Şimdi Ara

DS4 Yöntemi ve Çalıştığı Oyunların Listesi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
779
Cevap
74
Favori
55.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: etihadb

nba 2k16 calisiyor mu

denendi hocam hayır.
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    Konu hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faydalı konu , emeği geçenlere teşekkürler.
  • BLACK OPS 3 .Secondary hesaba alınan DLC, season pass'lar primary de kullanabilir mi kesin olarak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni nfs de ds4 sistemi çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

yeni nfs de ds4 sistemi çalışıyor mu?

Nfs de çalışmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

BLACK OPS 3 .Secondary hesaba alınan DLC, season pass'lar primary de kullanabilir mi kesin olarak?

Calışması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

quote:

Orijinalden alıntı: waynei

BLACK OPS 3 .Secondary hesaba alınan DLC, season pass'lar primary de kullanabilir mi kesin olarak?

Calışması lazım

sec hesaptan indirilmis black ops 3.. DS4 yontemiyle kendi ana hesabimizdan oynayabiliyoruz.. peki DLC'lerde calisiyor mu kendi hesabimizdan

• waynei kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal çalışır ama season pass i olan birine sormanız daha iyi olur

• Yok mu bilen

• Star wars oyunundada calismiyormu arkadaslar yapabilen varmi

• mrcnn1987 kullanıcısına yanıt
    Star wars çalışmıyor
  • herkese selam, hep pri oyun almıştım, ilk defa saolsun bir arkadaşım black ops 3 ün sec hesabını verdi bana, ilk defa sec hesap kullanıyorum, oyuna arkadaşın hesaptan girip oyun başlar başlamaz kullanıcı değiştirip kendi hesabıma geliyorum, trophy ler filan bende çıkıyor ama kullanıcı değiştirmeme rağmen arkadaşım da hep online gözüküyor benim yüzümden, onu offline yapamıyorum, ds4 yöntemi olunca böyle mi oluyor? oyunu alan hesap hep arka planda online mı gözükecek?
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Evet o hesap açık kalmak zorunda. PS4'de şimdilik çevrimdışı gözükme olmadığı için de mecbur online gözükür o hesap.

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler cevap için. durumu anladım şimdi. peki benim arkadaşım ben oyunu oynarken, primary hesap makinesinde olduğu için o hesaptan girip oynayabilecek mi? yoksa ben onu online tuttuğum sürece o da online olamayacak mı? teşekkürler.
    O hesaptan oynayamaz aynı hesaba 2 kullanıcı giriş yapamaz. Yaparsa ilk giriş yapanı hesaptan atar. O ana hesabından oynayacak oyunu.

anladım tamamdır, bahsettiğim hesap, arkadaşımın zaten her zaman kullandığı gerçek hesabı, o zaman aynı anda kendi hesaplarımızla birbirimize karşı oynayamayacağız :)

teşekkürler.
    Oyunu hep kullandığı ana hesaptan mı almış? O zaman ya başka hesaptan oynayacak yada aynı anda oynayamazsınız evet...

aynen öyle, oyunu benimle paylaşması hesapta yoktu, güzellik yaptı saolsun. tamamdır konuyu gayet net anladım, teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

anladım tamamdır, bahsettiğim hesap, arkadaşımın zaten her zaman kullandığı gerçek hesabı, o zaman aynı anda kendi hesaplarımızla birbirimize karşı oynayamayacağız :)

teşekkürler.

Arkadaşının oyunu satın aldığı ve aynı zamanda kendi hesabı olarak kullandığı hesabı (anladığım kadarıyla aynı hesap), sen ana hesap olarak ayarla kendi cihazında. bu hesap onun cihazında ana hesap olmasın. Onun cihazında sec olacağı için, o direk hesaba girip kendi online id'si ile oynayacak. Oyunun alındığı hesap, senin cihazında ana hesap -yani primary- olacağı için, kendi cihazındaki istediğin kullanıcıdan oynayacaksın. Bu sayede, o ve sen, kendi online id'niz ile oynayabileceksiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.