Şimdi Ara

Droid Dna yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle iyi günler, şimdi ben yeni bir telefon almak istiyorum ve Droid Dna çok güzel geldi. Sizce alınır mı alınmaz mı? Bu konu bazı arkadaşlar içinde yardımcı olur hem.

• Eger getirtebilme imkanın varsa benim hayran kaldıgım bir cihaz 2 gb ram ile 5 inclik ekranı ile 1080p full-HD video 4 cekirdek işlemci 1.5 ama tek sorun amerikadan felan getirteceksen sanırım oralarda satışa sunulan cihazlarda micro sd girişi yok bu yönden biraz sıkıntı yaratabilir ama HTC nin herkesin bildigi gibi kasa kalitesi tartışılmaz bataryasınında yeterli oldugunu düsünüyorum ama tercih senin

Operating System

Android™ 4.1 (Jelly Bean) with HTC Sense™

Processor

Qualcomm® APQ8064 Quad-core 1.5 GHz, MDM9615M

Memory

16 GB, 2 GB RAM

Network

CDMA: 800/1900MHz; UMTS/HSPA: 850/900/1900/2100MHz; GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900MHz; LTE 700 MHz (Band 13)

Camera

8 MP main camera with auto focus, LED Flash, BSI sensor, f/2.0 aperture, 28mm lens, 1080p HD video recording, w/ HTC ImageSense®: 2.1 MP front-facing camera, Dedicated HTC ImageChip®

Keyboard/Form Factor

Virtual QWERTY

Display

5-inch super LCD3, HD 1080p, Gorilla® Glass 2

Special Features

Beats Audio® built in, HTC ImageSense®, Dedicated HTC ImageChip®

Battery

2020 mAh LI-ION (embedded)

Dimensions

141 x 70.5 x 9.73 mm

Weight

140 g

Droid Dna yardım.

• Huawei ascend d2 ve note 2 arasında kaldım bide bu var :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firmus

Huawei ascend d2 ve note 2 arasında kaldım bide bu var :/

Huawai konusunda fazla bir bilgim yok fakat note iki donanımsal olarak güzel cihaz 2 gb ram felan oldukça cazip fakat eksileri de var cok büyük olması ve kasa kalitesi berbat samsungların cogu cihazları böyle ama yinede seçim senin Note 2 çöp olacak bir cihaz donanımsal özellikler her zaman göz önünde bulunmamalı cihazın kasa kaliteside iyi olması lazım ki ufak bi yere düsmede seni pişman etmesin ben bi arkadaşımda gördüm yaklasık elli cm yerden düsürdü cihazın ekranı çatladı perişan oldu ordan pay bic... Akıllı telefonların Ekran boyutunun bi standartı olması gerekiyor benim tercihim 5 inç.

Dip Not: HTC' nin kasa kalitesi tartışılmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capkinq -- 31 Aralık 2012; 15:32:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.