Şimdi Ara

Drogba: Sezonun En İyi Oyuncusu Burak Yılmaz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Atixengineer

quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

Bizim kazmacilar artik Burak'i kabullenmistir herhalde. Hala konusuyorlarsa Allah akil fikir versin demekten baska soyleyecek bir sey yok.

İyi oyuncu eyvallahta hersey gol degil:D

Forvet oyuncusunun ne yapmasını bekliyorsun acaba ?
  • Fatih Terim ve Burak Yılmaz birbirlerine benziyor bir noktada. Her zaman eleştirilecek bir şeyler bulunuyor onlar hakkında ve sert eleştiriler alıyorlar ancak sene bittiğinde hep en tepede oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

quote:

quote:

Drogba oyundan cikar cikmaz melo ile dertlesip burak hakkinda serzeniste bulundu. Adam hakli, bazen sac bas yolduruyor. Eminim bazen samarlayasi geliyordur burak i.

Adam Burak sezonun en iyisi demis, ne guzel salliyorsun

drogba oyundan çıkmadan önceki ve çıktıktan sonraki 5 dakikayı tekrar izlemeye zahmet edersen sen de görürsün. aralarında sorun olduğunu düşünmüyorum. drogba her fırsatta burak ı beğendiğini söylüyor zaten. uslubuna dikkat et burada herkes velet değil.

Drogba geldiginde bile boyle bir golcu varken beni niye aldiniz diye bir aciklama yapti gulerek. Sezon sonunda da Burak en iyisi dedi. Sen hala Drogba Burak'i elestiriyor, bazen de samarlayasi geliyordur diye yorum yapiyorsun. Salliyorsun lafi sadece veletlere mi kullaniliyor ne varmis uslupta? Yalan soyluyorsun veya atiyorsun mu demeliyim? O an oyle yazdim. Madem rahatsiz oldun yanlis dusunuyorsun veya ben senin gibi dusunmuyorum diye duzelteyim o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: CarlBenz

quote:

Orijinalden alıntı: Atixengineer

quote:

Bizim kazmacilar artik Burak'i kabullenmistir herhalde. Hala konusuyorlarsa Allah akil fikir versin demekten baska soyleyecek bir sey yok.

İyi oyuncu eyvallahta hersey gol degil:D

Forvet oyuncusunun ne yapmasını bekliyorsun acaba ?

Zorla Burak düşmanı edeceksiniz:DKısaca takım oyununa ayak uydurmasını isterim.Geçen seneki Elmander gibi olabilir. Saç baş yoldurduğu maç ne 1 ne 2.Ben takımdan gitmesini isteyen biri değilim.Tamam bizim oyuncumuz çok seviyoruz fakat herkes biliyor eksilerini hocam bu kadar basit.toz da kondurmuyoruz:)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Drogba oyundan cikar cikmaz melo ile dertlesip burak hakkinda serzeniste bulundu. Adam hakli, bazen sac bas yolduruyor. Eminim bazen samarlayasi geliyordur burak i.

drogba oyundan çıkmadan önceki ve çıktıktan sonraki 5 dakikayı tekrar izlemeye zahmet edersen sen de görürsün. aralarında sorun olduğunu düşünmüyorum. drogba her fırsatta burak ı beğendiğini söylüyor zaten. uslubuna dikkat et burada herkes velet değil.

Drogba geldiginde bile boyle bir golcu varken beni niye aldiniz diye bir aciklama yapti gulerek. Sezon sonunda da Burak en iyisi dedi. Sen hala Drogba Burak'i elestiriyor, bazen de samarlayasi geliyordur diye yorum yapiyorsun. Salliyorsun lafi sadece veletlere mi kullaniliyor ne varmis uslupta? Yalan soyluyorsun veya atiyorsun mu demeliyim? O an oyle yazdim. Madem rahatsiz oldun yanlis dusunuyorsun veya ben senin gibi dusunmuyorum diye duzelteyim o zaman.

söylediklerin doğru adamın açıklamalarını hepimiz zaten biliyoruz. ben yalnızca anlık bir olaydan bahsediyorum ve lig tv yönetmeni de bunu çok iyi yakaladı. yani benim yorumum değil. melo ile konuşurkenki vücut dilinden dolayı şamarlayası geliyordur dedim. ha yorum da yapayım, burak ı TS döneminden beri savunurum asla başarısız görmedim fakat öyle basit kayıplar yapıyor ki şaşırıyorum ve başarısının devamlılığı hakkında şüpheye düşüyorum. drogba ona oynamayı sürdürür ve kendisi de ayak uydurabilirse seneye gol krallığını devam ettirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noseyparker

Fatih Terim ve Burak Yılmaz birbirlerine benziyor bir noktada. Her zaman eleştirilecek bir şeyler bulunuyor onlar hakkında ve sert eleştiriler alıyorlar ancak sene bittiğinde hep en tepede oluyorlar.

