Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (601. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.342
Cevap
48
Favori
367.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: semavi7

Böyle sorular sorarak trollüğünü tescilliyorsun hocam. Nasıl oldu nasıl oluştu gibi sorular dinin alanına girer bizim din ile işimiz yok görünene inanırız. Dağ resimlerimiz gayet açık şekilde tartışmayı sonlandırıyor.
    Burda trollük yapan ben değilim, masal anlatır gibi saçmalayan sensin. Nasıl oldu nasıl oluştu gibi sorular dinin alanına girer bizim dinle işimiz yok mu? Arkadaş tam trollsün. Sana puanım 10. Yine de cevap vereyim. Bir olay anlatıp onunla dalga geçiyorsan bunun nasıl olduğunu açıklamak zorundasın ve "Nasıl oldu? Nasıl oluştu?" sadece dinin alanına değil bilimin alanına da girer. Bilim de bir şeyin nasıl oluştuğunu sorgular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 15 Mayıs 2018; 14:40:24 >

• quote:

Sen bu dağ fotoğraflarına bakarak dünyanın düz olduğuna inandın mı cidden? Yazık, karşıdaki dağ dimdik duruyor diye dünyanın düz olduğuna inanmış hehehehehehehehehehehehehehehehehe
  • BrokenDiamond B kullanıcısına yanıt
    Ya tabi nasa bilim adamları ve tarih. Hepsi gerçek hepsi kesin sizi böyle kandırdılar. Yığın medyanın işi bu ve işini gayet iyi yapıyor.Bilim adamları ne için var? Gerçekleri bulmamkslmdiam tabi tabi yersen. Tarih mi dedin kim görmüş? Bilimin kanıtladığı şeyler ve görmek evet burada haklısın bilimin kanıtladığı neyi gördük ki? Bilim adamlaı cernde kara delik açacakmış tabi yersen develerde tellal olacakmış hehehehehe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ya tabi nasa bilim adamları ve tarih. Hepsi gerçek hepsi kesin sizi böyle kandırdılar. Yığın medyanın işi bu ve işini gayet iyi yapıyor.Bilim adamları ne için var? Gerçekleri bulmamkslmdiam tabi tabi yersen. Tarih mi dedin kim görmüş? Bilimin kanıtladığı şeyler ve görmek evet burada haklısın bilimin kanıtladığı neyi gördük ki? Bilim adamlaı cernde kara delik açacakmış tabi yersen develerde tellal olacakmış hehehehehe
    He, evet bizi kandırdılar sen en doğrusunu biliyorsun. Bilim adamları tabi bunun için var. Bilim adamları olmasaydı şu an önünde kullandığın bilgisayar olmazdı. Yazılı belgeler var. Görmeye gerek yok. Sanırım ateistsin o yüzden sana ateist demekten çekinmeyeceğim çünkü bariz belli. Hem ateistsin hem de kanıtı olan şeylere yalan diyorsun neyin kafası? Yer çekimini vb. aklıma gelmeyen bilimin kanıtladığı bir sürü şey var. Bilimle çok içli dışlı değilim çok merak ediyorsan Google.com. Adamlar Big Bang'i bile yeniden ortaya çıkardı. Ama tabi her şey senin gördüklerinden ibaret. Beynimizi göremiyoruz, beyin fotoğrafları CIA'in oyunu heheheheheehehehehe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 15 Mayıs 2018; 14:46:15 >

Tabi tabi inanmış demi heheheheh İnanç dediğimiz soyut kavramlarda geçerlidir. Eğer dediğiniz gibi topik olsaydı o dağın yarısı görünürdü eğimden dolayı fakat tamamı net gözüküyor. Ama eğim vardı di mi eeee nasıl gözüküyor. Aman boş ver yığın medyaya ve küre dünyaya inanmak daha kolay inan gitsin. Gerçekler acıdır çünkü

• quote:

