Şimdi Ara

DRIVECLUB™ >>>DRIVECLUB BIKES>>> (829. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.888
Cevap
81
Favori
469.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neverktulu

Benim farklı bir sorum olacak. Endonezya psnden aldığım driveclub için aynı ps4'de primary Türk psn plus hesabımbdan Driveclub Bikes genişlemesi yapabilir miyim yoksa illa Endodan mı yapmam gerek?

Bikes DLC olan versiyonu alacaksan Endonezya'dan alman gerekir ama Standalone versiyonu alacaksan Türkiye'den alabilirsin, ayrıca Endonezya'dan aldığın taktirde eklentileri de Endonezya'dan alman gerekir. Tavsiyem Türkiye'den Standalone alman.
  • Ben şimdi 14 günlük plus denemesi aldım. PlayStation®Plus için DRIVECLUB™ Tam Oyun'u satın alsam deneme bitince oynayabilir miyim yoksa bu sadece plus için mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lackhite

Ben şimdi 14 günlük plus denemesi aldım. PlayStation®Plus için DRIVECLUB™ Tam Oyun'u satın alsam deneme bitince oynayabilir miyim yoksa bu sadece plus için mi ?

Oynayabilirsin. Para vererek aldığın oyunlar tamamen senindir.

Bu arada oyun harika. 21 TL'ye herkes alsın. Alabiliyorsanız Season Pass'ı da alın.
  • Aktif kulübü olan var mı katılmak istiyorum

Oyundaki seviyem 42

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bende driveclub + season pass bulunuyor.

Ama store da gördüm ki bir sürü ek paket kimisinde 3-4 araba var kimisinde ekstra etkinlikler var.

Almamı önerdiğiniz içinde hem araç hemde ekstra etkinlik olan paket var mıdır ?

Paketlerin arasında kayboldum resmen
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    Season pass yeterli bende diğerlerini almadım platinleyeceğim az kaldı

• ylönen kullanıcısına yanıt
    Bende de season pass var.Finish Line ve No Limits dlc leri dışında oyun içindeki tüm etkinlikler ücretsiz.Oyun içinde etkinliklere gelip tek tek indirebilirsin.
    Şu an Finish Line dlc si 5,99 TL , No Limits dlc si 5,99 TL.Bunlar dışında olan tüm dlc ler ya extra araba ya da puan veriyor bildiğim kadarıyla , gerek yok yani.
  • Etkinlik trophysi için yardım edecek arkadaş var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Etkinlik trophysi için yardım edecek arkadaş var mı?

Başka bir hesabın varsa o hesabını ekleyip yapabilirsin. :)
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Yenilmez trophysi için 5 etkinlik gönderip biri farklı hesaba olacak şekilde kazandığımızda mı veriyor? Doğru mu anlamışım :)

Teşekkürler bu arada yardım için

• quote:

Orijinalden alıntı: JonVaynen

Yenilmez trophysi için 5 etkinlik gönderip biri farklı hesaba olacak şekilde kazandığımızda mı veriyor? Doğru mu anlamışım :)

Teşekkürler bu arada yardım için

Şöyle oluyor. Listende olan birine etkinlik kapışması gönderiyorsun 5 tane ve süre bittiğinde kazanman gerekiyor. Kim olduğu önemli değil. Yani ikinci bi hesabın varsa onu diğer hesapla ekleyip kapışmayı ona gönderebilirsin. Özel ayarlardan kısa bir Sprint seç ve etkilik süresini de minimum yap. 1 saatte halledersin.
    5 etkinlik iki ayrı kişiye olacak ama değil mi?

• JonVaynen kullanıcısına yanıt
    Ondan emin değilim işte. :) Sen 5 tane gönder bir hesaba bir dene önce.
    Teşekkürler hocam akşam deneyeceğim 👍🏻

• arkadaşlar merhaba ps4 slim siparişi verdim kargoda şuan, yarış oyunları digital olarak almak istiyorum. Nasıl en uygun şekilde temin edebilirim yada mesajımın yeri yanlış mı ?
  • bu oyunun ps plus'a özel full versiyonunu aldım. Ne fark etti normal versiyonu ile?
  • efendimuhendis E kullanıcısına yanıt
    İkisi de full. Aynı şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

İkisi de full. Aynı şey.

ben de sevinip almıştım ekstra şeyler vardır diye
  • oyunu 2.el aldim akabinde storeden bedava icerikleri indirip kurdum ve oyun yag gibi akiyor pro da ,grafikler sesler oyun dinamikleri azda olsa hasar olayi vsvs yerli yerinde forzadan kalir bir tarafi yok kokpit harika yani daha ne olsun ha belki eksikleri olabilir daha iyi olabilirdi falan filanda yinede olmus dedirten bir oyun ayriyeten 20 gb patch cikmis oyuna valla ben sevdim tavsiye ederim araba yaris oyunu sevenlere.ve bu oyunu yapan firmayi sony kapatmis yuh diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 11 Nisan 2017; 7:56:58 >
  • Arkadaşlar merhaba. Abim yarış oyunlarından keyif aldığı için need for speed'i bitirip bunu almış dün. Biraz araştırdım da ps plus üyeleri zaten bu oyunu full oynayabiliyor mu? yoksa kısıtlı bir şekilde mi oynayabiliyor?

abim kutulu sıfır almış 80 tl gibi bi fiyata. acaba kötü mü olmuş yabda plus üyeliği ile de full oynayabilirmiydim? teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 827828829830831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.