Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.888
Cevap
81
Favori
469.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf offline kısımda, tekli etkinlikte La Ferrari ile turlayarak 64 seviye olmuştum. Sonra da bırakmıştım. Geçenlerde yeniden oynamaya başladım, drifte elverişli araçlarla yarışmayı hiç beceremiyorum bu oyunda ben ya.
  • Almayi dusunuyorum daha yeni ve kaliteli bir araba yarisi varmidir yoksa onerirmisimiz , birde free mood varmidir ?

• Arkadaşlar bu sony nin Allah cezasını versin. Oyunu ön siparişle 119 tl ye pre order vermiştim bi kaç ay sonra format attım ps4 e tekrar kurayım dedim kütüphaneden drivecluba tıkladım satın alınamaz yazıyor hata kodu veriyor sizde zaten var yazıyordu. bi türlü indiremedim oyunu. şimdi baktım kütüphanemden de kaldırmışlar oyunu. ps store sayfasına girdiğimde 88 tl para istiyor sony. oyunu hiç almamış gibi oldum. psn de satın aldıklarıma baktım driveclub season pass var sadece ana oyun yok. ben bu şerefsizlere ne desem azdır verdiğim para haram zıkkım olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Deadmau5-

Arkadaşlar bu sony nin Allah cezasını versin. Oyunu ön siparişle 119 tl ye pre order vermiştim bi kaç ay sonra format attım ps4 e tekrar kurayım dedim kütüphaneden drivecluba tıkladım satın alınamaz yazıyor hata kodu veriyor sizde zaten var yazıyordu. bi türlü indiremedim oyunu. şimdi baktım kütüphanemden de kaldırmışlar oyunu. ps store sayfasına girdiğimde 88 tl para istiyor sony. oyunu hiç almamış gibi oldum. psn de satın aldıklarıma baktım driveclub season pass var sadece ana oyun yok. ben bu şerefsizlere ne desem azdır verdiğim para haram zıkkım olsun

İki tane "driveclub tam oyun " var. Daha önce oyunu oynayıp içerisinde bulunan ücretsiz aracları aldı isen "playstation plus için driveclub tam oyun" yazanı inidirebilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu oyun benim gözümde hala 1 numaradır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: CON VAYNE

quote:

Orijinalden alıntı: -Deadmau5-

Arkadaşlar bu sony nin Allah cezasını versin. Oyunu ön siparişle 119 tl ye pre order vermiştim bi kaç ay sonra format attım ps4 e tekrar kurayım dedim kütüphaneden drivecluba tıkladım satın alınamaz yazıyor hata kodu veriyor sizde zaten var yazıyordu. bi türlü indiremedim oyunu. şimdi baktım kütüphanemden de kaldırmışlar oyunu. ps store sayfasına girdiğimde 88 tl para istiyor sony. oyunu hiç almamış gibi oldum. psn de satın aldıklarıma baktım driveclub season pass var sadece ana oyun yok. ben bu şerefsizlere ne desem azdır verdiğim para haram zıkkım olsun

İki tane "driveclub tam oyun " var. Daha önce oyunu oynayıp içerisinde bulunan ücretsiz aracları aldı isen "playstation plus için driveclub tam oyun" yazanı inidirebilirsin.

hepsine girdim biri 88 tl biri satın alınamaz (hata kodu) sizde zaten var diyor oyun kütüphanede ve satın alma geçmişimde yok

• psn plus ile olan daha ucuz bir sebebi varmi arkadaslar?nostalji niyetine tekrar alacagim..

• Şu oyundaki direksiyon vibrasyonunu başka hiç bir oyuna koyamadılar valla..
  • DS4 ile oyun oynanıyor mu? Yoksa Direksiyon seti mi almak gerekiyor?
    PS3'de similasyon tarzı olduğu için Gran Turismo ve Dirt3'ü DS3 ile hiç oynamayamamıştım araba zapt edilmiyordu. DriveClub'da da aynı şey geçerli mi acaba?
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Ben dirt rally bile gamepad ile oynadım ,

Hiçbir oyun için şart değil direksiyon

D.Club için hiç değil

• Driveclub bu bikeslemi alsak yoksa sezon pass mi alsak daha iyi

• Arkadaşlar almayı planlıyorum da hazır indirim şeetmişken ufak birkaç sorum var..