Ben dün oyuncu olarak benzer bi örnek vermiştim dediklerine o da girer.Hakan şükür :) o da oynarken böyleydi adam okadar atar eder takıma katkı sağlardı ama bazende öyle goller kaçırırdıki saç baş yolardık hatta gol kısırlığına girer kaç hafta gol atamazdı delirirdik.O dönem çok dalga geçilirdi herkes bir laf ederdi ama şuan sorsan adamın gs tarihinde büyük bir yeri var hatta Türk futbolunda büyük bir yeri var, avrupada herkes hakan şükürü bilir.

Burak yılmazın bana göre tek dezavantajı geç yaşta açıldı hakan gibi erken açılaydı o da adını sağlam yazdırırdı ama yinede kendine dikkat ederek bu performansı devam ettirirse enazından hatırlanan bir oyuncu olarak kalabilir.

Bu sene katkısı kesinlikle üst seviyedeydi kabul etmek gerek burağın gelmesini isteyenler bile bukadarını beklemiyordu ben burağı istemiştim iyi uygun bir transfer olmuştur demiştim ama hem ligde hem ş.liginde bukadar gol atar diye düşünmemiştim.Haliylede memnunuz sonuçta 10-20 vererek almadık bu adamı 5 e aldık :) millet 10-20 veriyorda burağın performansının yarısını alamıyor.

Bu seneki iyiler performansını devam ettirip, sezon arası gelenlerde iyice seviye arttırırlarsa takım daha iyi hale gelecek tabi birkaç eksik mevkiyi de tamamlamak kaydıyla.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

söylediklerin doğru adamın açıklamalarını hepimiz zaten biliyoruz. ben yalnızca anlık bir olaydan bahsediyorum ve lig tv yönetmeni de bunu çok iyi yakaladı. yani benim yorumum değil. melo ile konuşurkenki vücut dilinden dolayı şamarlayası geliyordur dedim. ha yorum da yapayım, burak ı TS döneminden beri savunurum asla başarısız görmedim fakat öyle basit kayıplar yapıyor ki şaşırıyorum ve başarısının devamlılığı hakkında şüpheye düşüyorum. drogba ona oynamayı sürdürür ve kendisi de ayak uydurabilirse seneye gol krallığını devam ettirir.

Ben macta oldugum icin Drogba ve Melo arasindaki diyalogu goremedim. Aralarinda pozisyonu degerlendirmis olabilirler bilemem. seni de digerleri gibi ota b.ka adami elestiren tiplerden sandim. Adamin gol kacirdiktan sonra ellerini basina koymasina bile uyuz olanlar var bu forumda dusun artik. Burak Yilmaz'dan ceza sahasi disinda bir sey bekleyemezsin, bu adam sadece ceza alani ve cevresinde cok etkili. Yani onune yuvarlayacaksin topu o da dribbling yapip golunu atacak. Bize geldiginden beri hava toplarinda da fena degil.

Bazilari Burak'i tanimiyormus gibi, ver kac yapsin, aralara pas atsin, sifira inip orta kessin, surekli press yapsin, adam calimlasin diye bekliyor. Arada bir de bu dediklerimi yapti ama tabi ki daha cok esikleri var. Zaten bu adamdan istenen ozellikler Dunyada sayili futbolcularda var. Onlar da bizim ulkemize gelmiyor, Drogba istisnasi haric. O da bir seilde Burak'in eksiklerini kapatiyor ve cok iyi ikili olusturuyorlar. Insanlar hala Drogba'nin yanina yine ayni tarzda bir forvet istiyor. Ayni tarzda forvet olursa ikisinden birisi arada kaybolur gider.

• şöyle bir baktım da, sırf muhalefet olmak için olan var. derhal gitsin diyen var burak'a. dalga mı geçiyorsunuz? takımı size bıraksak var ya 1 sene sonra kümedeyiz.
  • Muslera&Semıh Kaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • süperlig en iyi oyuncusu bu sene Pablo Martin Batalla
  •  Drogba: Sezonun En İyi Oyuncusu Burak Yılmaz

Drogba: Sezonun En İyi Oyuncusu Burak Yılmaz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.