıp dünyanın küre olduğunu ispatlayanlara 50.000 tl para vereceğini söyledi. Hiç onunla düz-küre dünya konusunu tartıştınız mı?
    Neyin tartışmasını yapicam ki?

Herşey ispatlanali 100 yili aşkın bir süre oldu. 3-5 cahil cuhela boyle soyledi diye 100+ yillik teknoloji de mi yalan.

Karsimda tartisma yapabilecek zekada biri yok ki? Ne tartisicam.

Adam ay ve güneş yanyana gelmez diyor, yan yana geldigi tarihi veriyorum, kafasini kaldirip yukari bakmiyor.

Bu gozlemi yapmak için ihtiyacı olan ekipman yalnizca göz ve beyin. İkisi de olmayinca ben ne anlatayım daha.

Ay tutulmasini x-ay yapiyor diye iddia ediyor, peki normal ay nere gidiyor diyorum, korkak gibi kaçıyorlar. cevap veremiyorlar.

Polaris neden guneyden gorunmez, ya da hadar a ve b yildizlari neden kuzeyden gorunmez diyorum, ona da cevap yok.

Adamlar 600 kusur sayfadir 1 tane sotuya cevap verememis, ben neyi tartisicam?

Hayati boyunca teleskop görmemiş kişi, iss icin "teleskobun önünden geçen sinek onlar" diyor? Teleskop onunden gecen cismi gostermez, bilmiyor garibim.

Bunla mi tartisicam?

Ya da "teleskop duz cisimleri yuvarlak gösterecek şekilde tasarlaniyor" diyen bi gerizekali ile mi?

Ya da dunyadan baska gezegen yoktur diyen cahillerle mi?

Kimle neyi tartisicam?

Astronomi konusunda tartisalim, beyinlerimiz carpissin diyecem ama karsimdakiler silahsiz... Duello adil olmaz

• Kıçına don alsın 50bin lirası varsa, belliki açıkta kalmış kendisi-ni "düz"müşler diye kelime çağrışımı yapmış dünyayı düz zannediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Küre dünyanın gerçek fotoğrafı yok diyenler iyi baksın... İbretlik...

Çok sağlam bir ispat koymuşsunuz hocam. Bunun üzerine Doğukan 50.000 tl yi kaptırmamak için ekibi toplayıp küre dünyaya karşı provokasyon çalışmalarına başlandığı bilgisine ulaştım.

İnanmayanlar olabilir ama gerçekler yalan söylemez, buyrun ispatı...

Doğukan ve ekibi;

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: T Square

Çok sağlam bir ispat koymuşsunuz hocam. Bunun üzerine Doğukan 50.000 tl yi kaptırmamak için ekibi toplayıp küre dünyaya karşı provokasyon çalışmalarına başlandığı bilgisine ulaştım.

İnanmayanlar olabilir ama gerçekler yalan söylemez, buyrun ispatı...

Doğukan ve ekibi;

Alıntıları Göster
    Kılıçlar çekildi desene....

Bu resimdekiler kim? Ben bi ara konudan uzak kaldim, birsey mi kaçırdım acaba? Birkac defa daha gördüm bu resmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Kılıçlar çekildi desene....

Bu resimdekiler kim? Ben bi ara konudan uzak kaldim, birsey mi kaçırdım acaba? Birkac defa daha gördüm bu resmi.

Alıntıları Göster
    Öndekiler Adanalı ayetel kürsi satan gaspçı ve yanındaki Doğukan reyiz.

Arkada oturan kişiyi tanımıyorum ama iddialara göre nasayla bağlantısı olan birisi.

• T Square kullanıcısına yanıt
    Reisin de dediği gibi; "Kimleeeer kimlerle beraber...."

• Hacı aynen böyle devam kudurdu kendi kendine cıldırıyorum sana blokta atamıyor çünkü konuşacak kimse kalmayacak yoksa sakın cevap vermesin kimse çok iyi ya

• T Square kullanıcısına yanıt
    Nasanın Türkiye sorumlusu o hocam. Türkiyedeki küre çalışmalarını bu eleman yürütüyor. Büyük ihtimalle susturmak için para teklif ediyorlar

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Acı büyük hocam, acı büyük....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Bi ara Doğukan Özkan televizyonda canlı yayına katılıp dünyanın küre olduğunu ispatlayanlara 50.000 tl para vereceğini söyledi. Hiç onunla düz-küre dünya konusunu tartıştınız mı?
    Doğukan Özkan bildiğimiz Doğukan Özkan işte.

Evlilik programlarına çıkan
    Survivora katılmak için vücut geliştirme kasan
    Facebook'un sahibi Mark'ın hesabını hackleyen, haber sitelerine haber yaptıran
    Bunları bu forumda boy boy paylaştı.
    En son malumunuz... Düz Dünyacı...

Sırada Mehdiyetçilik bekliyorum sonrasında ise Hadis İnkarcısı... Trendler böyle.
  • Dernek kurmuş

@revivo ve @öner dostlar zamanım olsaydı inanın sizinle bu konu hakkında konuşmak isterdim ama zamanım yok. Olurda ileri ki zamanlarda topic kaldırılmazsa konuşuruz

• Korsan kullanıcısına yanıt
    Asıl mevzu 11E olayında uçaklar varmıydı yokmuydu bu senin kaderini belirleyen soru?

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Asıl mevzu 11E olayında uçaklar varmıydı yokmuydu bu senin kaderini belirleyen soru?
    Hayır, asıl soru o değil.

11 Eylül deki olayi gözleriyle gördüğünü söyleyen binlerce insanın aslinda toplumu kandırmak için soyledikleri yalan karşılığında ne kadar para aldıkları.

Tabii ki uçak yoktu. Patlamalar cgi efekti ile yapıldı.

• Öner kullanıcısına yanıt
    Aslında orda kule felan da yoktu. "Kule inşaa edeceğiz, Amerikan ekonomisini büyüteceğiz"" yalanıyla dini bütün Hıristiyanlardan Jet Fadıl yöntemiyle para topladılar.

• Hazır uçak demişken Boeing 20.000 kmnin üzerinde menzili olan BBJ 777x modelini piyasaya sürüyormuş. Yine bir küresel yalan daha bu amerigalılardan herşey beklenir.
    Bu modelde yine diğer uçaklar gibi sadece kalkış ve belirli irtifaya yükselene kadar yakıt harcıyor daha sonra bulunduğu yükseklikteki atmosferin nimetlerinden faydalanarak tamamen yakıtsız gitmekte. Petrol zenginlerinin bu işin içinde çok büyük parmağı var, uçaklara kerosen yakıt diye hava basıyorlarmış sağlam kaynaklarım var. Petrol şirketleride kerosen yakıt doldurdum diye LT üzerinden fatura kesip gelen parayı uçak üreticileri ile fifty-fifty kırışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.