Şimdi Ara

DSLR MAKİNA ALICAM ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • d3000'e kotu demiyim de (bence kotu ) parasina degmez diyim. siz yukarida onerdigim modellere bakin en iyisi
  • bence demeyimi fazla olur iğrenç bir makine :) D90 nın altında makine almam nikon dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozturert

d3000'e kotu demiyim de (bence kotu ) parasina degmez diyim. siz yukarida onerdigim modellere bakin en iyisi

quote:

bence demeyimi fazla olur iğrenç bir makine :) D90 nın altında makine almam nikon dan

Parasına değmez diyosan sorun yok...Ben çok çok ucuza alıcam çünkü.Arkadaş zaten Çin'den 350 $ a almış :D

Başlangıç seviyesi bi makina olamaz mı yine de ?

• hocam o kadar ucuzsa d5000 de ucuzdur. sen gel beni dinle d3000 alma. arada cidden fark var, 100$ fark varsa bile deger. 1 kere alacan zaten, zirt-pirt govde almayacagina gore en basta iyisini al.
    d60 ve d3000 nikon'un en kotu giris seviyesi modelleri. ayni govdelere d40'in sensorunu koysalarmis deli gibi satarlardi ama olmamis iste.
  • sana herhangi bir makine önerim olmayacak ama aldığın ürünün markası ve modeli ne olursa olsun çok titiz davran, aşırı nazik makineler, buluttan nem kapıyorlar resmen, deyim anlamıyla kullanmadım, gerçekten nem kapıyorlar. makineyi darbelerden muhafa ettiğini farzedersek onun dışında 2 büyük düşmanı var, birincisi toz ikincisi nem, gereğinden fazla dikkat edilmesi gerektiğini öğrendim. alacağım makine şimdiden hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xdanger -- 29 Nisan 2010; 20:32:30 >
  • hangi makinayı alırsan al, kullan(a)mayacağın özelliklerle donatılmış bodylere boş yere para ödeme :) sadece neye ihtiyac duyacağını iyi kestir başta, marka takıntın varsa paran çoktur o yüzden üstteki 2 satırı önemseme herşeyi alabilirsin :P ama marka takıntın yoksa en ucuz fiyata sana en yüksek performansı verecek makineyi almanı öneririm.
    bi kaç ay önce dslr alırken paramın yettiği tüm modelleri elime aldım bir kaç kare çektim :D pentax k100ds de karar kıldım, d40x af noktası az oldugu için ve bodyde is olmadıgı için elemiştim zaten canonun istediğim modellerine param yetmiordu :] elime de k100ds geçince kaçırmadım.sana da tavsiyem al bi temiz 2. el makina kullan sıkılırsan çok kayıp olmadan satabilirsin emin ol(aksini iddia eden çok çıkacaktır)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HORSY_TMR

quote:

Orijinalden alıntı: _WiRüS_

quote:

Orijinalden alıntı: HORSY_TMR

D3000'e ne dersiniz arkadaşlar ? Ben de yeni başlıyorum ve çinden getirten bi arkadaşımdan almak üzereyim ????

Evet derim çünkü az önce d60 ile d3000'i kıyaslıyordum , Fiyatları aynı ama d3000 daha iyi .
    başka fikri olan ? :)

quote:

hocam d60 ve d3000 nikon'un en son alinacak makineleri. biraz daha kasip d5000 veya d90 alin, veya canon 450D veya 550D alin. d60 ve d3000'in sensorleri iyi degil, onlardan birkac yil eski d40 bile daha iyidir.
    ya da pentax k-x alin

şimdi arada kaldım yaw...d3000 bu kadar kötü mü ? yoksa iyi mi ?

Hocam benim acayip kafam karıştı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.