Şimdi Ara

DROP SÖYLENTİLERİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-Arkadaşlar knightta ilk totamic bow areste çıkmış diyorlar(+1de 135 ap)sizce doğrumudur ve centaurdan çıkmış
    2-Yine areste geçen ay ilk dragon slayer çıkarılmış(+1i 145 apmymiş) oda dreath mareden sizce doğrumu bana 2 mantıklı gelmedi ama 1 olabilir onu çok doğrulayanlar var

• çok abartmıslar bu tip silahlar labilir ama atack larının bu kadar uçacağını zannetmem
    ama dogruysa defans hiçe sayılır yakında, ne kadar def. olursa olsun kurtulamassın

edit: virgül unutmusum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 19 Aralık 2006; 12:56:40 >
  • War Bunlar japkoda gördüm ben attack powerleride böyle yanılmıyorsam uskoyada gelmiştir belki
  • Bence 2side doğrudr diye düşünüyorum
  • bu silahlar var resmi japko nun bir sitesimiydi neydi hatta bu forumda gördüm resimlerini ama koda yok çıkmıstır diyemicem hurafe olduğunu düşünüyorum +1 i 135 ap bir bow un +7 sini filan hayal etmek istemiyorum hangi char o bow a karşı durabilir,oyundaki tüm dengeleri bozar bu durum o yüzden sanmıyorum böyle bişi drop oldugunu.
  • up!!bence 1 doğru çünkü centaurdan toto bow düştüğünü duydum ama kecoondan kekuri gibi bişeymiş
  • toto bow die bisi olsaydi cz de yasayamazdik benim dusuncem bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetXx

toto bow die bisi olsaydi cz de yasayamazdik benim dusuncem bu

• yoq kardeş böye bi şey olamaz inanın o bow ne kadar eder bilion mu sadece 1,000.ytl
  • resim görmeden böyle hurafelere inanmam k2 sitesinde açıklıcak anca o zmn inanırım yada bana düşerse
  • quote:

Orjinalden alıntı: deuchejunge

resim görmeden böyle hurafelere inanmam k2 sitesinde açıklıcak anca o zmn inanırım yada bana düşerse

hakılsın ama ss elimde yok arkadaşlar toto bow kesin gerçektir areste çünkü areste oynayan herkesin dilinde 10-12 saatlerinde centaur kesmeye başladılar abbyste
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoshYok

quote:

Orjinalden alıntı: deuchejunge

resim görmeden böyle hurafelere inanmam k2 sitesinde açıklıcak anca o zmn inanırım yada bana düşerse

hakılsın ama ss elimde yok arkadaşlar toto bow kesin gerçektir areste çünkü areste oynayan herkesin dilinde 10-12 saatlerinde centaur kesmeye başladılar abbyste

bütün gün koxp yapmıştık bize çıkmadı şansımız yoqmuş o zmn varsa tradede çekilmiş bi ss pls yoqsa forumda no ss no güven var

• TOTEMIC BOW DENEN ITEM VAR, HATTA BASKA FORUM SITERLRINDE RESMINIDE GOREBILIRSINIZ.
    AP SIDE EVET +1 ICIN 135
  • quote:

Orjinalden alıntı: psyco_oki

çok abartmıslar bu tip silahlar labilir ama atack larının bu kadar uçacağını zannetmem
    ama dogruysa defans hiçe sayılır yakında, ne kadar def. olursa olsun kurtulamassın

edit: virgül unutmusum

dragon slayer doğruda totamic bowu görmedim
  • bu resimlerin uskoda olduğundan şüpheliyim fdde böyle itemler yoq diye biliyorum
  • Arkadaşlar o toto+9 private server ama fdde toto bow var buna eminim areste oynayanlara sorun centaur slotlarını
  • Ben eski K.o yu özledim ne güzel 70 az dı kimsede bu kadar item yoktu yani bir nevi herkes eşitti..

:(
  • ya bu eğer doğruysa artık asas da oynanmaz olur. dual shard +8 le raptor +8 li bi warrior la zor başediyoken, şimdi bi de dragon slayer ağlatır walla. hele de o toto bow detchejunge gibi bi koxper ın eline geçerse...

• quote:

Orjinalden alıntı: asas4ever

ya bu eğer doğruysa artık asas da oynanmaz olur. dual shard +8 le raptor +8 li bi warrior la zor başediyoken, şimdi bi de dragon slayer ağlatır walla. hele de o toto bow detchejunge gibi bi koxper ın eline geçerse...

hehe
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.