Tabi tabi inanmış demi heheheheh İnanç dediğimiz soyut kavramlarda geçerlidir. Eğer dediğiniz gibi topik olsaydı o dağın yarısı görünürdü eğimden dolayı fakat tamamı net gözüküyor. Ama eğim vardı di mi eeee nasıl gözüküyor. Aman boş ver yığın medyaya ve küre dünyaya inanmak daha kolay inan gitsin. Gerçekler acıdır çünkü
    İnanmış derken? Konudan bağımsız ne saçmaladığını bir anlasam. Hayır. Somut kavramlarda da inanç geçerlidir. Sen olan şeyi reddediyorsan bu senin ahmaklığından, gerçeklere gözlerini kapamandan gelir. Sen görmüyorsun diye psikolojiyi reddemezsin. Ama sen nasıl olsa görmedin o zaman yok dimi hehehehehehehehehe Senin kafanın basmadığı nokta şu, dünya o mesafedeki bir cismin yarısının görüneceği kadar ufak değil. Dünyanın yuvarlaklığı çok keskin de değil sanırım tam bilmiyorum ki dümdüz görünüyor. O dağ on binlerce kilometre uzaklıkta değil, dünyanın boyutuyla kıyaslayacak olursak aslında yakın bile denebilir. İşte bunlara kafan basmıyor ya da dediğim gibi sağlam trollsün. Çünkü dünyanın boyutu çok fazla ve gözlerimiz o mesafeden bu eğimi algılayamaz. Gözün nasıl işlediğini öğren de gel. Sana ahkam kesmiyorum ama sana yardımı dokunur. Benim için acı bir gerçek yok ki bu neyin kafası? Benim için dünya düz de olsa yuvarlak da umurumda değil. Bilimi de umursayan biri değilim, bildiklerimiz yalan da çıksa umursamam yani. Boş yapıyorsun.

Evet önümdeki bilgisayar demi onuda bilim adamları yaptı. Birde topik dünyanın üzerinde dönen uyducuklar var onlarıda bilim adamları yaptı interneti havadan atıp tutuyorlar. E zaten işleri bu havadan atıp tutmak heheheheh Tabi bilimin kanıtladığı şeyler değil mi? Sende gördün zaten. Bayada bilimden anlıyormuşsun google felan bilim adamlarıda öyle yapıyor zaten merak etme googledan bakıyorlar. Onlara para bu yüzden veriliyor zaten. Bu gün ne sallaaaak heheheheheh Yığın medya insanları ne hale cevirmiş. Uçaklar yaıtla uçuyor benzinde sıvı zaten aidste var ooohhh ne güzel hehhahehahaeh

• quote:

Evet önümdeki bilgisayar demi onuda bilim adamları yaptı. Birde topik dünyanın üzerinde dönen uyducuklar var onlarıda bilim adamları yaptı interneti havadan atıp tutuyorlar. E zaten işleri bu havadan atıp tutmak heheheheh Tabi bilimin kanıtladığı şeyler değil mi? Sende gördün zaten. Bayada bilimden anlıyormuşsun google felan bilim adamlarıda öyle yapıyor zaten merak etme googledan bakıyorlar. Onlara para bu yüzden veriliyor zaten. Bu gün ne sallaaaak heheheheheh Yığın medya insanları ne hale cevirmiş. Uçaklar yaıtla uçuyor benzinde sıvı zaten aidste var ooohhh ne güzel hehhahehahaeh
    He koskoca bilim adamı Google'dan bakıyor. Olm yıkık bir tipsin git başka yerde yap trollünü. Ciddiye almıyorum seni.

Edit: Diyecek bir şey bulamadı ahahahahahahaha. Nobel ödülü almış bilim adamı Google'dan bakıyor ahahahahahahaha. Bilim adamları salak hiçbir şey bilmiyorlar ahahahahahaha. Çünkü semavi7 aynştayn her şeyi biliyor ahuashduashfdasuhfuahafsuafshufash

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 15 Mayıs 2018; 15:1:22 >

Evet ben boş yapıyorum sen dolusunu yapta dünyanın topik olduğunu kanıtla o zaman bir zahmet. Hoş geçmiş sayfalara baksan anlardında yığın medya zihinlerinizi gerçekten iyi ele geçirmiş. Ne derlerse inanıyorsunuz. Dünya topik çevresinde de uydular tabi hehehehehe güzel masal. Resim her şeyi açıklıyorda neyse. Asıl sen bir küre yap ve bu kürenin üstüne suyu tuturda görelim diyecem ama yer çekimi var dimi yersen heheheheh

• quote:

