Şimdi Ara

Dsmart İnternet sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Dsmart İnternet bağlattım. Normalde şu anda internetinin olması gerekiyordu. Türk Telekom apartmanın girişindeki bağlantıyı yapamamış sanırım. Şu an internet yok. Bakıyorum apartmanın santral kutusuna bana ait iki kablonun ucunu birbirine dolayı bırakıp gitmişler. Bakıyorum komşularımın kablolarının uçları benimki gibi boşta değil. Bu kabloların uçları nereye bağlı olmalı idi?

Bilen var mı? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O kabloları evinize gelen hat ile bağlatacaksınız. Veya elektrikçi çağırıp o kablodan hat çektireceksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlarin keyfine kalmiş iş resmen kimi birakip gidiyor kimi yardim edip içeri kadar giriyor. Ben 2015 Kasim'da Vodafone bağlattim Türk Telekom ekipleri geldi 2 kişi ben hallederim dememe rağmen içeri kadar herşeyi güzelce ayarlayip gittiler.
  • 3 gün sonra Türk Telekomdan gelip "daire içi bağlantıyı" yaptılar. İlk geldiklerinde ben evde olmadığım için o kablonun ucunu nereye bağlayacaklarını bulamamışlar, o şekilde bırakıp gitmişler. Şu an sorun kalmadı. İlgilenenlere teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.