Şimdi Ara

Düğün Albümü fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar düğün albümü fiyatları konusunda bilgisi olan var mı yada bu konuyla ilgili her türlü öneri fikri olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

• Arkadaşlar bu konuda fiyat bilgisi olan varmı?
  • fiyatlar şehire, dükkana, çekilen fotoğrafların büyüklüğüne, albüme.. vs şeylere göre değişir.. tam bir fiyat kimse veremez.. dükkanlarla görüşün en uygun fiyatlı ve büyük baskıyı hangisi verirse ona gödin.. tabi önceden çektikleri örnek fotoğrafları görmeniz de fayda var.. kendinizi iyi bir fotoğrafçıya emanet edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

tabi önceden çektikleri örnek fotoğrafları görmeniz de fayda var.. kendinizi iyi bir fotoğrafçıya emanet edin..

+100000000000000000000000000
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet05

quote:

tabi önceden çektikleri örnek fotoğrafları görmeniz de fayda var.. kendinizi iyi bir fotoğrafçıya emanet edin..

Konuyu nerden buldun da böyle hortlattın anlamadım ki

Son mesaj tarihi; "Tarih 20 Haziran 2009; 17:19:13"
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

quote:

quote:

Hakan bende bazen anlam veremiyorum.

Konuya giriyorum okuyorum ediyorum. Diyorum ki ulan ben bunları hatırlar gibiyim. bir bakıyorum tarihe 2005. gugıl da nasıl arama yapıyorlarsa artık

• Doğruları onaylamanın zamanı olmaz.

Konu hortlayacak olsada, doğrular söylenmeli. Konu hortlayacak diye susulmamalı

İlave not: Eğer konu miyatlı değilse, mesaj yazarken tarihlere bakmam. Sen bilgiyi denize at, kullanan kullansın misali .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet05 -- 10 Temmuz 2012; 14:27:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

quote:

quote:

Hakan bende bazen anlam veremiyorum.

Konuya giriyorum okuyorum ediyorum. Diyorum ki ulan ben bunları hatırlar gibiyim. bir bakıyorum tarihe 2005. gugıl da nasıl arama yapıyorlarsa artık

gugil nasil ariyor bilmiyorum ama sitenin kendi arama motorundan daha iyi calistigi kesin

bu arada arkadas sadece +1 yazmak icin konuyu hortlatmis, soru sormak icin falan olsa anlarim da begenmek icin altlardan bir konuyu nasil buluyor ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.