Evet ben boş yapıyorum sen dolusunu yapta dünyanın topik olduğunu kanıtla o zaman bir zahmet. Hoş geçmiş sayfalara baksan anlardında yığın medya zihinlerinizi gerçekten iyi ele geçirmiş. Ne derlerse inanıyorsunuz. Dünya topik çevresinde de uydular tabi hehehehehe güzel masal. Resim her şeyi açıklıyorda neyse. Asıl sen bir küre yap ve bu kürenin üstüne suyu tuturda görelim diyecem ama yer çekimi var dimi yersen heheheheh
    Gerek yok. Dünyanın topitop olduğunu bilim adamları kanıtlamış zaten. Ha ben kanıtlamaya kalksam "İnsanları kölen yapmaya çalışıyorsun hehehehehehehehehehehehe" dersin o yüzden uğraşamam. Yav he he medya zihinlerimizi ele geçirmiş, sen açık zihinlisin he. Uydu var tabi uydu yoksa dünyayı paintten mi çizdiler ahahahaha. Evet, 6.371 kilometre çaplık küre bulayım üstüne suyu tutturayım dimi öyle bir şey mümkün çünkü hehehehehehehe

İşte yığın medya esiri olmak böyle bir şey onlar zaten bulmuş ne gerek var inanalım gitsin. Dünya topikmiş uydularlada resmi yapılıyormuş heheheheh

• quote:

İşte yığın medya esiri olmak böyle bir şey onlar zaten bulmuş ne gerek var inanalım gitsin. Dünya topikmiş uydularlada resmi yapılıyormuş heheheheh
    Ee ne yapalım dünya topitop mu değil mi diye bilim adamı mı olalım? Onu geçtim ben bunu görüp sana söylesem yine inkar edersin diyorum o yüzden gerek yok. Ayrıca ben bunlarla ilgilenmiyorum zaten. Dünya düzmüş değilmiş umurumda değil. Senin umurundaysa çıkarsın uzaya, bakarsın. Bilim adamları yalan söylüyormuş Google'dan bakıyormuş hehehehehehe
    O zaman bu konuda ne işin var?

• quote:

O zaman bu konuda ne işin var?
    Merak ettim girdim.
    Merak iyidir. Merak ettiysen biraz araştı bakalım düz dünya ne imiş.

• quote:

Merak iyidir. Merak ettiysen biraz araştı bakalım düz dünya ne imiş.
    Çomar tayfanın esiri olmuşsun. Dünya düz bütün bilim adamları yalancı hehehehehehehehe
    Çomar mı hehehehe Hem hiç araştırmadığın bir konuda yorum yap hemde gel bana çomar de. Dinle donla işimiz olsa anlıcam da o taraklarda işimizde yok heheheh Yığın medya napıcan? Senin inandığın din bile düz diyor ama senin ondan da haberin yoktur hehehehe

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Hem gel bilim adamlarına yalancı de hem de çomar denilince itiraz et. ehehehehehe Ben sana çomar demedim koç, çomarlar zihnini ele geçirmiş dedim. Hani medyanın zihnimizi ele geçirmesi gibi düşün bunu. Sana çomar derdim ama dine inanmıyorsun ve burda yaptığın çomarlık değil trollük. Yani sana çomar diyebilmem için ciddi olduğundan emin olmam lazım. İşi olanların yazdıklarından etkilenmişsin diyorum ben de işte nesini anlamıyorsun. :) Benim inandığım din düz falan demiyor onu dinin yanlış olduğunu kanıtlamaya çalışan atayizler diyor ayrıca ben müslüman olduğumu söylemedim, onu da nereden çıkardın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokenDiamond -- 15 Mayıs 2018; 15:46:29 >
    onu dinin yanlış olduğunu kanıtlamaya çalışan atayizler diyor

Evet kesin müslüman değilsin heheheheh Hangi dinden olursan ol bütün dinler düz derler. Neyse ben seni yığın medyanla baş başa bırakayıp canlı nasa yayını belgesel felan izle hehehehe Konuyu okumadığın belli. Dünyanın düz olduğunu kesin olarak burada kanıtlandı biraz araştırsan görücende işte yığın medya yakanızı bırakmıyor.

• semavi7 kullanıcısına yanıt
    Müslüman değilim demedim. Senin beyin erimiş. Müslüman olduğumu söylemedim onu da nereden çıkardın dedim. Ama sen lafı götünden yorumlayarak troll yapıyorsun ehehehehehehehe. İslam dini düz demiyor. NASA canlı yayınlara montaj yapıyo r hehehehehehehehe. Karşıdaki dağ fotoğrafı ile dünyanın düz olduğu kesin olarak kanıtlandı ehehehehehehehe. İşim gücüm yok 600 sayfa okuyacak değilim. Araştırmaya gerek yok. Ben neyin ne olduğunu biliyorum. 600 sayfa okumakla uğraşamam. At kanıtını da görelim kim haklıymış yiğidim.
  • 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.