Oyunun zorluk seviyesi nedir?
    Forza 3 4, GT 5 6, Project Cars 1 2, Assetto Corsa ve Grid Autosport oynadığım yarış oyunları.. Driveclub hangisine benzer?
    Yukarıda cevabı var ama emin olmak için sorayım kolla da iyi oynanabilir mi?

Teşekkürler.
  • Herkese selamlar. Hala aktif oynayan var mı? Ben nerdeyse her gün girer oynarım. Aktif oynayan varsa ekleyebilir. PSN:demonvergil İki kez son seviye olucak kadar puanım var. Gamepad ile oynuyorum. Varsa kapışmalara online yarışlara katılırım. Oyunu almayı düşünen arkadaşlar hazır indirimdeyken alsınlar. Oyunun karşılaştırma videolarına bakarsanız 3 küsür sene olmasına rağmen hala en iyi grafik ve yağmur efektlerine sahip. Oynanış olarak ne nfs 2015 kadar arcade nede gt veya project cars gibi similasyon. Ben daha önce gt4 ve gt5 oynadığım için bana göre oynanışı gtnin biraz daha hızlı ve agresif hali gibi. Gamepad ile çok rahat oynarsınız. Tam oyun ve seasonel pass içeriğni kaçırmayın bence. Hatta seviyorsanız motor eklentisinide alın. Bende motor eklentiside var ve oda çok güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devil Hunter -- 7 Ekim 2017; 13:56:36 >
  • Arkadaslar eskiden LaFerrari belesti..simdi kitli gozukuyor..Ferrari kullanici kulubu uyeleri 6.seviye onur odulu falan diyor ne is bu nasil acacagiz LaFerrariyi :)

• Arkadaşlar oyun iyi güzel görünüyor fakat kokpit kamerasındayken araç içi karanlık görünüyor. Tam olarak istediğim netlikte değil. Parlaklım ayarına baktım, TV'den ayarlara baktım ama yapamadım. Cidden oyundan aldığım zevki baltalıyor. Var mı önerebileceğiniz TV için görüntü ayarı?

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Dostum sen bende ekliydin galiba. Merhaba. Dediğin gibi ferrari araçlarından kullanarak ferrari kulübünü 6. seviye yapmalısın. Yada PSNden 10tlye satıl alınabiliyordu galiba.
  • Oynadığın diğer oyunlarda bir sorun yoksa driveclubdaki parlaklık ayarıyla parlaklığı arttırdığında yeterli olmalı aslında. Bende oturma odasındaki 1080p tvde oynuyorum. Hem normal kanallarda hem oyunlarda sorun yok. Tv ayarları normal. Hatta driveclubdaki parlaklık ayarı ortanın 3-4 tık üstünde ama bana göre gayet yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil Hunter

Dostum sen bende ekliydin galiba. Merhaba. Dediğin gibi ferrari araçlarından kullanarak ferrari kulübünü 6. seviye yapmalısın. Yada PSNden 10tlye satıl alınabiliyordu galiba.

evet oyleymis dostum..2 yaris yaptim ferrari ile acildi zaten 6.seviyeye cok yaklasmisim:) nostalji niyetine aldim bakalim, no limit falan oynamamistim onlari oynayacagim zaten platinledim oyunu :)

• Ya grafikler iyi güzel ama yorumlarda çok abartılmış. Harika diyen var var ama bence o kadar harika değil. Kesinlikle yorumlarda okuduğum kalitede grafik göremiyorum. Kötü demiyorum ama abartılmış gibi geldi. Hava şartlarını çok iyi sanıyordum ama daha yağmur bile yağmadı. Göremedim o müthiş hava şartlarını. Bilemiyorum oyun beklediğim kadar tatmin etmedi.

• 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.