Şimdi Ara

Driver San Fransisco almak isteyenler! PSN kardeşliği :) (liste tamam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1) profurio
    2) Beybifeys
    3) Whiteangel206
    4) striders
    5) dışarıdan bir arkadaş

liste tamamlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profurio -- 17 Kasım 2011; 9:50:33 >

• evet beyler 18 kasım son gün.
  • güncel
  • Oyun kaç GB ? Duruma göre gelebilirim .
  • 9 gb
  • 5GB kaldı malesef ;(
  • slm. bu oyunu bende takip ediyorum. Unlimited psn kardeşliğinde Striders nikli bi arkadaş tek başına açmış. onada ulaşırda kabul ederse benle beraber 4 kişi olur .
  • Benle beraber 5 olur Sinan Abi....
  • ekliyorum listeye o zaman.

ekleme: bu arada acele edelim yarın 18.00 itibariyle psn bakıma girecekmiş zannedersem. bu akşam bitirelim. yoksa gündüz ben interneti kullanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profurio -- 16 Kasım 2011; 20:05:50 >
  • ben varım
    hesap bilgilerini yollarsanız atarım ücreti
    oyun alındı mı
  • arkadaşlar herkese ıban numarasını gönderdim. eft yapacak arkadaşlar eft ekranın ss ini bana ö.m. ile atarsanız kafidir, çünkü eft ancak yarın hesaba geçer.
  • Herkesten çok özür diliyorum ben yazdığımı unuttum oyunu pc ye aldım...Lütfen kusura bakmayın....
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaletti

Herkesten çok özür diliyorum ben yazdığımı unuttum oyunu pc ye aldım...Lütfen kusura bakmayın....

Peki ne yapalım, önemli değil. 1 kişiyi daha bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profurio -- 16 Kasım 2011; 21:47:38 >
  • whiteangel206 ve striders ilgilenmiyorsanız buraya mesaj atın lütfen, listeden çıkarayım.
  • Yer var mi
  • pm ile görüştüğümüz için buraya yazmadım
    atıyorum şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: junex

Yer var mi

anladığım kadarıyla bir arkadaş vazgeçmiş, yer var görünüyor zaten yukarıda da.
    ben direk havale yaptım. şu an hesabında arkadaşın.
    istersen özelden mesajla, yarın bakım olacak galiba, 18i de son gün. bir an önce halledelim
  • Alirsaniz beni, pm ile hesap no vs bildirin yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: junex

Alirsaniz beni, pm ile hesap no vs bildirin yeterli

hocam bende hesabı falan var ama bilemem tabi
    bence sen cebini yolla arkadaşa pm ile o sana haber verince direk yollarsın hesabına
  • Üstad yeni gördüm pm ni. tabi alıcam.. alak diye unlimitedden adam bile buldum size. parayı yarın öğlen mesai arasında gönderebilirim.
    sıkıntı olmaz merak etme. sen şimdiden oyunu alabilirsen al. bi ton kardeşliğe girdik yaww. yarın olmassa izin alayımda. öleden sonra indirme işlerini yapayım.. CEBİM 530 364 18 55 eksik olursa ara hemen bakınırım bizim dernekten ( PS3+30 ).
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.